Michael "Venom" Page

Gwiazdor organizacji Bellator, Michael „Venom” Page, już 9 marca zadebiutuje w UFC. Głośny transfer usprawiedliwia chęcią pokazania, że stać go na więcej pod kątem sportowym, niż był mu to w stanie zaoferować Bellator.

Ulubieniec fanów, gwarantujący fajerwerki przed, po i w trakcie walki Michael „Venom” Page zaliczy swój debiutancki występ w największej federacji MMA na świecie już za nieco ponad tydzień, na gali UFC 299: O’Malley vs Vera. Jego przeciwnikiem będzie równie spektakularny w oktagonie Kevin Holland.

Page otworzył się na temat swojej relacji z poprzednim pracodawcą, organizacją Bellator. Jak podkreśla, był tam szczęśliwy, lecz zdawał sobie sprawę, że przy jego poziomie gwiazdorstwa w UFC wbiłby się na zupełnie inny poziom:

Kamieniem z serca było dla mnie przejście na status wolnego agenta, ponieważ mam dobrą relację z Bellatorem i byłem tam szczęśliwy. Ale jednocześnie wiedziałem, że czeka na mnie coś więcej. Czułem się tam niedoceniony. Chciałem poeksperymentować.

Więc nawet jeśli wróciłbym do Bellatora, odbyłoby się to już na moich warunkach. Poczułem przyjemną ulgę i wolność, kiedy ich opuściłem. Potem od razu nadeszło dużo rozgłosu, co było równie przyjemne. Upewniło mnie to w przekonaniu o swojej wartości, o tym, że powinienem być doceniany.

Gala UFC 299: O’Malley vs Vera, na której wystąpi Michael „Venom” Page w starciu z Kevinem Hollandem, odbędzie się w nocy z soboty, 9 marca, na niedzielę. W głównej walce wieczoru postawiony zostanie na szali pas kategorii koguciej. Zobaczymy wtedy także pięciorundowy pojedynek Dustin Poirier vs Benoit Saint-Denis.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Middleweight

5,667 komentarzy 22,006 polubień

Wpierdol w BKFC upewnił go w przekonaniu o własnej wartości i tym, że powinien być doceniany. Czarna logika, level hard :mjsmile:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of osk
osk

M-1 Global
Lightweight

3,686 komentarzy 20,918 polubień

Fajnie, gdybyście pisali, skąd wzięliście newsa do tłumaczenia, skoro to tłumaczenie pracy kogoś innego i przy okazji można by sobie sprawdzić oryginalną wersję.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

16,827 komentarzy 70,695 polubień

Jedynym Geriatorem, który cokolwiek osiągnął w UFC był Eddie Alvarez - dzisiaj pizga się na gołe piąchy by popłacić rachunki. W sumie powinien spowrotem trafić do Geriatora i jak historia KSW, by zatoczył koło.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Jawor
Jawor

Maximum FC
Light Heavyweight

1,666 komentarzy 16,721 polubień

Fajnie, gdybyście pisali, skąd wzięliście newsa do tłumaczenia, skoro to tłumaczenie pracy kogoś innego i przy okazji można by sobie sprawdzić oryginalną wersję.

1709235615444.jpeg

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Flyweight

2,238 komentarzy 2,663 polubień

Mike łatwo robi Hollanda, potem o pas.
A Chimaev niech się eliminuje ze stypiarzem Whitakerem.

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

17,014 komentarzy 37,670 polubień

Chciałbym zobaczyć jego walkę z Adesanyą.

Odpowiedz 1 Like