Mistrz kategorii lekkiej organizacji FEN, Mateusz Rębecki, pomaga w przygotowaniach byłemu mistrzowi dywizji do 70 kilogramów KSW, Mateuszowi Gamrotowi, do debiutu w największej organizacji MMA na świecie. „Gamer” w swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z „Chińczykiem” po wspólnych sparingach.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot w UFC! Jego rywalem mocny Magomed Mustafaev

Chińczyk ze Szczecina przybywa z pomocą aby mi pomoc w przygotowaniach do debiutu w UFC. Dzisiejsze spary mogą pretendować do walki roku! Dziękuję za wparcie!

https://www.instagram.com/p/CFfOyNxj4lM/

Wpis skomentował także były mistrz KSW, Michał Materla, który z chęcią zapłaciłby za transmisję wideo takiego sparingu w PPV:

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) w ostatnim pojedynku dla KSW mierzył się z Marianem Ziółkowskim, który zastąpił kontuzjowanego Shamila Musaeva. W swojej karierze w polskiej organizacji zawodnik mierzył się z m.in. Kleberem Koike Erbstem, Mansourem Barnaoui i Normanem Parke. Polak znany jest ze swoich świetnych umiejętności zapaśniczych. Debiut „Gamera” w UFC odbędzie się 17 października tego roku na „Fight Island”. Zmierzy się wtedy z Rosjaninem, Magomedem Mustafaevem.

8 KOMENTARZE

  1. O chuj, ale krótkie ręce. Trochę jak Artem.

    Inny zasieg w chuj. Z tego co widac, bez problemu sięga wszedzie gdzie powinien. Artem jak wiemy mial z tym problem. Jedynie gdzie siegal to do berła Rudego :razz:utinlaugh:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.