Pudzianowski Bedorf

Dziennikarz sportowy Mateusz Borek w przerwie między walkami KSW 36, zapytał Mariusza Pudzianowskiego o jego przyszłego rywala „Popka”. Były strongmen odpowiedział, że osoby takie są potrzebne w tym sporcie by mógł się rozwijać. Poniżej pełna wypowiedź:

Takie walki są potrzebne, bo dzięki takim walkom i takim osobom MMA cały czas się rozwija – dociera do kibiców i fanów, którzy się tym wcześniej nie interesowali. A właśnie o to w tym wszystkim chodzi by jak najdalej to dotarło. No i ci młodzi ludzie, którzy akurat to dzisiaj oglądają – ci młodzi gniewni – którzy słuchają takiej muzyki, potem czasami przychodzą. Ktoś powie, że to nieprawda, więc ja się mu zaśmieję w twarz „jednak nie”. Jeśli po takich walkach są sponsorzy to i chłopaki więcej zarabiają i mają godne gaże.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

 1. Czy na pewno popek jest potrzebny rozwojowi mma? Czy aby nie jest potrzebny w ratowaniu gasnącej popularności KSW i nabijaniu kabzy Lewemu i Hajsowi?

 2. Potrzebny jest by Mario dostał extra wypłatę – tylko i wyłącznie.

 3. Takie walki są potrzebne, bo dzięki takim walkom i takim osobom MMA cały czas się rozwija – dociera do kibiców

  [​IMG]
  :cryme::cryme::cryme:

 4. Myślę, że czas gdy Mario będzie już na sportowej emeryturze będzie zdecydowanie lepszy dla polskiego mma.

 5. Nope, trochę zmienił bym to stwierdzenie.
  Popek nie jest potrzebny do rozwoju MMA.
  Popek jest potrzebny KSW do ściągania większej ilości "publiki".

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.