O debiucie Martyna Forda w KSW głośno mówiło się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to oficjalnie podczas gali w Londynie zostało ogłoszone zakontraktowanie popularnego kulturysty i aktora. Pierwotnie „Bestia” miał zadebiutować podczas tegorocznego wydarzenia w stolicy Anglii. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem inthecage.pl zdradził jednak, że na pojedynek olbrzymiego Forda trzeba będzie jeszcze poczekać:

To jest tak, jak się bierze postać znaną z innej branży i to jemu przynosi chleb. Wiadomo, on teraz się czuję bardziej aktorem. Ma kontrakt w jakimś bardzo prestiżowym filmie czy serialu. Gruba sprawa, gruby hajs. To stanęło nam na przeszkodzie, żeby Ford zawalczył. Ma kontakt (z KSW – red.), chce walczyć. Po prostu wpadło mu zlecenie. Ford wpada do nas na gościnne występy, nie wiadomo, jak długo zabawi. Przyjdzie nam trochę poczekać, też żałuję. Czekamy już na niego rok.

Mierzący 203 cm wzrostu i ważący około 150 kg 37-latek najbardziej znany jest ze swojej roli w filmie „Undisputed IV”, gdzie zagrał Koshamra. W swoim dorobku filmowym Ford ma również role w takich tytułach, jak „Ostateczna rozgrywka” czy „Kingsman: Złoty Krąg”.

Na ten moment nie wiadomo, w jakiej produkcji zagra Martyn Ford. Martin Lewandowski zdradził jednak, że będzie to prawdopodobnie produkcja spod szyldu Netflixa.

Poniżej możecie sprawdzić, jak publiczność w Londynie podczas KSW 45 zareagowała na obecność Martyna Forda:

Po gali udało nam się również porozmawiać z olbrzymim kulturystą:

39 KOMENTARZE

 1. Wywiad przeprowadzal 1 obronca mma w kraju

  Ten co glosno krzyczy nie dla freakow w mma A Martina o Forda pytal czy jednak ktos inny z redakcji?

 2. Wywiad przeprowadzal 1 obronca mma w kraju

  Ten co glosno krzyczy nie dla freakow w mma A Martina o Forda pytal czy jednak ktos inny z redakcji?

  Pamiętaj, że Mariusz i jego portal to glowni oportuniści freakow w polskim MMA. Po prostu potrzebowali czasu aby zrozumieć znaczenie tego słowa i potem poszło już z górki.

 3. Sypie się to nasze KSW. Nasz Mamed nie chce walczyć, Popuś nie chce walczyć, na FFF jakieś nieznane freaki, ten też odwleka. Chude lata się szykują 😆

 4. Jak produkcja spod szyldu Netflix to gruby hajs może być co najwyżej rekwizytem.

  Może w końcu K&L poszli po rozum do głowy i rzeczywiście przestali przepłacać cyrkowców.

 5. Co to za gowno ma być niech nie występuje wcale

  Najebal w dupe sobie strzałów i z patyczka waży 150kg szacun

 6. Pewnie chcieli go na londyn. Widać chwytają się wszystkiego bo może być lipa. Niby zagranica, ale brak tych co przyciągali ludzi. Mamed out, Materla srogo w pizde i napewno nie zawalczy, Pudzian się nie wykuruje, patus Popek też nie chce już widać dalej dawać się ośmieszać . . . Jak żyć, na kogo ludzie kupią im ppv?

 7. Pewnie chcieli go na londyn. Widać chwytają się wszystkiego bo może być lipa. Niby zagranica, ale brak tych co przyciągali ludzi. Mamed out, Materla srogo w pizde i napewno nie zawalczy, Pudzian się nie wykuruje, patus Popek też nie chce już widać dalej dawać się ośmieszać . . . Jak żyć, na kogo ludzie kupią im ppv?

  Askham i Norman pewnie tez nie zawalcza. Oni biora Bahatiego pod uwage, to mowi wszystko o nadchodzacej gali. Only in ppv!

 8. Za dużo było ostatnio radosnych informacji, więc coś musiało się spierdolic, ale dlaczego właśnie on :razz:łacz:?

 9. Pewnie chcieli go na londyn. Widać chwytają się wszystkiego bo może być lipa. Niby zagranica, ale brak tych co przyciągali ludzi. Mamed out, Materla srogo w pizde i napewno nie zawalczy, Pudzian się nie wykuruje, patus Popek też nie chce już widać dalej dawać się ośmieszać . . . Jak żyć, na kogo ludzie kupią im ppv?

  Myślę, ze Mamed wróci jeszcze ze 3 razy. Nie po to odchodził i w filmie grał.

 10. Myślę, ze Mamed wróci jeszcze ze 3 razy. Nie po to odchodził i w filmie grał.

  Wróci na walkę z Lubosem  bo "Kosa nie jest śmieciem".

 11. Pewnie chce się wyczyścić przed debiutem. NA KSW TYLKO PRAWDZIWY I CZYSTY SPORT

  Okres półtrwania Uranu 235 to w przybliżeniu 700 000 000 lat. To i tak zbyt krótki okres na wyczyszczenie organizmu przez Forda.

 12. Polowanie na mamuta. Kulturyści to największe lescze. Jeszcze stoja na bramkach takie koksy. Kiedys taki jebnoł mojemu koledze. I ten wypadł z butów. Ale mówił ze nic nie poczuł. W każdym badz razie. Koks zaczął sapac po 5 minutach. I dostał wpierdol od  gimnazjalisty.

 13. Polowanie na mamuta. Kulturyści to największe lescze. Jeszcze stoja na bramkach takie koksy. Kiedys taki jebnoł mojemu koledze. I ten wypadł z butów. Ale mówił ze nic nie poczuł. W każdym badz razie. Koks zaczął sapac po 5 minutach. I dostał wpierdol od  gimnazjalisty.

  A z którego gimnazjum był ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.