Michael Johnson

Walczący w UFC od ponad 13 lat Michael Johnson przestrzega fanów i ekspertów przed skreślaniem go jako czołowego zawodnika federacji. Ma zamiar pokazać się na jutrzejszej gali ze swojej najlepszej jak dotąd strony.

Na jutrzejszej gali UFC Fight Night 236 37-letni weteran Michael Johnson wystąpi w oktagonie amerykańskiej federacji po raz 29. Zmierzy się z Darriusem Flowersem, dla którego z kolei będzie to występ w UFC numer dwa.

Johnson w ostatnich latach nie radził sobie idealnie – między 2019 a 2021 zanotował serię czterech porażek z rzędu, a obecnie wychodzi z porażki przez nokaut w maju 2023 roku z ręki Carlosa Diego Ferreiry. Trzeba jednak przyznać, że jego nastawienie mentalne przez sobotnią galą jest bardzo solidne:

Po prostu skupiam się na swoim celu, a moim celem jest odniesienie zwycięstwa – dotarcie tutaj, czerpanie radości z przygotowania do walki, a potem zobaczymy, jak to będzie. Jestem w tym sporcie od długiego czasu i wcale nie jestem skończony.

Zobaczycie najlepszego Michaela Johnsona do tej pory. Trenowałem do tej walki chyba od listopada, może nawet trochę dłużej, bo starałem się o walkę pod koniec roku. Więc tak naprawdę przygotowywałem się cały rok. Jestem w świetnej formie, mam świetne nastawienie, jestem gotowy tam wejść, dobrze się bawić i zwyciężyć.

Jutrzejsza UFC Fight Night 236: Hermansson vs Pyfer rozpocznie się o 22:00 czasu polskiego kartą wstępną z udziałem Marcina Prachnio. Karta główna wystartuje o 1:00, a zobaczymy na niej występ Roberta Bryczka oraz niezwykle interesujące starcie Dan Ige vs Andre Fili w drugiej walce wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Walczący w UFC od ponad 13 lat Michael Johnson przestrzega fanów i ekspertów przed skreślaniem go jako czołowego zawodnika federacji. Ma zamiar pokazać się na jutrzejszej gali ze swojej najlepszej jak dotąd strony. Na jutrzejszej gali UFC Fight Night 236 37-letni weteran Michael Johnson wystąpi w oktagonie amerykańskiej federacji po raz 29. Zmierzy się z […]

Odpowiedz polub

click to expand...