Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem a Tomaszem Adamkiem zaostrza się. „El Testosteron” nie ukrywa, ze pożegnalną walkę chciałby stoczyć właśnie w „Góralem”. Starcie miałoby odbyć się na zasadach MMA, bo to w tej formule Najman czuje się bardzo pewny siebie. Jak podkreślił w rozmowie z Faktem 41-latek, plan na walkę z Adamkiem byłby prosty.

„Bokserzy, którzy nie trenowali MMA myślą, że boksersko by się w tej formule obronili. Sam tak kiedyś myślałem. Bzdura! Bokserzy nie trenujący MMA są bez szans. To dwa zupełnie inne sporty. Od września ciężko trenuję mieszane sztuki walki. W dwóch ostatnich walkach pokazałem, jak obalam rywali i jak bronię się przed tym. To, że dałem się trafić w ostatnim pojedynku w stójce nie zmienia faktu, że Adamka bym szybko obalił i ubił w parterze jak dzieciaka. To nie ja zacząłem tę wojenkę, ale ja ją skończę. Zwycięsko.”

Marcin Najman w walkach na zasadach MMA przegrał z Mariuszem „Pudzianem” Pudzianowskim, Przemysławem Saletą, Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką, Pawłem „Trybsonem” Trybałą i Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Dwie wygrane w klatce „El Testosteron” odniósł w 2014 roku z Michalem Dobiasem i 2019 roku z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem.

Tydzień po ostatnim starciu Najman ogłosił zakończenie kariery oraz stoczenie pożegnalnej walki w MMA. Na ten moment nie wiadomo, z kim skrzyżuje rękawice 41-latek, jednak wcześniej mówił o tym, że jedyną osobą, z którą wejdzie jeszcze do klatki, będzie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Teraz do tej listy należy więc jeszcze dopisać Tomasza Adamka.

„Szanuję Adamka jako mistrza boksu, ale jest niestety małym człowiekiem. Wypowiada się, jakby był błogosławiony, a do świętego mu bardzo daleko. Zaczepiając mnie, bada rynek. Uwielbia pieniądze. Szuka wielkiej wypłaty w FAME MMA. Oni faktycznie mogliby mu dużo zapłacić, bo są dziś najmocniejszymi promotorami na polskim rynku.”

Zobacz również:
>>> Marcin Najman wydał oświadczenie! Podjął decyzję dotyczącą przyszłości (WIDEO)
>>> Marcin Najman: Jestem przekonany, że z Tomaszem Adamkiem wygrałbym w MMA
>>> Marcin Najman wskazał kolejnego rywala i zdradził, czemu nie chce już wracać do klatki

45 KOMENTARZE

 1. Od września ciężko trenuję mieszane sztuki walki.

  Aha czyli w MMA jest od 2009 roku a teraz dopiero zaczął trenować ?

  W dwóch ostatnich walkach pokazałem, jak obalam rywali i jak bronię się przed tym

  Gościu dostał ujemny punkt za trzymanie się siatki bo obalił by go facet który całe życie ładował krążki na sztangę 🙂

  Adamka bym szybko obalił i ubił w parterze jak dzieciaka

  Dajcie przykład jakiejkolwiek jego akcji z tej całej historii gdzie on kogoś obalił albo pokazał umiejętności w parterze

  To nie ja zacząłem tę wojenkę, ale ja ją skończę. Zwycięsko.

  No tak bo Adamek powiedział jedno zdanie na jego temat a ten już udzielił 40 wywiadów na jego temat

 2. Ja mu tam wierzę . Marcin od września trenuje ksw więc boksery jesteście bez szans.

  Poza tym , ciekawe jak by mu Fonfara te obiecane dziecko zrobił jak Mistrz by wyglądał hehe

 3. Marcinek zarzucił dobrą przynętę. Wiadomo że Góral jest łasy na dutki, więc może jak już oficjalnie dziesiąty raz zakończy karierę w boksie, wyskoczy z nim na FAME albo FFF. Adamek pewnie będzie szukał kasy… i to niebawem.

 4. Marcinek zarzucił dobrą przynętę. Wiadomo że Góral jest łasy na dutki, więc może jak już oficjalnie dziesiąty raz zakończy karierę w boksie, wyskoczy z nim na FAME albo FFF. Adamek pewnie będzie szukał kasy… i to niebawem.

  myslisz, ze stac ich na adamka? watpie

 5. Jedyne co Najman jest w stanie obalić, to swoją dupę na dechy… a ubić, to na kadrze może.. ale znowu afera będzie.

 6. Aha czyli w MMA jest od 2009 roku a teraz dopiero zaczął trenować ?

  Gościu dostał ujemny punkt za trzymanie się siatki bo obalił by go facet który całe życie ładował krążki na sztangę 🙂

  Dajcie przykład jakiejkolwiek jego akcji z tej całej historii gdzie on kogoś obalił albo pokazał umiejętności w parterze

  No tak bo Adamek powiedział jedno zdanie na jego temat a ten już udzielił 40 wywiadów na jego temat

  Toc to debil i ameba sportow walki czego sie spodziewales? W gadce to ma czarny pas.

 7. pan najman z panem adamkiem wygra wszystkie starcia słowne do zera.

  gdy słowa zamienią się w czyny będzie odwrotnie.

  formuła walki nie ma tu znaczenia.

