gamrot vs alvarez

Szanse na realizację tego marzenia Mateusza Gamrota są marne, ale wiara czyni cuda.

Do „Gamera” dotarły informacje o tym, że Eddie Alvarez może stoczyć kolejną walkę poza UFC. Amerykanin wypełnił kontrakt z największą organizacją MMA na świecie i jest szansa, że zmieni pracodawcę. Jedną z opcji może być Bellator MMA, ale nieśmiało mówi się też o KSW.

Mistrz wagi lekkiej Konfrontacji Sztuk Walki napisał na Twitterze, że z ogromną przyjemnością przywitałby Alvareza w KSW:

„Eddie jest niesamowitym wojownikiem, dwukrotnym mistrzem i jestem przekonany, że dalibyśmy jedną z najlepszych wojen w historii KSW. Jeśli jest dostępny, jestem za.” – napisał Gamrot.

Oczywistym pytaniem, które się nasuwa na myśl, jest to, czy opłaca się włodarzom KSW zatrudnić wspomnianego zawodnika.

88 KOMENTARZE

 1. Gamrot zniszczony w 1 rundzie, niestety ale tak by to wyglądało, pozdrawiam wszystkich fanów wszechstylowej walki wręcz KSW :mamed:

 2. Mateusz przynajmniej nie przegrał z Conorem. Prosta matematyka Gamer > Alvarez a wy nadal myślicie, że to co amerykańskie lepsze

 3. Dlaczego nie wyzwie Conora? Tak samo możliwe zestawienie, a jaki szacun na dzielni że wyzwał:razz:enn:

  Irytujący w chuj jest.

  Jaja by były, gdyby Alvarez dla jaj się zgodził (wiadomo że na poważnie by tego nie wziął).

  Było by jak z ruskimi dzikami- zawoła i spierdoli.

 4. Ciekawe czy ksw by mialo na wyplate pensji dla niego

  Skoro Conorowi proponowali 3mln $ jeśli dobrze pamiętam to czemu by nie było ich stać na Eddiego który z McGregorem przegrał?

  @PanMaciej myśle, że szybciutko rozwieje twoje wątpliwości.

 5. Skoro Conorowi proponowali 3mln $ jeśli dobrze pamiętam to czemu by nie było ich stać na Eddiego który z McGregorem przegrał?

  @PanMaciej myśle, że szybciutko rozwieje twoje wątpliwości.

  Proponowali bo to bylo nierealne bo rudy mial kontrakt z ufc. W tym momencie gdyby Alvarez jakims cudem sie znalazl w KSW to ciekawe czy ich stac. Oczywiscie publicznie powiedza ze jasne stac ich na kazdego. Ciekawe jakie sa realia

 6. Ciekawe czy ksw by mialo na wyplate pensji dla niego

  Reszta zawodników musiała by chyba jakieś śmieszne zaliczki dostać.

 7. Proponowali bo to bylo nierealne bo rudy mial kontrakt z ufc

  Z kolei Mateusz proponuje bo wie, że Eddie do KSW nigdy nie trafi. To jest dokładnie ten sam poziom żartu.

 8. W tym momencie gdyby Alvarez jakims cudem sie znalazl w KSW to ciekawe czy ich stac.

  Komiczne jest samo pisanie o tym.

  Po co mają wypierdalać na zawodnika budżet połowy gali, który ośmieszy Ich czołowego zawodnika?

  Przecież jakby Gamrot chciał walczyć z czołówką, to kontrakt czeka. Tylko podpisać.

  Jak się czuje na siłach walczyć z Alvarezem, to o pieniądze w UFC nie musi się martwić.

  Czemu Alvarez ma lecieć na jakieś wiejskie potańcówki w ogóle?

  Czemu z redakcji nikt nie zada Mu pytania, dlaczego nie idzie do UFC?

  Szczekać głośno, jak się siedzi bezpiecznie za szybą w domu, to niejeden burek szczeka :juanlaugh:

  Żałosny kurwa. By się już nie odzywał. Walcz sobie w KSW, Twoja wola, ale nie ośmieszaj się takimi wyzwaniami.

