Na gali Madness Cage Fighting 4, Dawid „Harnaś” Haras przegrał właśnie swój 19 pojedynek.

41 KOMENTARZE

 1. Po co on to robi?!

  :brainoverload:

  Nie sądzę, że dla tych 300 zł czy ile on tam dostaje za walkę 😕

 2. Śmichy-chichy, ale jakikolwiek promotor, który bierze Harasa na galę, to zwykły chuj. Zresztą jego otoczenie też. Przecież koleś jest zaburzony, wiadomo to nie od dziś, gościu żyje w jakimś wyimaginowanym świecie.

 3. Mała poprawka, to nie była jego dziewiętnasta porażka z rzędu. Tzn. w sumie może być, może nawet 90-tą, kto go tam wie. Ale walka, którą niby przegrał w Brazylii, która jest na Tapology, nie odbyła się. Haras (który przecież ma kłopoty z poruszaniem się po Polsce) nigdy do Brazylii nie dotarł, bo jak sam przyznał w zeszłym roku w wywiadzie, "nie dał rady" wsiąść do samolotu czy coś w tym rodzaju, a Brazole po prostu uznali, że przegrał walkowerem.

  Tak, oglądałem wywiad z Harasem. I owszem, jeżeli ktoś wątpi, że gość ma słaby kontakt z rzeczywistością to po posłuchaniu, jak on gada, będzie miał pewność.

 4. Poza tym, że jest fajterem stworzył także swoją kryptowalute,HarasCoin. Miał chyba też klub i prowadził swoją organizacje mma.

 5. Poza tym, że jest fajterem stworzył także swoją kryptowalute,HarasCoin. Miał chyba też klub i prowadził swoją organizacje mma.

 6. Mała poprawka, to nie była jego dziewiętnasta porażka z rzędu. Tzn. w sumie może być, może nawet 90-tą, kto go tam wie. Ale walka, którą niby przegrał w Brazylii, która jest na Tapology, nie odbyła się. Haras (który przecież ma kłopoty z poruszaniem się po Polsce) nigdy do Brazylii nie dotarł, bo jak sam przyznał w zeszłym roku w wywiadzie, "nie dał rady" wsiąść do samolotu czy coś w tym rodzaju, a Brazole po prostu uznali, że przegrał walkowerem.

  Tak, oglądałem wywiad z Harasem. I owszem, jeżeli ktoś wątpi, że gość ma słaby kontakt z rzeczywistością to po posłuchaniu, jak on gada, będzie miał pewność.

  Podaj link

 7. Wszystko to istniało tylko na fb. Wrzucał jakieś posty i sam je sobie lajkowal. Koleś musi mieć niezły bałagan w bani.

 8. Przynajmniej Dawid jest konsekwentny. Mina sędziego po przerwaniu genialna:DC:

  Bez kitu sędzia piękny wyraz twarzy przyjął :DC:

 9. Śmichy-chichy, ale jakikolwiek promotor, który bierze Harasa na galę, to zwykły chuj. Zresztą jego otoczenie też. Przecież koleś jest zaburzony, wiadomo to nie od dziś, gościu żyje w jakimś wyimaginowanym świecie.

  Ale muszą mieć dobrą bekę w klubie z niego :crazy: ja pierdole

  W wywiadzie mówił, że trenuje na siłowni i nie ma swojego otoczenia, na walki przyjeżdża i generalnie na galach jest sam. W takim stylu to cud jakby jakąś z tych walk wygrał.

 10. Nie sądzę, że dla tych 300 zł czy ile on tam dostaje za walkę 😕

  300 zł. za 31 s. ? Sam bym poszedł na to jak bym miał blisko 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.