Informacja organizatora:

Na wspólnym treningu w warszawskim klubie Copacabana spotkali się Łukasz Juras Jurkowski, Mateusz Kopiec oraz Grzegorz Sakowicz, aby przygotować specjalny pokaz na III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki, podczas którego przedstawią scenę bójki w barze. Trening można nazwać mistrzowskim, ponieważ każdy z trzech zawodników jest mistrzem w sporcie walki, który uprawia. Juras jest posiadaczem pasa pierwszej edycji KSW, oraz zawodnikiem MMA odnoszącym sukcesy zarówno w Polsce jak i na świecie, Grzegorz Sakowicz wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Polski, Mistrza Kanady oraz Mistrza Ameryki Północnej w Karate, a najmłodszy z trójki Mateusz Kopiec kilka tygodni temu zdobył pas mistrza K-1, pokonując trzech zawodników jednego wieczoru na odbywającej się na Torwarze gali.

– III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki będzie przede wszystkim spektaklem skierowanym zarówno do fanów sportów walki, jak i ludzi, którzy nie mieli z walką nigdy do czynienia, ale lubią dobre widowisko, dlatego sceny, które przygotowujemy będą zawierały również świetną oprawę wokalną, aktorską oraz dawkę humoru – mówi Grzegorz Sakowicz, który oprócz tego, że sam wystąpi na festiwalu, jest również reżyserem całego przedsięwzięcia. Finałowa scena, w której swoje umiejętności zaprezentują Grzegorz Sakowicz, Łukasz Jurkowski i Mateusz Kopiec będzie przedstawiała sytuację bójki w barze, gdzie oprócz pokazu klasycznych ciosów i kopnięć, będzie można w tej scenie zobaczyć zawodników łamiących kije, pokaz umiejętności barmańskich oraz przecinanie butelek za pomocą dłoni. Pokaz będzie również zawierał kilka scen, które z pewnością rozśmieszą widzów, a to wszystko jeszcze bardziej umili im oprawa wokalna w wykonaniu zwyciężczyni programu „Szansa na sukces”, młodej wokalistki Natalii Pierwoły.

Oprócz pokazu, w którym wystąpi Sakowicz, Juras i Kopiec, organizatorzy przygotowali mnóstwo innych scen walki, tańca oraz akrobatyki. Na III Międzynarodowym Festiwalu Sportów Walki zobaczymy m.in. Mistrza Nama, który jest choreografem Teatru Buffo, tancerzy ze szkoły tańca Riviera, aktorów Roberta Moskwę i Hannę Konarowską, uczestników znanych z programu „Mam talent”, mistrzów z Shaolin oraz wiele innych młodych, jeszcze nieznanych, ale wartych obejrzenia artystów i sportowców.

III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, 18 grudnia godz. 18

Bilety dostępne w sieci EMPiK oraz na eBilet.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ja tam się staram unikać bójek w barze, więc te też przegapię.

    Swoja drogą tę wiadomość wysłałem kilku kumplom jako kolejnego śmiesznego linka. Cieszy się sporym powodzeniem:)

  2. Panowie co to za news, skupmy się na mma, tyle newsów już o tym festiwalu było. Widzę że organizatorzy was zasypują pierdołami. Pomoc w rozwoju mma to jedno, ale pewne newsy i informację o galach uważam za nadużycie waszej gościnności i pomocy………..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.