 9. Jak nie trawię Alvareza, tak w tej walce cały sercem za nim. Nawet kupiłbym PPV żeby zobaczyć ten wpierdol. :lesnarhappy:

  Ale i tak wiadomo, ze do tej walki nie dojdzie :fjedzia:

 10. Jak nie trawię Alvareza, tak w tej walce cały sercem za nim. Nawet kupiłbym PPV żeby zobaczyć ten wpierdol. :lesnarhappy:

  Ale i tak wiadomo, ze do tej walki nie dojdzie :fjedzia:

  Ja to samo, tylko nie kupował bym ppv.

  Zobaczył bym sobie gifa na drugi dzień i też fajnie.

 11. Przecież jakby Gamrot chciał walczyć z czołówką, to kontrakt czeka. Tylko podpisać.

  Jak się czuje na siłach walczyć z Alvarezem, to o pieniądze w UFC nie musi się martwić.

  Czemu Alvarez ma lecieć na jakieś wiejskie potańcówki w ogóle?

  Czemu z redakcji nikt nie zada Mu pytania, dlaczego nie idzie do UFC?

  O, samo sedno.

 12. Czemu z redakcji nikt nie zada Mu pytania, dlaczego nie idzie do UFC?

  Ustawiłem Ci fragment z odpowiedzią

 13. Czemu z redakcji nikt nie zada Mu pytania, dlaczego nie idzie do UFC?

  Cześć. Wiele ludzi pyta czemu tak źle reaguję na przytyki w stronę redakcji, otóż reaguję źle, bo jesteście wchuj niesprawiedliwi i nawet nie zadajecie sobie trudu by zweryfikować fakty tylko od razu rzucacie oskarżeniem. Otóż pytaliśmy wielokrotnie o to.

 14. Uwaga….

  buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahhahahaha a haha ahaha aha ahaha ahaha . yyyyy Buahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha eeee Buaaagahahaha a a a a a a a a a aaaaaaaaa ahahahahahahahahahahahahah

 15. Ja bym stawał na uszach żeby Alvarez zawalczy w KSW z Gamrotem, przecież wygrana Ediego otwiera drzwi do organizacji gali w Ameryce, a i Eddie też swoich kibiców ma, PPV wykupią, myślę że by się zwróciło, ile Alvarez zarabiał, 300k$? Jak Pop dostaje melona za walkę to Ediemu też mogą tyle spokojnie zapłacić. Ale Rizin albo Bfc spokojnie przebiją ofertę, o ile jakąkolwiek wogole w jego stronę zostanie wysłana, Martin! Odpalaj Twittera!

 16. Ustawiłem Ci fragment z odpowiedzią

  Czyli jak straci pas, to jak najbardziej? :razz:jelen:

  Kurwa z logiki w chuj. Chce walczyć z najlepszymi, ale ma pas z remizy KSW i dlatego nie będzie walczył z najlepszymi na świecie :brainoverload:

  To tak, jakby Adamek zrezygnował z walki o mistrzostwo w federacji WBC, bo ma kurwa Pas Polsatu :brainoverload:

 17. Cześć. Wiele ludzi pyta czemu tak źle reaguję na przytyki w stronę redakcji, otóż reaguję źle, bo jesteście wchuj niesprawiedliwi i nawet nie zadajecie sobie trudu by zweryfikować fakty tylko od razu rzucacie oskarżeniem. Otóż pytaliśmy wielokrotnie o to.

  Część. Gdzie i czemu widzisz w mojej wypowiedzi przytyk w stronę redakcji? Jakie oskarżenia?

  Czemu z redakcji nikt nie zada Mu pytania, dlaczego nie idzie do UFC?

