Wpadka dopingowa TJ Dillashawa, u którego w organizmie znaleziono EPO, nadal wzbudza wiele kontrowersji. Były mistrz UFC, Matt Serra, w swoim podcaście UFC Unfiltered dosadnie skomentował tę sytuację.

To obrzydliwe. Jaka spuścizna? Jaka kur*a spuścizna? Nie wiemy co on by zrobił bez sterydów. Naprawdę współczuję Cody’emu. W pierwszej walce trafił przecież TJ’a, prawie go skończył. Może właśnie ta mała przewaga wynikała z tego, że jest jeba*ym oszustem? Nigdy nie miałem problemu z tym dzieciakiem, dogadywałem się z jego trenerem, ale to jest po prostu nie fair.

Cody Garbrandt – kto wie jak te przegrane wpłyną na resztę jego kariery? Co Ty na to, TJ? Jak te dwa skończenia przez TKO wpłyną na karierę tego dzieciaka, Ty je*any oszuście? Może nie będzie walczył tak długo jakby mógł, może nie będzie miał tyle samo szans na zarabianie pieniędzy. To brzmi dramatycznie, ale taka jest kur*a prawda.

Pier*ol się TJ. To obrzydliwe, popier*olone. Nie potrafię nawet tego inaczej określić. Każdy kto został przez niego skończony przed czasem powinien być wkur*iony, ale też powiedzieć sobie, że teraz ma to większy sens.

37 KOMENTARZE

 1. Nie ma to jak robić kozła ofiarnego z 1 na 10 co akurat wpadł, a reszta doskonale wie jak jest i robi dalej to samo.

  Mimo wszystko i tak uwielbiam Matta 😆 @DD40 zazdroszczę bo pewnie nie raz miałeś okazję widzieć tego świra.

 2. dobrze ze matt jechał na sucho:razz:utinlaugh:

  No kurła, miałem pisać to samo. Matt "czysty jak łza" Serra:DC:. Dobrze ktoś wyżej napisał – banda hipokrytów.

 3. No to Serra wyjaśnił węża pierwszorzędnie…. swoją drogą teraz ksywa jakiej używa TJ jeszcze bardziej do niego pasuje….wielka szkoda bo bardzo go lubiłem.

 4. To wszystko byłaby prawda, pod warunkiem, że Cody jest czysty, w co wątpię. Ale jest pewnie wielu utalentowanych gości (i gościów :awesome:), którzy nie zrobili kariery w sporcie z powodu powszechności dopingu. Po prostu mają zbyt dużo oleju w głowie, by poświęcać swoje zdrowie dla sukcesu, tym bardziej, że niepewnego. Do tego wizja kłamania na lewo i prawo, raczej również nie działa zachęcająco. Można powiedzieć, że oszuści zabrali im pewne życiowe okazje. Można to porównać do uczciwego sprzedawcy samochodów, który nigdy nie cofa liczników, ale jest wygryzany przez nieuczciwą konkurencję.

 5. dobrze ze matt jechał na sucho:razz:utinlaugh:

  Udowodnili? Coś cichutko? Czyli jechał na sucho.

  Cieszy mnie, że ktoś wreszcie ostrzej zaatakował. Nie dbam o to, czy to Matt, czy inny Conor. TJ był i jest obrzydliwy z tym obnoszeniem się z dopingiem.

 6. Skoro Cody w przypływie prostodusznej szczerości powiedział, że TJ nauczył team Alpha male brać sterydy, a potem jeszcze dodał, że od dawna wiedział, że jest na EPO.. To logicznym wydaje się, że nie przekazywał swojej wiedzy naturalom ot tak sobie żeby się pochwalić. Ale ja tam nikomu do strzykawki nie zaglądałem, naturalny Mateusz się wypowiedział to i ja.

 7. Udowodnili? Coś cichutko? Czyli jechał na sucho.

  .

  Ale co mu mieli udowodnić? Serra walczył za usady i oddał im chociaż jedną swoją próbkę?

 8. Ale co dokładnie masz na myśli?

  Intencjonalne kłamstwa i granie na emocjach? Kilka dni temu wielki wpis pt. "nie wiem co się stało", a teraz wideo w którym przyznaje że brał i że to był "tylko błąd" i "kilka złych decyzji". Zagrał dziś kartą Armstronga, a nic mnie tak nie odciąga od sportu jak ten człowiek po tym jak okazało się że CAŁE jego życie to kłamstwo. TJ pewnie robił to samo, dobry grunt zaczął robić do przegranej sprawy.

 9. Przy okazji ładnie sie na świecznik wystawiał, wrzucając te nieludzkie wycinki

  "Sam jestem zaskoczony, że waga tak dobrze schodzi. Czuję się bardzo dobrze."

