Informacja organizatora:

Zwycięzca turnieju KoK, który miał miejsce podczas ostatniej gali K-1 na warszawskim Torwarze, Mateusz Kopiec po raz kolejny w tym roku planuje pokazać swoje umiejętności fanom sportów walki. Tym razem wystąpi on w wyreżyserowanej scenie podczas III Międzynarodowego Festiwalu Sportów Walki, który odbędzie się 18 grudnia w Arenie Ursynów. Dla Mateusza będzie to powrót na Arenę, gdzie po raz pierwszy pojawił się dwa lata temu, podczas gali Maxxx Fight, gdzie stoczył walkę w formule Muay-Thai. Tym razem na ursynowskiej hali widowiskowej pojawi się już jako mistrz.

Warszawski zawodnik do ostatniego turnieju dostał się w ostatniej chwili, zastępując zawodnika, który nabawił się kontuzji. Mimo tego, że nie miał czasu na przygotowanie się pod tak wymagający turniej, pokonał on kolejno trzech zawodników. Najpierw znokautował Niemca Leo Boonigerema, później wypunktował Litwina Tadasa Jonkusa, a w finale, tocząc wyrównaną walkę z Holendrem Fernando Groenhartem udało mu się przekonać sędziów, aby zdecydowali, że to jednak on zostanie zwycięzcą walki i turnieju zarazem.

Podczas III MFSW Mateusz pokaże swoje umiejętności w wyreżyserowanych przez Grzegorza Sakowicza walkach, a towarzyszył mu będzie m.in. Łukasz Juras Jurkowski, jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce. Miejmy nadzieję, że występ Mateusza Kopca przyciągnie już tych fanów, którzy mieli okazję poznać go m.in. na turnieju K-1, a wszyscy ci, którzy po raz pierwszy zobaczą tego obiecującego zawodnika, po obejrzeniu jego umiejętności będą chętnie przychodzić na jego kolejne występy na ringu.

III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki, 18 grudnia, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

Bilety dostępne na eBilet.pl oraz w sieci EMPiK

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.