  O tą wypowiedź Ci chodzi? Gdzie tu cokolwiek w stronę redakcji? :korwinwhat:

 18. Część. Gdzie i czemu widzisz w mojej wypowiedzi przytyk w stronę redakcji? Jakie oskarżenia?

  Po prostu pytanie jest tak nacechowane, że czyta się je jak zarzut "dlaczego nikt nigdy z redakcji nie zadał Gamrotowi to pytanie?" i sugeruje, że się z nim znamy i lubimy, więc unikamy niewygodnych pytań lub że jesteśmy miękkie pały i nie mamy odwagi na takie pytanie. Inaczej by ono brzmiało gdybyś zapytał "czy redakcja zadała mu kiedyś pytanie?" niż gdy zrobiłeś to ze słowem "czemu". A słowo czemu jest jednak troszeczkę tutaj oskarżeniem rzuconym w naszą stronę, przyznaj sam 🙂 tak jakbyśmy celowo unikali tego tematu 🙂

 19. Po prostu pytanie jest tak nacechowane, że czyta się je jak zarzut "dlaczego nikt nigdy z redakcji nie zadał Gamrotowi to pytanie?" i sugeruje, że się z nim znamy i lubimy, więc unikamy niewygodnych pytań lub że jesteśmy miękkie pały i nie mamy odwagi na takie pytanie. Inaczej by ono brzmiało gdybyś zapytał "czy redakcja zadała mu kiedyś pytanie?" niż gdy zrobiłeś to ze słowem "czemu". A słowo czemu jest jednak troszeczkę tutaj oskarżeniem rzuconym w naszą stronę, przyznaj sam 🙂 tak jakbyśmy celowo unikali tego tematu 🙂

  Strasznie nadinterpretujesz wypowiedzi. Do słowa "czemu" dopracowałeś sobie całą ideologię.

  Nic nie miałem na myśli odnośnie redakcji, tylko chodziło mi wyłącznie o Gamrota, który zwyczajnie mnie rozjebał tym tekstem i myślałem że nie ma no to co gada i robi logicznej odpowiedzi.

  I nie ma. @kiras wrzucił wywiad i Jego odpowiedź.

  Kurde, nie przypominam sobie, żebym w ogóle kiedykolwiek hejtował to forum. Staram się nawet nie dokładać do pieca jak są niedomówienia na linii user-user, czy user-mod

  Jeśli mi coś nie pasuje, to napiszę, ale jedyny hejt jaki prowadzę (i słuszny, a nie po to żeby sobie pohejtować), to na KRS1.

 20. Buuu..hahahahhha Eddie nawet niewie o istnieniu gamrota i tej kurwa kpiny cyrku kws

  Rozpierdalaja mnie te nasze wojowniki

  .

  Gamrot chcesz się bić to idź do UFC i nie pierdol

  Kawul oddawaj moje pieniądze!!!

 21. "Jestem zawodnikiem KSW, mam pas, także ja bardzo chętnie bym się sprawdził z tymi z czołówki światowej także zapraszam ich do klatki KSW" – cytat z wywiadu kilka postów wyżej.

  Cała czołówka już biegnie sprawdzić się z Gamerem.

 22. Jest co najmniej kilkunastu zawodników prezentujących wysoki poziom sportowy, dla których walka z Eddiem byłaby spełnieniem marzeń. Tyle, że oni próbują zblizyc się do niej rywalizując w odpowiednim miejscu, z odpowiednimi rywalami, a nie wypisujac pierdoły na TT.

 23. Mateusz jest bardzo dobry w wyzywaniu do walki mocnych zawodników . Kogo on już nie zapraszał do klatki. Widać że chce walczyć z najlepszymi.

 24. "Jestem zawodnikiem KSW, mam pas, także ja bardzo chętnie bym się sprawdził z tymi z czołówki światowej także zapraszam ich do klatki KSW" – cytat z wywiadu kilka postów wyżej.

  Cała czołówka już biegnie sprawdzić się z Gamerem.

  Robienie kurwy z logiki (przez niego).

 25. Dlatego dozywotni szacunek dla Blachowicza ze opuscil cieply kurwidolek.  Mateuszek będzie sobie szczekal i robił 1walke rocznie z ogorami

 26. hehe tak wszyscy się nabijają ale gdyby do tej walki doszło czuję rekord komentarzy na Cohones…wszyscy by to oglądali

 27. Juras to już tak dla zasady musi się przypierniczać do Cohones? Czytam sobie dyskusję pod twittem i ciężko mi uwierzyć w to co tam widzę.

  Tak serio to z 99% ludzi którzy kiedykolwiek słyszeli o Alvarezie ma zdanie, że nie ma szans na jego angaż w KSW. Może tak, ludzie którzy siedzą w tym jako profesjonaliści dają chociaż na ten angaż 1% szans?

