Marta Waliczek podpisała kontrakt na kilka pojedynków z francuską organizacją Ares FC. O podpisaniu kontraktu z czołową organizacją MMA we Francji poinformował menadżer zawodniczki, Przemek Kosiński z grupy Animmals:

Marta Waliczek podpisała kontrakt na kilka walk z organizacją Ares FC. Debiut już niedługo – bardzo fajna rywalka. Po dość długich negocjacjach doszliśmy w końcu do porozumienia! No to czas na nowe wyzwania dla podopiecznej

Waliczek jest kolejną zawodniczka z naszego kraju która w ostatnich tygodniach podpisała kontrakt na występy w klatce Ares FC. Wcześniej czołowa zawodniczka w Polsce Ewelina Woźniak zadebiutowała na marcowej gali Ares FC 4 przegrywając w drugiej walce wieczoru przez poddanie z Marią Silvą. Kolejną wojowniczką z Polski która zawalczy we francuskiej organizacji jest niepokonana Karolina Sobek (MMA 3-0) która zadebiutuje 16 kwietnia na Ares FC 5 w pojedynku z Marizą Loch (MMA 6-0). Cała trójka jest reprezentowana przez grupę menadżerską Animmals.

Marta Waliczek (MMA 5-4) w ostatnim pojedynku stoczonym w listopadzie 2021 musiała po raz drugi w karierze uznać wyższość Lucie Pudilovej (MMA 12-7-0). Polka po wyrównanym boju stoczonym na OKTAGON Prime 4 przegrała przez niejednogłośną decyzję. Pojedynek był rewanżem za przegraną ze stycznia tego samego roku. Polka została wtedy pokonana kontrowersyjną decyzją sędziów, po której organizatorzy zdecydowali się doprowadzić do drugiego starcia. Pomiędzy walkami z Pudilovą, „Wadera” zaliczyła udany występ na gali OKTAGON 25, pokonując na punkty Rizlen Zouak. Wcześniej pokonywała między innymi Zairę Dyshekovą i Karinę Vasilenkę, przegrała natomiast z Juliją Stoliarenko. Zawodniczka na co dzień trenuje pod okiem Damiana Herczyka w DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of DONTOLIVER
DONTOLIVER

Maximum FC
Lightweight

1,533 komentarzy 3,516 polubień

KOSIŃSKI LUJU LEPIEJ ZAŁATW KONTRAKT ZJAWISKOWEJ MAGDALENIE LOSCE

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,529 komentarzy 76,049 polubień
Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Lightweight

6,349 komentarzy 13,274 polubień

:whodefuk:

Jedna z naszych najlepszych zawodniczek w wadze koguciej, nie wiedziałeś? :mamed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,529 komentarzy 76,049 polubień

Jedna z naszych najlepszych zawodniczek w wadze koguciej, nie wiedziałeś? :mamed:

:no no:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,817 komentarzy 18,591 polubień

fajnie byłoby wiedzieć co ta za cukinia bo poza jędrzejczyk, kowalkiewicz, nie znam potem są cośe typu amand czy zheng:fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Featherweight

2,305 komentarzy 5,229 polubień

Co prawda mocno średnia Stolarenko zrobiła ją łatwiutko, ale werdykty w obu tych walkach z Pudlową były mocno naciągane, a pierwsze przegrana jest z pojedynczej walki sprzed 10 lat, więc ten jej rekord 5-4 jest trochę mylący.

Odpowiedz 1 Like