Max Holloway

Zawsze wyluzowany Max Holloway w dość ostrym jak na siebie stylu odpowiedział na ostatnie wyzwanie ze strony mistrza dywizji piórkowej, Ilii Topurii. Panowie starają się wynegocjować warunki przed ich przyszłą walką o pas.

W najnowszym rozdziale medialnej telenoweli, w której główne role grają Ilia Topuria i Max Holloway, sprawy nieco się zaostrzyły. Aktualny mistrz, Hiszpan gruzińskiego pochodzenia Topuria, postawił Hollowayowi ostateczne warunki, jeśli ten chce zmierzyć się z nim o jego tytuł. Max ma na szali w ich pojedynku położyć także swój pas BMF (Najgroźniejszego Sk******na). Topuria doprecyzował: „Przynieś dla mnie swój pas, a sobie poduszkę”, aby Holloway wygodniej wyspał się po nokaucie.

„El Matador” swoje stanowisko przedstawił w formie kolejnego rozwiniętego tweeta, których Holloway wcześniej – jak sam przyznał na podcaście Joe Rogana – w ogóle nie czytał, ponieważ były dłuższe, niż wiadomości tekstowe od wkurzonej partnerki życiowej. Tym razem jednak poświęcił chwilę i wystosował swoją nieco rozemocjonowaną odpowiedź:

Brachu, to ty utrudniasz całą sprawę. Wystaaaaaarczy już tego, lol. „Przyniosę ci twój pas”, pas BMF – Bitching Mother Fcker [Narzekającego Sk******na] *śmiech* Jedyne, co teraz robisz, to gadanie dla samego gadania. Staczasz się.

Wygląda na to, że Ilia Topuria twardo stawia na swoim, jeśli chodzi o pas BMF Maxa Hollowaya – chce, aby stawką tego pojedynku były oba tytuły. Medialna przepychanka pomiędzy tymi dwoma trwa pośrednio odkąd tylko „El Matador” został mistrzem, a więc po znokautowaniu wieloletniego dominatora dywizji piórkowej, Alexandra Volkanovskiego, w lutym na UFC 298. Wyraźnym pretendentem numer 1 do walki o pas Topurii Max Holloway stał się jednak po fenomenalnym nokaucie na Justinie Gaethje w trakcie UFC 300 – tę walkę Topuria oglądał na żywo spod oktagonu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of bartba
bartba

Maximum FC
Super Heavyweight

1,755 komentarzy 4,302 polubień

To podrabianie konora nudne jest.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,480 komentarzy 33,522 polubień

To podrabianie konora nudne jest.

To jest wręcz żałosne. Nie wiem jakie intencje ma toporek ale wychodzi na małego rozpaczliwego atencjusza. Chyba chce zdobyć większą rozpoznawalność dając w zamian poczujcie zażenowania.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Kraszer
Kraszer

Jungle Fight
Featherweight

243 komentarzy 902 polubień

:antonio: Bitching Mother Fcker. Z drugiej strony mam wrażenie że czego by nie mówić o Toporku to raczej nie łatwo wjechać mu na banię

Odpowiedz 1 Like