 28. Proponowali bo to bylo nierealne bo rudy mial kontrakt z ufc. W tym momencie gdyby Alvarez jakims cudem sie znalazl w KSW to ciekawe czy ich stac. Oczywiscie publicznie powiedza ze jasne stac ich na kazdego. Ciekawe jakie sa realia

  KSW ma miliony na koncie wiec sie nie boj o wyplate Eddiego.

 29. KSW może i by było stać na Alvareza, ale nie opłacałoby się, przecież główna widownia nie wie kto to i nie kupi dla niego ppv.

  A szkoda, bo chciałbym żeby to głupie gadanie Gamrota się urzeczywistniło i niech by stracił ten pas.

  No i Eddie nie wie co to KSW pewnie

 30. Juras to już tak dla zasady musi się przypierniczać do Cohones? Czytam sobie dyskusję pod twittem i ciężko mi uwierzyć w to co tam widzę.

  Tak serio to z 99% ludzi którzy kiedykolwiek słyszeli o Alvarezie ma zdanie, że nie ma szans na jego angaż w KSW. Może tak, ludzie którzy siedzą w tym jako profesjonaliści dają chociaż na ten angaż 1% szans?

  Link

 31. Link

  W pierwszym poście masz

  @bart123

  W chuj przesada takie głupoty pisać jak ###@$. Aż by jebnac w łeb się chciało (nie redakcję, choć ktoś mógłby równie zdecydowanie komuś odpisać ). Nie sprawdził, a wydał wyrok. Zakłamany hipokryta.

 32. Juras to już tak dla zasady musi się przypierniczać do Cohones? Czytam sobie dyskusję pod twittem i ciężko mi uwierzyć w to co tam widzę.

  Tak serio to z 99% ludzi którzy kiedykolwiek słyszeli o Alvarezie ma zdanie, że nie ma szans na jego angaż w KSW. Może tak, ludzie którzy siedzą w tym jako profesjonaliści dają chociaż na ten angaż 1% szans?

  To hejter jest.

 33. Skoro Conorowi proponowali 3mln $ jeśli dobrze pamiętam to czemu by nie było ich stać na Eddiego który z McGregorem przegrał?

  @PanMaciej myśle, że szybciutko rozwieje twoje wątpliwości.

  Powiem tylko tyle- byłby kolejny rekord. KSW stać na każdego.

 34. "Jestem zawodnikiem KSW, mam pas, także ja bardzo chętnie bym się sprawdził z tymi z czołówki światowej także zapraszam ich do klatki KSW" – cytat z wywiadu kilka postów wyżej.

  Cała czołówka już biegnie sprawdzić się z Gamerem.

  A ja też zapraszam pod moją klatkę jak któryś z tego UFC jest mądry.

  szczególnie uważam że jestem lepszy od Gaethje, Poirier i Fergusona

  zapraszam, jak któryś myśli że jest lepszy

 35. Nie rozumiem bólu dupy. Niech robi wokół siebie szum

  A po ch… nam ten szum?

  jak mądry niech zadzwoni do Alvareza na priv 😉

 36. Alvarez się nie odzywa, drugi dzień siedzi na http://www.ksw.pl z translatorem i nie kuma o co tu chodzi. :beczka:

  Co do Jurasa to tak, Cohones wydało wyrok. NIE MA SZANS! Dana go w zasadzie nie wygania, Bellator chętnie zobaczy znowu u siebie.

  Czym Kawul mógłby go przekonać?

 37. Niech robi wokół siebie szum

  Szum można robić, gdy jest choć 1% szans na zestawienie, a tu nie ma. :jimcarrey:

 38. Nie rozumiem bólu dupy. Niech robi wokół siebie szum

  To jest robienie z siebie blazna a nie robienie wokol siebie szumu. Mala roznica.

 39. Nie mówię, że jest szansa na zestawienie. Po co KSW zawodnik, który mógłby im wyczyścić dwie, jeśli nie trzy dywizje. Swoją drogą głębokie na 5 zawodników xD

  Jeśli alvarez by odpowiedział na tweet nawet słowami, a kim Ty w ogóle jesteś l, pajacu?

