Na ostatniej gali KSW 42, która odbyła się 3 marca Łodzi, Mateusz Gamrot nie tylko kolejny raz obronił swój mistrzowski pas, ale także utrzymał nieskazitelny zawodowy rekord w MMA. Dla włodarzy największej organizacji MMA w Polsce niemałym wyzwaniem będzie zakontraktowanie kolejnego, wolnego zawodnika, który stałby się wyzwaniem dla „Gamera”. Ten ma już jednak pewne plany i marzenia dotyczące swojej dalszej kariery. Opowiedział o tym w wywiadzie dla polsatsport.pl. 

Na razie odpoczynek, spędzenie czasu z rodziną, nadrobienie tego co straciłem będąc w Stanach. Wracam zaraz do treningów, czekam na swoją kolej, kiedy będę walczył. Wszystko zależy od organizacji, ja mogę walczyć z każdym. Marzyło mi się, żeby zawalczyć z Shinyą Aokim. ten temat był już wcześniej, to legenda i pionier światowego MMA i walka z nim to moje marzenie.

Organizacja KSW już dwukrotnie zorganizowała na swoich galach tzn. superfighty, w których udział wzięli mistrzowie dwóch dywizji. Czy „Gamer” widziałby się w takim zestawieniu? A może w głowie zawodnika wagi lekkiej krążą myśli o zmianie dywizji?

W kategorii wyższej jest Borys Mańkowski, który ma coś do odzyskania. Ja mu na pewno nie będę wchodził w drogę. Mogę liczyć na „superfighty”, mogą być inne kategorie wagowe. „Superfight” z legendarnym zawodnikiem, by zrobić z tego wielkie wydarzenie wchodzi w grę. Po głowie chodzi mi dywizja niżej, bo nie jestem dużym zawodnikiem na kategorię lekką. Wszystko zależy od tego jakie zostaną przedstawione warunki. Moja głowa i ciało są otwarte na każdy ciekawy pomysł.

41 KOMENTARZE

 1. Ciekawa opcja, ale z czego on chce ciac 😕

  Z mięsni. Odstawiasz sterydy i po sprawie w kilka tygodni

 2. Z racji, że Gamer nigdy w UFC się nie pojawi, może być. Gdy będe oczekiwał na kolejne walki Janka, Aśki i innych zawodników z ambicjami, mogę obejrzeć przerwynik z Gamerem bijącym emeryta

 3. Zawsze mowilem ze Gamer to jest mega ambitny zawodnik…

  Ja się nie zdziwię i po ewentualnym zwycięstwie nad Aokim wyzwie Gomiego do walki

 4. Zawsze mowilem ze Gamer to jest mega ambitny zawodnik…

  A co ma się rzucać na UFC i walczyć z dwoma rywalami? Tam jeszcze miałby szansę w oktagonie, ale nie miałby szans z USADĄ, więc się nie dziwię że woli ciepłą posadkę w KSW. Tak i jego przyjaciel się woli nie wychylać bo wie jaki wróg czeka w UFC na dzień dobry.

 5. Właściwie to jak prawie cale ksw

  cos czuje, ze Arianna niedlugo do UFC trafi

  dla zagraniczych zawodnikow ciepla posadka w KSW nie jest az tak atrakcyjna

 6. Mateusz, nie idź tą drogą. Weźże się spróbuj dostać do tego UFC. Przedostatnia nadzieja białych, opuść ten ciepły ….. i zamiast walki z didżejem zacznij się lać z prawdziwymi gladiatorami. Nie musisz od razu wszystkiego wygrywać, są alternatywy do jasnej choinki jak nie pójdzie. Ostatni dzwonek:wtf2:

 7. Po weekendowej walce Janka który jest jednak  drewniakiem w porównaniu do Gamrota to nóż mi się  kieszeni otwiera jak to przeczytałem…

 8. cos czuje, ze Arianna niedlugo do UFC trafi

  dla zagraniczych zawodnikow ciepla posadka w KSW nie jest az tak atrakcyjna

  Dlatego prawie cale, a nie całe

 9. Marzyło mi się, żeby zawalczyć z Shinyą Aokim. ten temat był już wcześniej, to legenda i pionier światowego MMA i walka z nim to moje marzenie.