 8. Dajcie przykład jakiejkolwiek jego akcji z tej całej historii gdzie on kogoś obalił albo pokazał umiejętności w parterze

  Marcin wygrał walkę przez submission :antonio:

 9. Tak jak z Trybsonem ?

  Nie. W walce z Trybsonem Marcin Najman został zaskoczony, że został sprowadzony do parteru, gdyż myślał, że Trybson zgodnie z obietnicami podejmie walkę w stójce.

 10. Wstawiam skrót walki Adamek-Briggs, to powinno pomóc zejść na ziemię tym, którzy próbują uruchamiać wyobraźnię i zastanawiają się jak w walce z Tomkiem wyglądałby Najman.

 11. myslisz, ze stac ich na adamka? watpie

  Skoro Peja miał dostać bańkę i to podobno od nich to z palcem w dupie Adamkowi dadzą nawet połowę, albo i ćwierć A on to weźmie.

 12. Najman samym gadaniem sobie jeszcze z 5 walk ustawi. Sporty walki bez idiotycznego trash-talkingu nie mają racji bytu.

 13. Kurwa, ale umówmy się – nie zobaczylibyście tego? Przypominam, że w walce z Saletą Najman jakoś znalazł się na górze. Wiadomo, że nie byłby faworytem, ale kurwa, to nie jest jednak niemożliwe, że Adamek jakoś by się znalazł na dole i został ubity.

 14. Przecież Najman by go sponiewierał nawet w stójce, gdyż podobno prawa ręka już zaczyna chodzic jak dawniej. Natomiast w parterze to by go zapierdolił w 30 sekund:corn:

 15. Dajcie przykład jakiejkolwiek jego akcji z tej całej historii gdzie on kogoś obalił albo pokazał umiejętności w parterze

  Obalił Bonusa :antonio:

 16. Ktos tu pisze czasami ze MMARocks to KswRocks, nie kochani MMARocks to NajmanRocks :muttley:

  Jeszcze KawulRocks, ale to zamiennie w zależności od dnia i pogody

 17. :juanlaugh:Marcin to jednak Marcin jebaniec od własnej baby by wpierdziel dostał ale twardo w sieci kozak jak nie wiem co :jarolaugh:Wstyd i siara na całego

 18. Wstawiam skrót walki Adamek-Briggs, to powinno pomóc zejść na ziemię tym, którzy próbują uruchamiać wyobraźnię i zastanawiają się jak w walce z Tomkiem wyglądałby Najman.

  Najman złożył by się po jednym strzale ogólnie Najman to poziom totalny amator w porównaniu do Tomka Adamka

 19. Po obejrzeniu kawałka jego występu na kanale sportowym mocno się rozczarowałem. Zawsze miałem ambiwalentne podejście do tego typa ale myślałem, że on ciutke mądrzejszy jest i bardziej spoko.

 20. Wstawiam skrót walki Adamek-Briggs, to powinno pomóc zejść na ziemię tym, którzy próbują uruchamiać wyobraźnię i zastanawiają się jak w walce z Tomkiem wyglądałby Najman.

  Adamek nawet w wieku emerytalnym i na roztrenowaniu robi Najmana jak tylko chce.

 21. Jak Najman zaczynał karierę w MMA to mówiłem, że po pol roku treningu bym go pokonał, dziś bym powiedział, że po 2 miesiącach, zaczynam żałować ze nie zacząłem zajmować się tym sportem wcześniej, byłbym gwiazdom może,

 22. Marcin od kilkunastu lat każdemu przeciwnikowi obiecuje to samo. Do jego występu w hejt parku myślałem, że facet ma taki pomył na siebie. Odgrywa rolę bad boya który wiecznie przegrywa… Ale on naprawdę wierzy w to co mówi:o o:… Niezniszczalny typ.

  Gdyby wklepał tam Stanowskiemu to podejrzewam że dodawałby to do swojego rekordu.

 23. dajcie spokój, o czym tu mówić?

  Obalić to też trzeba umieć, Najman do tej pory się tego nie nauczył. O poddaniu kogoś nawet nie ma co marzyć.

  W stójce Najman mógłby zostać trwale okaleczony, Adamek do czołówki w HW podejścia nie miał, głównie przez warunki fizyczne ale technicznie to dobry bokser.

  Takich tłustych placków amatorów jak Najman to on i na emeryturze by mógł jedną ręką nokautować kilku dziennie

 24. dajcie spokój, o czym tu mówić?

  Obalić to też trzeba umieć, Najman do tej pory się tego nie nauczył. O poddaniu kogoś nawet nie ma co marzyć.

  W stójce Najman mógłby zostać trwale okaleczony, Adamek do czołówki w HW podejścia nie miał, głównie przez warunki fizyczne ale technicznie to dobry bokser.

  Takich tłustych placków amatorów jak Najman to on i na emeryturze by mógł jedną ręką nokautować kilku dziennie

  Przecież Najman ma wygraną w MMA przez poddanie. :crazy:

 25. Wstawiam skrót walki Adamek-Briggs, to powinno pomóc zejść na ziemię tym, którzy próbują uruchamiać wyobraźnię i zastanawiają się jak w walce z Tomkiem wyglądałby Najman.

  Naprawdę.. musisz posiłkować się takimi rzeczami żeby udowodnić to że Tomek by Klepacza wpierdolil.. i wysral dupa? Proszę was.

  Wstaw jeszcze highlights Blachowicza, bo też jemu pocisnal pajac jebany.

  Chuj Ci w dupę Panie Najman.

  (Przepraszam moderacje)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.