  To już jakiś szum 🙂

 40. Smutne jest to, że Gamrot uwierzył w to pieprzenie K&L, iż mistrzowie KSW to bogowie MMA. Chyba musi mieć świadomość, że 0 w rekordzie jest zasługą przychylności sędziów, a w przypadku KO ciężko będzie udawać, że nie padł. Chyba, że planują później wmawiać, że Mateuszek się potknął, przewrócił i będzie teraz N-C. Bez jaj. A Alvarez myśli pewnie, że KSW to polskie KFC, tylko biedny kraj w Europie nie może sobie pozwolić na ich amerykańskie kurczaki.

 41. Szum można robić, gdy jest choć 1% szans na zestawienie, a tu nie ma. :jimcarrey:

  Teoretycznie jest szansa, bo fizycznie mogą zrobić sobie biznesowe samobójstwo, bo Ich na to stać.

  0% by było, gdyby nie było Ich w ogóle stać.

  Tylko pytanie za 100 punktów: kto o zdrowych zmysłach zatrudni zawodnika, którego nikt z wielbicieli KSW nie kojarzy?

  Czołowy zawodnik UFC? Tak Go przedstawią? A kim jest w oczach fana KSW to UFC? W Ich opinii walczyli już w KSW największe króle nokautu z Brazylii, to na chuj mnie te odpady z UFC?

  I na koniec się okaże, że jeszcze ośmieszy czołowego zawodnika.

  Niech idzie chociaż do Bellator z Nim walczyć (jeśli w ogóle odejdzie z UFC).

  Tam USADA nie ma i z tego co wiem (chociaż może się mylę), to nie musiał by być kontrakt na wyłączność, tylko na tą walkę.

  Mamed był czołowym zawodnikiem w Polszy, też cykał się do UFC (chociaż On akurat miał dużo do stracenia), ale parę walk poza KSW zrobił.

 42. Powiem tylko tyle- byłby kolejny rekord. KSW stać na każdego.

  Stać ich na każdego, a nikogo u siebie nie mają. Na Normana się wyjebali , a ściągają Erko Juna czy Akopa 😆  Panowie K&L mówili, że dzięki takim zawodnikom poziom sportowy będzie wzrastać na ich galach, bo to oni napędzają PPV, a tego wzrastającego poziomu nie widać.

 43. Nie wiem jak wy, ale ja juz dawno straciłem wszelką nadzieję, ze taki Gamer, Borys czy Longer, żyrafa zawalczą kiedyś w UFC albo chociaż dostaną kogoś z czołówki. Wam też to radzę.

 44. Nie wiem jak wy, ale ja juz dawno straciłem wszelką nadzieję, ze taki Gamer, Borys czy Longer, żyrafa zawalczą kiedyś w UFC albo chociaż dostaną kogoś z czołówki. Wam też to radzę.

  Nikt Im nie każe. Rozumiem ile mają do stracenia.

  Ale to kuźwa nie robię z siebie i swoich kibiców idioty i nie pierdolę takich głupot, bo czemu to ma służyć?

 45. Nikt Im nie każe. Rozumiem ile mają do stracenia.

  Ale to kuźwa nie robię z siebie i swoich kibiców idioty i nie pierdolę takich głupot, bo czemu to ma służyć?

  Obie strony korzystają.Marcin :whodefuk: Gamrot  i Eddie:danaillegal:Alvarez.

  Alvarez dostanie jakiegoś extra tysiaka od Bellatora jak pochwali się "o patrzecie mistrz rosyjskiej promocji chce ze mna walczyć"

 46. Smutne jest to, że Gamrot uwierzył w to pieprzenie K&L, iż mistrzowie KSW to bogowie MMA. Chyba musi mieć świadomość, że 0 w rekordzie jest zasługą przychylności sędziów, a w przypadku KO ciężko będzie udawać, że nie padł. Chyba, że planują później wmawiać, że Mateuszek się potknął, przewrócił i będzie teraz N-C. Bez jaj. A Alvarez myśli pewnie, że KSW to polskie KFC, tylko biedny kraj w Europie nie może sobie pozwolić na ich amerykańskie kurczaki.