  A mi się marzy walka Gamera z Khabibem Nurmagomedovem, chciałbym zobaczyć jak nasz mistrz weryfikuje zapasy Khabiba i wyciera nim oktagon.:antonio:

 10. A niech walczą, chuj mnie to w sumie. Zawsze jest szansa, że Aoki coś wyczaruje z pleców i Gamrot będzie klepał w matę w panice.

 11. A mi się marzy walka Gamera z Khabibem Nurmagomedovem, chciałbym zobaczyć jak nasz mistrz weryfikuje zapasy Khabiba i wyciera nim oktagon.:antonio:

  juz Parke wystarczyl, zeby zweryfikowac zapasy Gamera

  to byla nowa definicja zdesperowanego zapasnika

 12. juz Parke wystarczyl, zeby zweryfikowac zapasy Gamera

  to byla nowa definicja zdesperowanego zapasnika

  Nie zgadzam się, Gamer ma najlepsze zapasy w LHW na całym świecie, powycierałby matę Khabibem, że by się błyszczała.

 13. Mateusz, wiem, że jeździ za Tobą Mama i fani z Kudowy, ale mógłbyś wziąć przykład z Janka, czy nawet Salima i opuścić ten komfortowy, rozgrzany kurwidołek, by zamienić go na najlepszą ligę świata.

 14. Mateusz, wiem, że jeździ za Tobą Mama i fani z Kudowy, ale mógłbyś wziąć przykład z Janka, czy nawet Salima i opuścić ten komfortowy, rozgrzany kurwidołek, by zamienić go na najlepszą ligę świata.

  Salim nie byl w KSW wiec jemu bylo latwiej pojsc do UFC.

 15. Salim nie byl w KSW wiec jemu bylo latwiej pojsc do UFC.

  Wiem Miyagi, ja nie byłem w KSW, więc łatwiej było mi pójść do KFC.

  Pisząc kurwidołek miałem na myśli nie tylko najlepszą organizację w Europie.

 16. Wiem Miyagi, ja nie byłem w KSW, więc łatwiej było mi pójść do KFC.

  Pisząc kurwidołek miałem na myśli nie tylko najlepszą organizację w Europie.

  Panie Pai Mei to ty szanuj, a nie z jakims Miyagim mi tu wyskakujesz. Ja tam co raz bardziej rozumiem tych co zostaja w KSW dobry pieniadz, za latwiejsza prace.

 17. Niech walczy gdzie chce i z kim chce. My możemy jedynie narzekać, ze nie idzie do UFC, ze się nie sprawdzi. Trudno, Jego kariera, Jego pieniądze i Jego zdrowie.

  Ciezko weryfikować wartość sportowa zawodnika jeśli nie walczy w najwyższej lidze, ale z drugiej strony, tutaj w Polsce KSW i długo, długo nic.. niestety dla ogółu to nasza rodzima organizacja jest „najwyższa liga”.

  Niemniej jednak, powodzenia Mateusz z kimkolwiek będziesz walczył.

 18. Mateusz, nie idź tą drogą. Weźże się spróbuj dostać do tego UFC. Przedostatnia nadzieja białych, opuść ten ciepły ….. i zamiast walki z didżejem zacznij się lać z prawdziwymi gladiatorami. Nie musisz od razu wszystkiego wygrywać, są alternatywy do jasnej choinki jak nie pójdzie. Ostatni dzwonek:wtf2:

  Nie rozumiesz prawda? Byłe Ankosiaki to jedne z najbardziej nakoksowanych zawodników w PL. Jeśli poszedłby do UFC i zjechał z bomby stracił by 2/4 tego na czym opiera swój styl. Czyli dominacja w parterze, zapasy. Siła, wydolność poszły by jeeeb w dół. To nie jest ten dobry ryż jak się ostatnio śmiał Szuli. Obejrzyj sobie Mańkowskiego przed walkami, porównaj sylwetke z walki z Roberto do teraz. Wiem, że poza walka się przybiera no ale proszę was. Popatrz na zachowanie, oczy oby dwóch. Każdy inaczej się zachowuje fakt, ale ja bym się nie zdziwił jak jeszcze nie dawno tam centralnie przed walka wchodziła kreska. Zaraz się znajda obroncy w tym jedna fanka. Wiem swoje, widziałem już duzo i nikt mi glupoty nie wmowi. Oby dwaj lecą na dobrym towarze. Bez niego będą cięcy jak dupa węża. Tak samo jak większość tych herosów z ACB. Niech odłożą całkowicie wspomaganie to sobie zobaczycie jacy to naprawdę sa "fighterzy".

 19. Mnie tam Gamrot w ogóle nie jara, niech sobie siedzi w krs.

  Do UFC go ślecie?:lol: chłopak dobrze wie, że raczej nie miałby czego tam szukać. Walczy chyba w najtrudniejszej wadze…

 20. Do ambitnych ludzi świat należy.:mamed: Jak ludzkość by podchodziła tak do życia i stawiała sobie takie wyzwania jak Gamrot to nadal by znajdowała się w epoce kamienia.

 21. Nie rozumiesz prawda? Byłe Ankosiaki to jedne z najbardziej nakoksowanych zawodników w PL. Jeśli poszedłby do UFC i zjechał z bomby stracił by 2/4 tego na czym opiera swój styl. Czyli dominacja w parterze, zapasy. Siła, wydolność poszły by jeeeb w dół. To nie jest ten dobry ryż jak się ostatnio śmiał Szuli. Obejrzyj sobie Mańkowskiego przed walkami, porównaj sylwetke z walki z Roberto do teraz. Wiem, że poza walka się przybiera no ale proszę was. Popatrz na zachowanie, oczy oby dwóch. Każdy inaczej się zachowuje fakt, ale ja bym się nie zdziwił jak jeszcze nie dawno tam centralnie przed walka wchodziła kreska. Zaraz się znajda obroncy w tym jedna fanka. Wiem swoje, widziałem już duzo i nikt mi glupoty nie wmowi. Oby dwaj lecą na dobrym towarze. Bez niego będą cięcy jak dupa węża. Tak samo jak większość tych herosów z ACB. Niech odłożą całkowicie wspomaganie to sobie zobaczycie jacy to naprawdę sa "fighterzy".

  A to smutne było akurat. Przykro jeśli tak wygląda sytuacja.

 22. Nie rozumiesz prawda? Byłe Ankosiaki to jedne z najbardziej nakoksowanych zawodników w PL.

  Ktoś tu chyba się prosi o sparing z trenerem Andrzejem

  :boystop::boystop::boystop:

 23. Wszyscy mówią że Gamer powinien iść do UFC :zakręcony: Przecież Gamer jak by  nie patrzeć potrafi kierować się zdrowym rozsądkiem i nigdy tam nie pójdzie. Co takiego może tam osiągnąć? Taki Diakese trafił tam jako zawodnik bez porażki i szybko został zweryfikowany, a Gamer ma jeszcze mniej argumentów od niego.

 24. Jeśli poszedłby do UFC i zjechał z bomby stracił by 2/4 tego na czym opiera swój styl.

  A dlaczego nie 3/6 albo 7/14?

  Po edycie (przeskoczyłem na 2 stronę): @Orest był szybszy. I powiedz Ty mnie dlaczego też 7/14 podałeś? 😆

  Drugi edit: nie druga strona, tylko dalsze komentarze na 2 stronie

 25. Jeśli poszedłby do UFC i zjechał z bomby stracił by 2/4 tego na czym opiera swój styl.

  Uffff, dobrze, że nie 7/14.

  PEACE AND LOVE 😀

  A dlaczego nie 3/6 albo 7/14?

  Wszystko się zgadza. 1.Sila 2.szybkosc 3.technika 4.kondycja. Po odstawieniu Siła i kondycja idzie w odstawkę stąd 2/4.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.