Sobotnie zwycięstwo Weili Zhang (20-1) z Jessicą Andrade (20-7) dla wielu fanów mieszanych sztuk walki było sporą niespodzianką. Zawodniczka z Chin w zaledwie 42 sekundy zdemolowała ówczesną mistrzynię kategorii słomkowej, przedłużając tym samym serię zwycięstw do 20 z rzędu i zdobywając pas w wadze do 115 funtów.

Od razu po walce rozpoczęła się dyskusja, z kim w następnej walce powinna skrzyżować rękawice aktualna mistrzyni. Zhang pod szyldem UFC pokonała już Danielle Taylor, Jessicę Aguilar, Tecię Torres oraz Jessicę Andrade.

Takie pytanie zostało również zadane Michaelowi Bispingowi. Brytyjczyk za pośrednictwem Twittera odpowiedział krótko:

„Joanna Jędrzejczyk pokona je wszystkie”

Joanna Jędrzejczyk (15-3) w kolejnej walce skrzyżuje rękawice z Michelle Waterson (17-6). Starcie to będzie głównym pojedynkiem gali UFC on ESPN+ 19, która odbędzie się 12 października.

3 KOMENTARZE

  1. No nie wiem, chinka czikulinka widać że jest na takiej bombie z soku, że może każdą rywalkę teraz niwelować i zamęczyć fizycznie. W ogóle ta słomkowa jakaś pojebana, pas przechodzi z rąk do rąk. Scenariusz, że JJ odzyskuje pas jest tak samo prawdopodobny jak to, że Róża go może za chwilę mieć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.