Mariusz Pudzianowski przed walką z Erko Junem na KSW 51:

Gala KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W najważniejsze walce wieczoru, Mariusz Pudzianowski (MMA 12-7) zmierzy się z Erko Junem (MMA 3-0).

Przeczytaj również:

Transmisja KSW 51

Pełna karta KSW 51

44 KOMENTARZE

 1. Streszczenie:

  – Troszeczkę brakuje im serca do tego sportu

  – Więcej treningów nic by nie dało, nie dałoby nic

  – Porwał się, jak z herbatą na stolik nocny

 2. Wydaje mi się, że Pudzian lata temu temu nauczył się na pamięć kilkudziesięciu zdań, zwrotów, porównań i teraz je przeplata za każdym razem.

 3. Wydaje mi się, że Pudzian lata temu temu nauczył się na pamięć kilkudziesięciu zdań, zwrotów, porównań i teraz je przeplata za każdym razem.

  To jest jego mądrość, dobrze wie, że gdyby leciał na freestyle, naopowiadałby głupot. Świadomość własnych ograniczeń jest najwyższym poziomem inteligencji.

 4. Wydaje mi się, że Pudzian lata temu temu nauczył się na pamięć kilkudziesięciu zdań, zwrotów, porównań i teraz je przeplata za każdym razem.

  I z czasem coraz lepiej ich używa.

  Jak widać, cierpliwy to i kamień ugotuje :roberteyeblinking:

 5. Pudzian jest gwarantem najnudniejszego i najbardziej powtarzalnego wywiadu jakiego tylko można udzielić. Tu nawet pięć kaw nie pomoże aby nie zasnąć.

  :razz:udziaonicbyniedao:

 6. to zaczyna się układać w jedną całość:

  – to by nic nie dało

  – zasadzone drzewko w dwa lata nie urośnie

  – cierpliwy  kamień ugotuje

  – tanio skóry nie sprzedam

  – to jest mma, tutaj jeden cios o wszystkim może zadecydować.

 7. Było octagon zweryfikuje?

  A tak w ogóle to trochę niesłusznie Pudzian jest jechany odnośnie sparingów.

  Robbie Lawler mówił o tym jak mocno ogranicza ilość sparingów w treningu

  Martin Kampmann zakończył przez problemy z głową karierę i też apelował do młodszych zawodników o to aby ograniczać mocniejsze sparingi.

  Ba nawet widać, że nawet zawodowcy częściej zakładaj bardziej zabudowane kaski na sparingi.

  Po prostu jest kilka szkół

 8. przeciez ty Mariuszku sam nie masz charakteru do tego sportu. Lekko dostaniesz na pizdeczke i widac w oczach przerazenie takze przestan wytykac innym swoje wlasne przywary bo to zalosne jest strasznie.  Gwoli formalnosci dodam, ze nie ogladalem wywiadu, tak jak ktos wyzej pisal. Ciagle to samo gada.

 9. Wydaje mi się, że Pudzian lata temu temu nauczył się na pamięć kilkudziesięciu zdań, zwrotów, porównań i teraz je przeplata za każdym razem.

  Posłuchaj piłkarzy, Ci to dopiero pierdolą płytkie i wyuczone na pamięć wierszyki byle się od nich odjebali.

 10. przeciez ty Mariuszku sam nie masz charakteru do tego sportu. Lekko dostaniesz na pizdeczke i widac w oczach przerazenie takze przestan wytykac innym swoje wlasne przywary bo to zalosne jest strasznie.

  Jesteś pewny, że nie zrobiłeś właśnie tego samego?

 11. Wywiady Pudziana są jak komentarz Szpakowskiego w fifie.

  Wgrane kilka zdań które odpalają się w losowych momentach.

 12. Było octagon zweryfikuje?

  A tak w ogóle to trochę niesłusznie Pudzian jest jechany odnośnie sparingów.