 10. Ale co mu mieli udowodnić? Serra walczył za usady i oddał im chociaż jedną swoją próbkę?

  Ale to jego wina, że wtedy nie współpracowali z USADA? Nie było udowodnione, to nie brał. Jak biorą to niech po równo ładują, a nie że ktoś bierze to, a ktoś co innego aplikuje. Miej też świadomość, że np. TRT było legalne aż do 2014r, a nawet sama współpraca z USADA zaczęła się przecież w 2015.

 11. Ale to jego wina, że wtedy nie współpracowali z USADA? Nie było udowodnione, to nie brał. Jak biorą to niech po równo ładują, a nie że ktoś bierze to, a ktoś co innego aplikuje. Miej też świadomość, że np. TRT było legalne aż do 2014r, a nawet sama współpraca z USADA zaczęła się przecież w 2015.

  Czyli przed usadą nikt nie brał bo przecież nikomu nic nie udowodniono. A Węża nie bronię bo ma na co zasłużył, ale co jeśli on to EPO wziął jeszcze przed usadą i teraz mu pulsuje?

 12. Przy okazji ładnie sie na świecznik wystawiał, wrzucając te nieludzkie wycinki

  Instagram i fejs to zlo…

 13. Widząc oświadczenie Dillashawa widać jak mocno mu wjechano na psyche w sumie sam sobie winny i sypie głowę popiołem nie pierdoląc że nie wie co to w ogóle jest doping on tylko białko pił. TJ za jakiś rok da wywiad że leczył się z depresji to więcej niż pewne.

 14. Czyli przed usadą nikt nie brał bo przecież nikomu nic nie udowodniono. A Węża nie bronię bo ma na co zasłużył, ale co jeśli on to EPO wziął jeszcze przed usadą i teraz mu pulsuje?

  No tak to wygląda z oficjalnego punktu. Nie brali, bo nie udowodnili. A że mogli brać środki jakie tylko chcieli, bo nie było na to bata no to brali. Ciężko teraz powiedzieć na nich winni, bo nie było na to paragrafu. EPO tak jak pisałem, co Armstrong gadał to bierze się od początku kariery. Zresztą tutaj na forum nawet ktoś pisał, że jego kumple nawet na amatorskich zawodach MMA są na cyklach czego tylko się da.

 15. Cody Garbrandt – kto wie jak te przegrane wpłyną na resztę jego kariery?

  Akurat mu nie pyklo jak kurwie w deszcz bez parasola bo Novitzky wczoraj mowil na konfie ze przebadali probki Weza z walk z Codym i akurat wtedy byl czysty. Tak wiec kurwa zamknac ryje papcie!

 16. Były mistrz UFC o wpadce dopingowej Dillashawa: Pier*ol się TJ, to obrzydliwe!

  Wpadka dopingowa TJ Dillashawa, u którego w organizmie znaleziono EPO, nadal wzbudza wiele kontrowersji. Były mistrz UFC, Matt Serra, w swoim podcaście UFC Unfiltered dosadnie skomentował tę sytuację.

  To obrzydliwe. Jaka spuścizna? Jaka kur*a spuścizna? Nie wiemy co on by zrobił bez sterydów. Naprawdę współczuję Cody'emu. W pierwszej walce trafił przecież TJ'a, prawie go skończył. Może właśnie ta mała przewaga wynikała z tego, że jest jeba*ym oszustem? Nigdy nie miałem problemu z tym dzieciakiem, dogadywałem się z jego trenerem, ale to jest po prostu nie fair.

  Cody Garbrandt – kto wie jak te przegrane wpłyną na resztę jego kariery? Co Ty na to, TJ? Jak te dwa skończenia przez TKO wpłyną na karierę tego dzieciaka, Ty je*any oszuście? Może nie będzie walczył tak długo jakby mógł, może nie będzie miał tyle samo szans na zarabianie pieniędzy. To brzmi dramatycznie, ale taka jest kur*a prawda.

  Pier*ol się TJ. To obrzydliwe, popier*olone. Nie potrafię nawet tego inaczej określić. Każdy kto został przez niego skończony przed czasem powinien być wkur*iony, ale też powiedzieć sobie, że teraz ma to większy sens.

  :arielcry:

 17. Akurat mu nie pyklo jak kurwie w deszcz bez parasola bo Novitzky wczoraj mowil na konfie ze przebadali probki Weza z walk z Codym i akurat wtedy byl czysty. Tak wiec kurwa zamknac ryje papcie!

  Wtedy brał dawki jak powinien :fjedzia:

  bo Novitzky

  :iamdone:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.