Informacja prasowa: 

Mariusz Pudzianowski, pułkownik Szczepan Głuszczak i Andrzej Grzebyk – przedstawiciele MMA we wtorkowy wieczór bardzo licznie odwiedzą magazyn „Puncher Extra Time”. Premiera o 21:00 w Polsacie Sport News.

Całkiem niedawno zrodziła się inicjatywa wspólnych treningów zawodników mieszanych sztuk walki MMA z weteranami. 25 maja br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu zainauguruje „Projekt Wojownik”, czyli zajęcia edukacyjno-sportowe przeznaczone dla wojskowych mających za sobą służbę poza granicami kraju. O projekcie we wtorkowym „Puncherze” opowie przedstawiciel Wojska Polskiego – pułkownik Szczepan Głuszczak.

Już w najbliższy piątek 25 maja odbędzie się FEN 21, podczas którego Andrzej Grzebyk (12-3, 5 KO, 3 SUB) zmierzy się z Thiago „Monstro” Vieirą (10-2, 9 KO, 1 SUB). Grzebyk możliwość walki o pas zapewnił sobie efektownym zwycięstwem podczas warszawskiej FEN 20, gdy pokonał przez nokaut Anatolija Litwinova. W sumie będzie to dla niego piąty występ w FEN, przy trzech dotychczasowych zwycięstwach podczas gal organizacji. Jak Grzebyk oceni umiejętności rywala, który podobnie jak on znany jest z ofensywnego stylu walki?

Z kolei 9 czerwca swoje umiejętności we wszechstylowej szermierce na pięści i kopnięcia zaprezentuje Mariusz Pudzianowski (12-5-1 NC, 5 KO, 2 Sub), którego rywalem będzie Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 sub). „Pudzian” zapowiada, że tanio skróty nie sprzeda. – Przygotowania idą jak należy. Nie ma żadnych kontuzji a to jest najważniejsze. Jestem przekonany, że z Karolem Bedorfem damy dobrą walkę – mówi Pudzianowski, który będzie także gościem Punchera.

Prowadzący: Łukasz Jurkowski i Artur Łukaszewski.

Goście:
– pułkownik Szczepan Głuszczak
– Andrzej Grzebyk
– Mariusz Pudzianowski
– Grzegorz Proksa i Mateusz Tryc.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.