18 grudnia 2021 r. Federacja Madness Cage Fighting organizuje kolejną, siódmą galę MMA pod swoim szyldem – MCF7: „Ertons Fight Night”, która odbędzie się tym razem w Lubartowie. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w telewizji Fightbox oraz dostępne będzie w systemie Pay-Per-View.

​Walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półśredniej pomiędzy Adrianem Kurkiem i Marcinem Poźniakiem. Starcie to jest ukoronowaniem nie tylko zawodniczej kariery obu wojowników, ale także kariery trenerskiej, gdyż obaj Panowie na co dzień zajmują się trenowaniem młodych talentów w swoich klubach – odpowiednio w Forcy Dęblin i Pankrationie Włodawa. Podczas tej samej gali wystąpią także podopieczni obu pretendentów do pasa, w związku czym starcie wieczoru będzie poprzedzone dodatkowym ładunkiem energetycznym dla obu zawodników.

​W drugim pojedynku wieczoru do heksagonu MCF wraca po latach Rafał „Kijana” Kijańczuk, dla którego poprzednie gale MCF, na których występował były czynnikiem napędzającym wybuchową, ozdobioną wieloma popisowymi knock-outami karierę. W starciu popularny „Kijana” zmierzy się z topowym zawodnikiem wagi półciężkiej z Grecji w osobie Felixa Polianidisa.

​W swojej szóstej zawodowej walce, a trzeciej dla federacji MCF na gali wystąpi także Giorgi Esiava. Młody i utalentowany zawodnik, zdobywca Heraklesa za najlepsze poddanie 2020 roku (które miało miejsce na Madness Cage Fighting 6) podejmie trenującego w Poznaniu i dużo bardziej doświadczonego i często walczącego Sviatoslawa Zhymanowa, który chce wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce, której doznał z rąk Samiego Zarrabi.

​Interesującym wydarzeniem będzie także pojedynek Bartosza Guza z Emilem Chorążewiczem. Zawodnicy zmierzą się w walce na zasadach K-1, z tym że pierwszy raz w historii pojedynek na zasadach K-1 toczony będzie w rękawicach, które stosowane są w walkach na zasadach semi-pro MMA, na co oficjalną i formalną zgodę wydał Polski Związek Kickboxingu (PZKB).

​Nie mniejszych emocji dostarczy na pewno pojedynek dwóch znanych ze starć w innych sportach uderzanych, mocno bijących strikerów w osobach Mateusza Goli i Sebastiana Skiermańskiego. Warto podkreślić, że przed Mateuszem stoi nie lada wyzwanie, gdyż Sebastian Skiermański jest posiadaczem pasa walk na gołe pięści organizacji Krwawy Sport. Pojedynek będzie mocny, krwawy i pełen emocji.

Galę można oglądać LIVE na kanale FightBoxHD.

Transmisję PPV wykupić można na madnessmma.tv

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Gienek

UFC
Middleweight

10,712 komentarzy 19,343 polubień

18 grudnia 2021 r. Federacja Madness Cage Fighting organizuje kolejną, siódmą galę MMA pod swoim szyldem – MCF7: „Ertons Fight Night”, która odbędzie się tym razem w Lubartowie. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w telewizji Fightbox oraz dostępne będzie w systemie Pay-Per-View.

Walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półśredniej pomiędzy Adrianem Kurkiem i Marcinem Poźniakiem. Starcie to jest ukoronowaniem nie tylko zawodniczej kariery obu wojowników, ale także kariery trenerskiej, gdyż obaj Panowie na co dzień zajmują się trenowaniem młodych talentów w swoich klubach – odpowiednio w Forcy Dęblin i Pankrationie Włodawa. Podczas tej samej gali wystąpią także podopieczni obu pretendentów do pasa, w związku czym starcie wieczoru będzie poprzedzone dodatkowym ładunkiem energetycznym dla obu zawodników.

W drugim pojedynku wieczoru do heksagonu MCF wraca po latach Rafał „Kijana” Kijańczuk, dla którego poprzednie gale MCF, na których występował były czynnikiem napędzającym wybuchową, ozdobioną wieloma popisowymi knock-outami karierę. W starciu popularny „Kijana” zmierzy się z topowym zawodnikiem wagi półciężkiej z Grecji w osobie Felixa Polianidisa.

W swojej szóstej zawodowej walce, a trzeciej dla federacji MCF na gali wystąpi także Giorgi Esiava. Młody i utalentowany zawodnik, zdobywca Heraklesa za najlepsze poddanie 2020 roku (które miało miejsce na Madness Cage Fighting 6) podejmie trenującego w Poznaniu i dużo bardziej doświadczonego i często walczącego Sviatoslawa Zhymanowa, który chce wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce, której doznał z rąk Samiego Zarrabi.

Interesującym wydarzeniem będzie także pojedynek Bartosza Guza z Emilem Chorążewiczem. Zawodnicy zmierzą się w walce na zasadach K-1, z tym że pierwszy raz w historii pojedynek na zasadach K-1 toczony będzie w rękawicach, które stosowane są w walkach na zasadach semi-pro MMA, na co oficjalną i formalną zgodę wydał Polski Związek Kickboxingu (PZKB).

Nie mniejszych emocji dostarczy na pewno pojedynek dwóch znanych ze starć w innych sportach uderzanych, mocno bijących strikerów w osobach Mateusza Goli i Sebastiana Skiermańskiego. Warto podkreślić, że przed Mateuszem stoi nie lada wyzwanie, gdyż Sebastian Skiermański jest posiadaczem pasa walk na gołe pięści organizacji Krwawy Sport. Pojedynek będzie mocny, krwawy i pełen emocji.

Galę można oglądać LIVE na kanale FightBoxHD.

Transmisję PPV wykupić można na madnessmma.tv

O której startuje gala ?

Odpowiedz polub

click to expand...
Miskatonic

UFC
Heavyweight

18,281 komentarzy 67,484 polubień

Ten rywal Kijańczuka :putinlaugh:

Odpowiedz polub

Gienek

UFC
Middleweight

10,712 komentarzy 19,343 polubień

Ok juz wiem, sprawdziłem na fightbox. Start 20

Odpowiedz polub

jeffrey_

WSOF
Bantamweight

3,148 komentarzy 4,270 polubień

niezly bum dla kijanczuka skad oni go wytrzasneli

Odpowiedz polub