  Robbie Lawler mówił o tym jak mocno ogranicza ilość sparingów w treningu

  Martin Kampmann zakończył przez problemy z głową karierę i też apelował do młodszych zawodników o to aby ograniczać mocniejsze sparingi.

  Ba nawet widać, że nawet zawodowcy częściej zakładaj bardziej zabudowane kaski na sparingi.

  Po prostu jest kilka szkół

  Nie chodzi o to zeby nawalac sie po glowach na sparingach bez ograniczen ale o obycie z duzymi doswiadczonymi dzikami w klatce dociazanie wyczucie dystansu trenowanie roznych scenariuszy. Taki Arbi nie jest w stanie zastapic np Omielanczuka na sparingu natury nie oszuka i nie dociazy Pudziana tak jak rasowi ciezcy czy chociazby polciezcy

 13. Nie chodzi o to zeby nawalac sie po glowach na sparingach bez ograniczen ale o obycie z duzymi doswiadczonymi dzikami w klatce dociazanie wyczucie dystansu trenowanie roznych scenariuszy. Taki Arbi nie jest w stanie zastapic np Omielanczuka na sparingu natury nie oszuka i nie dociazy Pudziana tak jak rasowi ciezcy czy chociazby polciezcy

  :razz:udziaonicbyniedao:

 14. Nie chodzi o to zeby nawalac sie po glowach na sparingach bez ograniczen ale o obycie z duzymi doswiadczonymi dzikami w klatce dociazanie wyczucie dystansu trenowanie roznych scenariuszy. Taki Arbi nie jest w stanie zastapic np Omielanczuka na sparingu natury nie oszuka i nie dociazy Pudziana tak jak rasowi ciezcy czy chociazby polciezcy

  Pudzianowi sie nie chce, czego nie rozumiesz? niech robi co chce, raczej nikomu nie wmawia, ze zapierdala na calego i jest w formie zycie, tylko mowi, ze jest stary i sie tym bawi

 15. Nie chodzi o to zeby nawalac sie po glowach na sparingach bez ograniczen ale o obycie z duzymi doswiadczonymi dzikami w klatce dociazanie wyczucie dystansu trenowanie roznych scenariuszy. Taki Arbi nie jest w stanie zastapic np Omielanczuka na sparingu natury nie oszuka i nie dociazy Pudziana tak jak rasowi ciezcy czy chociazby polciezcy

  Dokładnie.

  Z tymi ostrymi sparingami jest tak, że Anderson Silva sam kiedyś powiedział, że KO na sparingpartnerze to porażka, a Drwal, że jak jeden zaliczy KO to przecież nie będzie z kim trenować później…

 16. Wydaje mi się, że Pudzian lata temu temu nauczył się na pamięć kilkudziesięciu zdań, zwrotów, porównań i teraz je przeplata za każdym razem.

  To jest jego mądrość, dobrze wie, że gdyby leciał na freestyle, naopowiadałby głupot. Świadomość własnych ograniczeń jest najwyższym poziomem inteligencji.

  Macie alternatywny wywiad z Mariuszem bez wyuczonych formułek:

 17. Ja pierdole Mario to jest taki przyjazny chłopek roztropek, jak tu go nie lubić 😆  I ten jego głos jak z syntezatora mowy :mamed:

 18. Mariusz dalej step by step…. Kurwa 10 lat minęło, a on z fit modelem influenserem się klepie i dalej dyrdymały o drzewach i kamieniach *ierdoli. Niesamowity jest. Z roku na rok Mariusz jest bardziej Pudzianem.

 19. Mariusz dalej step by step…. Kurwa 10 lat minęło, a on z fit modelem influenserem się klepie i dalej dyrdymały o drzewach i kamieniach *ierdoli. Niesamowity jest. Z roku na rok Mariusz jest bardziej Pudzianem.

