18 grudnia 2021 r. Federacja Madness Cage Fighting organizuje kolejną, siódmą galę MMA pod swoim szyldem – MCF7: „Ertons Fight Night”, która odbędzie się tym razem w Lubartowie. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w telewizji Fightbox oraz dostępne będzie w systemie Pay-Per-View.

​Walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półśredniej pomiędzy Adrianem Kurkiem i Marcinem Poźniakiem. Starcie to jest ukoronowaniem nie tylko zawodniczej kariery obu wojowników, ale także kariery trenerskiej, gdyż obaj Panowie na co dzień zajmują się trenowaniem młodych talentów w swoich klubach – odpowiednio w Forcy Dęblin i Pankrationie Włodawa. Podczas tej samej gali wystąpią także podopieczni obu pretendentów do pasa, w związku czym starcie wieczoru będzie poprzedzone dodatkowym ładunkiem energetycznym dla obu zawodników.

​W drugim pojedynku wieczoru do heksagonu MCF wraca po latach Rafał „Kijana” Kijańczuk, dla którego poprzednie gale MCF, na których występował były czynnikiem napędzającym wybuchową, ozdobioną wieloma popisowymi knock-outami karierę. W starciu popularny „Kijana” zmierzy się z topowym zawodnikiem wagi półciężkiej z Grecji w osobie Felixa Polianidisa.

​W swojej szóstej zawodowej walce, a trzeciej dla federacji MCF na gali wystąpi także Giorgi Esiava. Młody i utalentowany zawodnik, zdobywca Heraklesa za najlepsze poddanie 2020 roku (które miało miejsce na Madness Cage Fighting 6) podejmie trenującego w Poznaniu i dużo bardziej doświadczonego i często walczącego Sviatoslawa Zhymanowa, który chce wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce, której doznał z rąk Samiego Zarrabi.

​Interesującym wydarzeniem będzie także pojedynek Bartosza Guza z Emilem Chorążewiczem. Zawodnicy zmierzą się w walce na zasadach K-1, z tym że pierwszy raz w historii pojedynek na zasadach K-1 toczony będzie w rękawicach, które stosowane są w walkach na zasadach semi-pro MMA, na co oficjalną i formalną zgodę wydał Polski Związek Kickboxingu (PZKB).

​Nie mniejszych emocji dostarczy na pewno pojedynek dwóch znanych ze starć w innych sportach uderzanych, mocno bijących strikerów w osobach Mateusza Goli i Sebastiana Skiermańskiego. Warto podkreślić, że przed Mateuszem stoi nie lada wyzwanie, gdyż Sebastian Skiermański jest posiadaczem pasa walk na gołe pięści organizacji Krwawy Sport. Pojedynek będzie mocny, krwawy i pełen emocji.

Galę można oglądać LIVE na kanale FightBoxHD.

Transmisję PPV wykupić można na madnessmma.tv

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,941 komentarzy 20,700 polubień

18 grudnia 2021 r. Federacja Madness Cage Fighting organizuje kolejną, siódmą galę MMA pod swoim szyldem – MCF7: „Ertons Fight Night”, która odbędzie się tym razem w Lubartowie. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w telewizji Fightbox oraz dostępne będzie w systemie Pay-Per-View.

Walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półśredniej pomiędzy Adrianem Kurkiem i Marcinem Poźniakiem. Starcie to jest ukoronowaniem nie tylko zawodniczej kariery obu wojowników, ale także kariery trenerskiej, gdyż obaj Panowie na co dzień zajmują się trenowaniem młodych talentów w swoich klubach – odpowiednio w Forcy Dęblin i Pankrationie Włodawa. Podczas tej samej gali wystąpią także podopieczni obu pretendentów do pasa, w związku czym starcie wieczoru będzie poprzedzone dodatkowym ładunkiem energetycznym dla obu zawodników.

W drugim pojedynku wieczoru do heksagonu MCF wraca po latach Rafał „Kijana” Kijańczuk, dla którego poprzednie gale MCF, na których występował były czynnikiem napędzającym wybuchową, ozdobioną wieloma popisowymi knock-outami karierę. W starciu popularny „Kijana” zmierzy się z topowym zawodnikiem wagi półciężkiej z Grecji w osobie Felixa Polianidisa.

W swojej szóstej zawodowej walce, a trzeciej dla federacji MCF na gali wystąpi także Giorgi Esiava. Młody i utalentowany zawodnik, zdobywca Heraklesa za najlepsze poddanie 2020 roku (które miało miejsce na Madness Cage Fighting 6) podejmie trenującego w Poznaniu i dużo bardziej doświadczonego i często walczącego Sviatoslawa Zhymanowa, który chce wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce, której doznał z rąk Samiego Zarrabi.

Interesującym wydarzeniem będzie także pojedynek Bartosza Guza z Emilem Chorążewiczem. Zawodnicy zmierzą się w walce na zasadach K-1, z tym że pierwszy raz w historii pojedynek na zasadach K-1 toczony będzie w rękawicach, które stosowane są w walkach na zasadach semi-pro MMA, na co oficjalną i formalną zgodę wydał Polski Związek Kickboxingu (PZKB).

Nie mniejszych emocji dostarczy na pewno pojedynek dwóch znanych ze starć w innych sportach uderzanych, mocno bijących strikerów w osobach Mateusza Goli i Sebastiana Skiermańskiego. Warto podkreślić, że przed Mateuszem stoi nie lada wyzwanie, gdyż Sebastian Skiermański jest posiadaczem pasa walk na gołe pięści organizacji Krwawy Sport. Pojedynek będzie mocny, krwawy i pełen emocji.

Galę można oglądać LIVE na kanale FightBoxHD.

Transmisję PPV wykupić można na madnessmma.tv

O której startuje gala ?

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

24,253 komentarzy 102,324 polubień

Ten rywal Kijańczuka :putinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,941 komentarzy 20,700 polubień

Ok juz wiem, sprawdziłem na fightbox. Start 20

Odpowiedz polub

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Featherweight

3,151 komentarzy 4,292 polubień

niezly bum dla kijanczuka skad oni go wytrzasneli

Odpowiedz polub