Masakra. Do tej walki niestety nie dojdzie na UFC 79, właściwie to nie wiadomo jeszcze kiedy do niej dojdzie. Powód odwołania Main Eventu UFC 79 ? Kontuzja pleców jakiej nabawił się podczas treningu Matt Serra.

Pare słów od Dany White:

„To jest druzgocąca wiadomość ponieważ oni tak bardzo czekali aby walczyć z sobą. Niestety kontuzję się zdążają i mam nadzieję że Serra szybko wyzdrowieję i wróci do Oktagonu”

Parę słów od Serry:

„To jest najcięższa rzecz jaką miałem kiedykolwiek. Nigdy wcześniej nie miałem kontuzji pleców. Ledwo co udało mi się wstać z łóżka lekarskiego. Nie ma szansa żebym mógł z tym trenować, jestem zdruzgotany ponieważ to była bardzo ważna walka dla mnie. Bardzo czekałem na walkę z Hughesem. Do poniedziałku cały mój trening szedł fenomenalnie. Jedyne co mogę zrobić to wyzdrowieć się i walczyć tak szybko jak się da”

Parę słów od Matta Hughesa:

„Wierzę że Serra naprawdę jest ranny, więc nie wydaje mi się że to jest zagrywka aby nie walczyć .Przed moją walką z Roycem miałem problemy z dyskiem które udało mi się dostatecznie zlikwidować aby walczyć. Jak każdy wie nigdy nie wchodzisz do walki będąc z zdrowym w 100 %. Mam zamiar trenować i zobaczymy co będzie dalej”

Po sieci śmigały plotki że miejsce Serry może zająć John Fitch lub T.Alaves ale wydaje się to bardzo mało prawdopodobne.

Source : http://mmajunkie.com/

3 KOMENTARZE

  1. HUGHES VS GSP TO JEST NAJLEPSZA OPCJA A NA PEWNO TAKA JAKA BYM CHCIAL GSP ROZJECHALBY MATTA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.