  Ogolnie pierdoli jakby byl co najmniej Danem Hendersonem jakims albo Vitorem Belfortem 😆 Jego "kariera" w MMA, wedlug mnie niczym nie rozni sie od tej Najmana tzn jemu trafila sie rola zwyciezcy. Tu jest ta roznica.(no moze na samym poczatku cos tam chcial zwojowac ale szybko zauwazono, ze nic z tego nie bedzie) . Czesc jego walk to ordynarne ustawki a przeciwnicy mieli placone za to zeby z nim przegrac. Ja rozumiem, ze Mario wcielil sie w role zawodnika MMA, ze to teatrzyk ale od dluzszego czasu razi mnie te jego pierdolenie bo uwlacza inteligencji ludzi, ktorzy choc krzte interesuja sie tym sportem. (tak, wiem te gadki sa pod Januszy)

 20. Jak przegra z Junem, bedzie walka z szostakiem. Parterowe szachy

  :robertmakeup:

  Ja rozumiem, ze Mario wcielil sie w role zawodnika MMA, ze to teatrzyk ale od dluzszego czasu razi mnie te jego pierdolenie bo uwlacza inteligencji ludzi, ktorzy choc krzte interesuja sie tym sportem.

  Do pana Mariusza to mimo wszystko mam jeszcze jakiś szacunek. Kariera jaka była taka była, ale w porównaniu do innych cudaków cyrkowców to gościu coś tam walczył, sprowadził jakieś zainteresowanie do branży, udało mu się zetrzeć z siebie etykietę freaka. Kapok spędził więcej czasu udzielając wywiadów niż w klatce, choć to porównanie jest uwłaczające.  Nie będę już nawet ruszał całej reszty raperów i aktorów.

 21. Zawsze najlepszy jest finał odcinka, czyli starcie w klatce: szarża husarii, brak tlenu, strach w oczach i szybki wyjazd z niekomfortowej sytuacji przez klepanie albo kontuzję. Nie dotyczy to tylko walk z jeszcze gorzej predysponowanymi bestiami, jak np. Popek.

  Erko się postawi i sam się nie podda, a na Mariusza to powinno wystarczyć.

 22. szarża husarii, brak tlenu, strach w oczach i szybki wyjazd z niekomfortowej sytuacji przez klepanie albo kontuzję

  :razz:utinlaugh:

 23. Wywiady Pudziana są jak komentarz Szpakowskiego w fifie.

  Wgrane kilka zdań które odpalają się w losowych momentach.

  Doinstalowałbym Mariuszowi kwestię: Jak to mówią młodzi ludzie, masakracja.

 24. Ogolnie pierdoli jakby byl co najmniej Danem Hendersonem jakims albo Vitorem Belfortem 😆 Jego "kariera" w MMA, wedlug mnie niczym nie rozni sie od tej Najmana tzn jemu trafila sie rola zwyciezcy. Tu jest ta roznica.(no moze na samym poczatku cos tam chcial zwojowac ale szybko zauwazono, ze nic z tego nie bedzie) . Czesc jego walk to ordynarne ustawki a przeciwnicy mieli placone za to zeby z nim przegrac. Ja rozumiem, ze Mario wcielil sie w role zawodnika MMA, ze to teatrzyk ale od dluzszego czasu razi mnie te jego pierdolenie bo uwlacza inteligencji ludzi, ktorzy choc krzte interesuja sie tym sportem. (tak, wiem te gadki sa pod Januszy)

  Najbardzije podoba mi się jak w zawoalowany sposób mówi o koksowaniu – "technologia idzie do przodu" :D:

 25. Czy pudzian wlasnie powiedzial ze sie podciagnie 70x?

  Myślę, że miał na myśli dipy na poręczach.

 26. Trochę mu brakuje charakteru do tego sportu.

  Czy Akopowi nie zrobi się przykro jak to przeczyta, usłyszy? Wydawało mi się, że w Kałeswu nie ma miejsca na takie chamskie docinki względem innych zawodników, że są jedną, wielką rodziną.