  Powiedzą że miał kontuzję lub był chory ale nie zrezygnował z walki tylko i wyłącznie dla fanów których kocha, czyli standardowa gadka gwiazd KSW po porażkach lub słabych występach. A lud uwierzy i jeszcze bardziej wielbić będzie swoich idoli.

 47. Nikt Im nie każe. Rozumiem ile mają do stracenia.

  No właśnie co mają do stracenia?

  Gamrot, Mańkowski, Żyrafa nie są mega popularnymi personami. A co za tym idzie, jakie pieniądze mogą dostawać?

  Porównywalne do UFC? Dwa razy tyle co w UFC? Do tego walczą dwa razy w roku, czasami raz.

  Ja rozumiem co Mamed miał do stracenia, ale oni nigdy się nie zbliżą do jego popularności. A tendencja w KSW jest taka, że poziom sportowy przestaje się liczyć. Ma być show i mają być znani ludzie, o których się potem będzie rozmawiać, a nie Gamrot z jego grapplingiem, który przeciętnego widza zamula, bo nic z tego nie rozumie.

  Tylko jak się idzie do UFC to trzeba:

  1. Zejść z bomby.

  2. Walczyć z młodymi, ambitnymi, perspektywicznymi zawodnikami.

  3. Liczyć się z tym, że po dwóch walkach można wylądować na bezrobotnym.

  Ogólnie jak się nie wierzy w siebie, to rzeczywiście lepiej zostać w Polsce. I to żaden wstyd realnie oceniać swoje możliwości.

  Tylko patrząc na wypowiedzi Gamera i to kogo wyzywa do walki, wnioskuję, że on nie rozumie, że bez zmiany pracodawcy NIGDY nie zawalczy ze światową czołówką.

 48. Teoretycznie jest szansa, bo fizycznie mogą zrobić sobie biznesowe samobójstwo, bo Ich na to stać.

  0% by było, gdyby nie było Ich w ogóle stać.

  Te szanse oceniasz tylko po możliwościach, chęciach jednej strony, czyli wózkarzy, ale po drugiej stronie jest Eddie, który od czasu tweeta, jeszcze do teraz nie zakumał czym jest KSW i who the fuck is Gamrot.

  W UFC miał całkiem dobre pieniądze, w Bellatorze też zapewne nie najgorsze i mając możliwości rozmów z obiema organizacjami nie ma mowy, żeby choć zastanawiał się o możliwości występowania na przedstawieniach KSW.

 49. Te szanse oceniasz tylko po możliwościach, chęciach jednej strony, czyli wózkarzy, ale po drugiej stronie jest Eddie, który od czasu tweeta, jeszcze do teraz nie zakumał czym jest KSW i who the fuck is Gamrot.

  W UFC miał całkiem dobre pieniądze, w Bellatorze też zapewne nie najgorsze i mając możliwości rozmów z obiema organizacjami nie ma mowy, żeby choć zastanawiał się o możliwości występowania na przedstawieniach KSW.

  Dlatego piszę, że teoretycznie jest szansa- nikła, ale jest. Logiki nie ma żadnej.

  Co o tym myślę już napisałem.

  Tweet był raczej po to, żeby przypomnieć o sobie. Może mając sponsorów, od czasu do czasu musi pierdolnąć takiego babola, żeby było cokolwiek o Nim słychać.

  Ogólnie to jest jeden z tych tweetów z cyklu: o ja pierdole.

 50. No właśnie co mają do stracenia?

  To, że nawet jeśli Ich nie ujebie USADA, to wielce prawdopodobne, że zweryfikuje jednego i drugiego pierwszy lepszy no name i bydzie siara na wsi KSW.

 51. Dlatego piszę, że teoretycznie jest szansa- nikła, ale jest.

  Zgadzam się w zasadzie, tylko ja takie szanse nazywam ZERO, z pogranicza cudów. 😉

 52. Nikt nam nie da takich walk, jakie nam Mateusz obieca na Twitterze.

  Hahahaha , najbardziej mnie smiesza ogorki janki co nie slyszeli nigdy o Eddim a juz sie rozpisuja ze ma Gamer wielkie szanse kurwa ale ten kibic typowy ksw to jest pelikan , szczena opada. Jeszcze bedzie zgrywal fana MMA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.