Matt Serra:

„Ludzi kochają GSP, ale nie można zaprzeczać temu czego dokonałem….Mamy Matta Hughesa który twierdzi że to było fartowne trafienie, ale Hughes jest upośledzony. George miał być nowym bogiem MMA, gościem którego umieszczasz na pudełku od płatków śniadaniowych. Jeśli chodzi o wszystkich zainteresowanych, to byłem tylko małym Włochem któremu się poszczęściło”

Ciężko mi się nie zgodzić z tym lucky punch 🙂 Rewanż za pare dni, zobaczymy czy Serra jest prawdziwym mistrzem czy nie.

8 KOMENTARZE

  1. Ciężko mi się nie zgodzić z tym lucky punch :)- ale z mattem czy z ludzmi? def? bo dla mnie to jest nieistotne czy byl to lucky punch czy nie gsp przez zdobycie tytulu zlekcewazyl serre i sie dobrze nie przygotowal a za 8 dni serra bedzie znal swoje miejsce w szeregu:D

  2. Z Mattem z Mattem, sorki niejasno to napisałem. Dla mnie to nie był lucky punch, bo Serra trafił go więcej niż raz, właściwie to trafił go a później wykończył. Ale w rewanżu nie stawiałbym na niego kasy 😀

  3. mnie wkurza jak wszyscy mowia lucky punch itp itd umniejszajac zaslug mattowi
    i mam nadzieje ze w rewanzu pokona gsp i zamknie sie wielu gsp-maniakow 😉

  4. No będzie niezłe ciśnienie na tej walce 😀 Tyle na nią czekali, tak mi się zdaje że jedyna szansa Matta to że GSP nerwowo nie wytrzyma tego całego napięcia. Walczy przed swoją publiką a to jednym pomaga a innym nie.

  5. Matt „swoje miejsce w szeregu” pokazywał w czasach gdy GSP kojarzyło sie tylko z tablicą rejestracyjną samochodów w Sopocie. I czy wygra, czy przegra nic to nie zmieni. Matt Serra to doskonały techniczny zawodnik.

  6. GSP jest o klasę lepszy od całej swojej dywizji tak samo jak Anderson Silva i Fedor,bo dominują rywali w każdym aspekcie walki !! Jednak wszystko może sie tu wydarzyć i to jest właśnie najlepsze w tym sporcie !!

  7. Z Fedorem to nie przesadzaj, nie walczył od 2005 roku z nikim dobry, więc nie wiadomo jaką prezentuje terz forme

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.