Bisping vs Sonnen Grappling

W miniony weekend w Phoenix (Arizona) odbyło się wydarzenie z cyklu UR Fight na karcie którego znalazły się pojedynki w boksie, pro-wrestlingu oraz grapplingu. To ostatnie starcie w szczególności może zainteresować fanów MMA, gdyż w pojedynku tym zmierzyli się Chael Sonnen (MMA 28-14-1) oraz Michael Bisping (MMA 28-7). Poniżej wideo z walki:

https://www.youtube.com/watch?v=X5YKbkZgkRE

Starcie to dobyło się na zasadach „tylko poddanie” – co oznacza że aby wygrać, dany zawodnik musiał poddać rywala. Po upłynięciu regulaminowego czasu (podzielonego na 3 rundy) bez względu na przebieg starcia ogłaszany jest remis. Nie było to pierwsze bojowe spotkanie zawodników, w 2012 roku podczas gali UFC on Fox 2 Sonnen pokonał Bispinga jednogłośną decyzją sędziów.

20 KOMENTARZE

 1. Po upłynięciu regulaminowego czasu (podzielonego na 3 rundy) bez względu na przebieg starcia ogłaszany jest remis.

 2. Dzięki. Jeszcze napisz jaki wynik, bo nie chce tracić czasu.

  Zawsze można przewinąć do przodu i zobaczyć finisz, jak w…

  Remis jakby co.

 3. Swoją drogą, jaki jest sens robienia starcia "submission only", skoro i tak na koniec ogłaszana jest decyzja i jest limit czasowy…#fcuklogic

 4. I jeszcze wzięli za to hajs. Dajcie w tytule "chujowe- nie oglądać", bo to nie mogło nikogo zaciekawić.

 5. Fantastyczna praca w sójce, ładna praca zapaśnicza, świetnie sie to oglądało. Oglądam przed każdym treningiem żeby się zmotywować !

 6. Kozacka karta walk, tak jak pojedynki. Organizacyjnie to spokojnie 10/10. Gdybym kupił bilet to bym płakał. Takie emocje.

 7. Kozacka karta walk, tak jak pojedynki. Organizacyjnie to spokojnie 10/10. Gdybym kupił bilet to bym płakał. Takie emocje.

  Tyle wygrać :razz:ray::rofl:

 8. Powiedzmy sobie jasno:

  1. Majki był w tej walce jak huragan. Sonnen bez szans.

  2. Rampage to ćwierćinteligent i nie powinien mieć możliwości komentowania czegokolwiek.

 9. Swoją drogą, jaki jest sens robienia starcia "submission only", skoro i tak na koniec ogłaszana jest decyzja i jest limit czasowy…#fcuklogic

  Powinno być bez limitu czasowego, aż któryś odklepie. 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.