Informacja prasowa:

Ze względu na problemy organizacyjne oraz prośby fanów o zmianę miejsca na takie, które lepiej będzie nadawać się do oglądania spektaklu, jakim będzie III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki, organizator postanowił zmienić datę festiwalu na 18.12.2010 oraz miejsce na warszawską Arenę Ursynów. W tym samym miejscu organizator pragnie przeprosić za komplikacje mogące z tego względu wyniknąć oraz poinformować , że w ramach rekompensaty przygotował kilka niespodzianek. Wszystkie kupione dotychczas bilety zachowują ważność.

Oprócz problemów organizacyjnych związanych z halą Torwar pojawiało się wiele próśb oraz pytań fanów festiwalu o powrót na Arenę Ursynów (przypomnijmy – tam odbywał się pierwszy MFSW).       – Arena Ursynów dużo lepiej nadaje się do oglądania tego typu spektaklu. Scena jest dużo bliżej niż na Torwarze, miejsca są lepiej usytuowane, a co za tym idzie widoczność Festiwalu jest kilka razy lepsza.  – mówi Grzegorz Sakowicz, organizator i reżyser przedsięwzięcia.

W ramach przeprosin dla fanów zostały przygotowane kolejne niespodzianki m.in. pokaz Muay-Thai w wykonaniu powracającego Macieja Skupińskiego, Mistrza Świata w Muay Thai oraz występ zwyciężczyni programu „Szansa na Sukces” – Natalii Pierwoły, która swoim śpiewem umili imprezę wszystkim gościom. Mamy nadzieję, że fani, którzy już kupili bilety nadal znajdą czas, żeby pojawić się 18 grudnia na Arenie Ursynów, a tych, którzy ich jeszcze nie nabyli zachęci nowe, bardziej atrakcyjne miejsce.

Ze względu na brak „słabych” miejsc na Arenie Ursynów organizator wycofał bilety za 25zł oraz ograniczył pulę biletów za 35zł. Wszystkich dotychczasowych zwycięzców konkursów, w których do wygrania były zaproszenia na MFSW również zapraszamy na imprezę w zmienionym terminie.

III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki, 18 grudnia, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

Nowe bilety dostępne na eBilet.pl od poniedziałku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.