Matt „Pełen Klasy” Serra podczas długaśnego wywiadu dla stronki Complex.com w pewnym momencie skupił swoją uwagę na naszym ulubionym potworze z bagien. Co powiedział ? Zapraszam do środka 😀

C: Czy walka na terenie St. Pierre`a wpłynie na Ciebie w jakiś sposób ?

Matt Serra: W żadnym wypadku. Tej nocy 22.000 Kanadyjczyków będzie na mnie gwizdać….nie ma innego miejsca na ziemi w jakim bym chciał być tego wieczora. Krzyczcie „Le Boo „!

C: Tim Sylvia przez czas panowania w wadze ciężkiej był podobnie traktowany. Myślisz że w końcu znaleźliście coś wspólnego ze sobą?

Matt Serra: Proszę nie wstawiaj mnie nigdy w tym samym zdaniu razem z tym wielkim downem. Ten koleś….jedyne co będziemy mieć wspólne to to że będą na mnie buczeć. Będę się czuł jak Tim Sylvia podczas walki….no właśnie w każdym mieście. Ludzie wygwizdali by go nawet w jego rodzinnym mieście. Widziałeś ten program „Randka w Ciemno” ? Te dwa odcinki z Timem Sylvią…wiedziałeś że był w tym programie ?

C: Przegapiłem to.

Matt Serra: On mówił : „Eeeeeeeeeeej , jaki jest problem ? A dziewczyna na to : „Po prostu nie podobasz mi się” A Tim: Eeeeeeeeeeeeej…..” To było niesamowite. Nie jestem fanem Tima Sylvii. Uważam że ten gość to kretyn.

C: Jak ci się wydaje, czemu fani nigdy nie zaakceptowali Tima ?

Matt Serra: Jeśli chodzi o Tim to ludzie go nie lubią ponieważ jest kretynem. Mnie nie lubią ponieważ mówię to co myślę

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.