 27. Pudzianowi sie nie chce, czego nie rozumiesz? niech robi co chce, raczej nikomu nie wmawia, ze zapierdala na calego i jest w formie zycie, tylko mowi, ze jest stary i sie tym bawi

  Ale ja to wiem a moj komentarz byl odpowiedzia

 28. :tellmemore:

  Na fejsie ktoś zajebał taki komentarz pod tym:

  Pudzian zaprosił go na sparingi w WCA.

 29. Pudzian o Akopie Szostaku i Popku: Trochę mu brakuje charakteru do tego sportu

  Mariusz Pudzianowski przed walką z Erko Junem na KSW 51:

  Gala KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W najważniejsze walce wieczoru, Mariusz Pudzianowski (MMA 12-7) zmierzy się z Erko Junem (MMA 3-0).

  Przeczytaj również:

  Transmisja KSW 51

  Pełna karta KSW 51

  Moje streszczenie:

  – zaczął słuchać ciała

  – rehabilitacja taka, że na czworakach wychodził

  @Drzewo za dwa lata nie urośnie

  – w dupę trzeba dostać

  – wszystko zdarzyć się może

  – sparował z ludźmi, którzy nie potrafią się bić

  – porobił ich

  – samochód się zużywa… Mariusz zwolnij!

  – lubi chłopaków

  – chce być kołczem

  – zjada kilogramowe (lub dwu) pączki

  – jak był młody był centaurem

  – jest bohaterem narodowym

 30. Moje streszczenie:

  – zaczął słuchać ciała

  – rehabilitacja taka, że na czworakach wychodził

  @Drzewo za dwa lata nie urośnie

  – w dupę trzeba dostać

  – wszystko zdarzyć się może

  – sparował z ludźmi, którzy nie potrafią się bić

  – porobił ich

  – samochód się zużywa… Mariusz zwolnij!

  – lubi chłopaków

  – chce być kołczem

  – zjada kilogramowe (lub dwu) pączki

  – jak był młody był centaurem

  – jest bohaterem narodowym

  on to mi bardzo przypomina pewnego Lecha co to przez plot skakal. Na jego twarzy rysuje sie jakies takie samouwielbienie/samozadowolenie a skad to sie bierze?! Przeciez on sobie doskonale zdaje sprawe, ze jest wytworem propagandowym KSW i jedyne co mi przychodzi do glowy to fakt, ze wiekszosc ludzi kupila te scieme(wnoszac po komentarzach na instagramach itp itd), ze jest wielkim wojownikiem i to gilga jego ego, ze niby taki cwany jest a reszta to osly 😆 (tu sa podobienstwa do Walesy, z tym, ze w jego przypadku to sie skonczylo, fortel sie wydal)  Te jego "treningi MMA" to przyswirowka pod media spolecznosciowe, robiona tylko i wylacznie w czasie przed walkami, stad po 10 latach on praktycznie jest w tym samym miejscu co kiedys. Jego postura dobitnie swiadczy o tym, ze Mariuszek dalej rzuca tymi swoimi ciezarami z kondycja na 30 sekund tudziez jeden atak amoku 😆  Dla mnie zawsze bedzie wybitnym strongmanem a jego kariere w MMA traktuje jako teatrzyk dla naiwniaczkow. Nie wiem moze jestem jakis dziwny ale jak ktos probuje mnie ordynarnie robic w chuja i jeszcze przekonany jest o tym, ze mu sie to udaje to moja reakcja nie jest zbytnio przychylna.

 31. Wywiady Pudziana są jak komentarz Szpakowskiego w fifie.

  Wgrane kilka zdań które odpalają się w losowych momentach.

  He, dobrze powiedziane. Jestem przekonany, że dałoby się zrobić taki generator wypowiedzi Pudziana jaki zrobili dla Korwina.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.