Maxa Hollowaya

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z narożnika Maxa Hollowaya, które pokazują reakcję jego trenerów na fenomenalną końcówkę walki o pas BMF z Justinem Gaethjem.

Historyczna gala UFC 300 miała wiele wspaniałych i wiekopomnych momentów, ale tym, który obił się chyba najszerszym echem, był fantastyczny nokaut Maxa Hollowaya na Justinie Gaethje w ostatniej sekundzie ich pięciorundowego boju o pas BMF (Najgroźniejszego Sk******na). Swojego zszokowania nie ukrywały obecne licznie na gali gwiazdy UFC, w tym potencjalnie następny przeciwnik Hollowaya, mistrz dywizji piórkowej Ilia Topuria.

Teraz w mediach społecznościowych obejrzeć możemy reakcję sztabu szkoleniowego zawodnika z Hawajów na te ostatnie 10 sekund pojedynku, który bez wątpienia przejdzie do historii:

Dzięki wielkiemu triumfowi Maxa Hollowaya nad Justinem Gaethjem, zadebiutował on w rankingu dywizji lekkiej na 9. pozycji. Awansował także o aż sześć oczek w rankingu bez podziału na kategorie wagowe, zajmując teraz miejsce 8. W swojej rodzimej dywizji piórkowej uplasowany jest na miejscu 2. i pozostaje czołowym pretendentem do pasa Ilii Topurii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,019 komentarzy 45,122 polubień

Chciałbym zobaczyć reakcje wszystkich ludzi dookoła oktagonu po kolei a później wszystkich co do jednego zawodników obecnych na gali, widziałem kontem oka ale dużo nie było widać że tam Herb Dean dostał orgazmu ale widać go tylko przez sekundę

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

18,823 komentarzy 31,985 polubień

Dziwnie spokojni byli przed tą akcją Maxa... widać dobrze znają tego skurczybyka... :lol:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Middleweight

1,615 komentarzy 3,998 polubień

Ostatni raz w takim szoku byłem przy nokaucie Pudziana na Materii :roberteyeblinking:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Lightweight

1,955 komentarzy 4,203 polubień

Max już wcześniej robił takie akcje tylko że w wielu przypadkach nikt nie chciał z nim wymieniać ciosów na środku oktagonu :fjedzia:. I słusznie jak widać :mamed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,132 komentarzy 28,143 polubień

Wolałbym zobaczyć reakcję Ali Abdelaziza.

:beczka:

Odpowiedz 7 polubień