Marcin Najman podjął decyzję dotyczącą jego dalszych poczynań w klatce. Poniżej możecie zobaczyć pełne oświadczenie „El Testosterona”, w których zapowiedział plany na najbliższe miesiące.

Podczas gali FAME MMA 6, która odbyła się 28 marca, Marcin Najman już w pierwszej rundzie został pokonany przez techniczny nokaut przez Piotra „Bestię” Piechowiaka. Po zakończeniu starcia 41-latek zapowiedział koniec kariery, jednak chwilę potem wstępnie zgodził się na stoczenie ostatniej, pożegnalnej walki.

Najman decyzję dotyczącą kariery miał podjąć w ciągu tygodnia od zakończenia gali. W niedzielę opublikował film, w którym podziękował fanom za wsparcie i zapowiedział powrót do klatki na ostatnie starcie.

Na ten moment nie wiadomo, z kim Marcin Najman skrzyżuje rękawice w klatce, jednak według jego słów, jedynym przeciwnikiem, z którym zgodzi się stoczyć jeszcze walkę, będzie pojedynek z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. O tym przekonamy się jednak w ciągu najbliższych miesięcy.

45 KOMENTARZE

 1. Odchodzi jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych polskich zawodników. Będzie mi brakowało tych elektryzujących i nieodgadnionych nigdy do końca występów Marcina. Trzymaj się i powodzenia po drogiej stronie ringu/klatki

  Fan

 2. Można gdzieś obstawiś w którym miesiącu tego roku wielki powrót?

  Najman jak Adamek :razz:enn:

  w sensie powrotów z emerytury oczywiście, a nie wartości sportowej, bo Marcin nie ma żadnej wartości sportowej.

 3. Najman  biznesmen pierwsza klasa. Koniec kontraktu z FameMMA i teraz zagrywalka z tym filmikiem by podbić stawkę na walkę Z Kasjuszem. Uczcie się od mistrza jak podbijac stawki menadzerki.

  Najman będzie walczył i to długo , Krol tak szybko nie abdykuje.

 4. :juanlaugh:te jego walki to ciężko walkami nazwać ale ok mistrzu wracaj i pokaż swój cudowny boks :waldeklaugh::razz:onymindfuck:

 5. Mandarynka na końcu? Czy to znak?:waldeklaugh:

  Ja tam lubie Najmana,  razem z Pudzianem zbudowali mma w Polsce.

  W Usa zbudował Łysy White , w Polsce Łysy Najman :razz:utinlaugh:

  O ile w boksie to jeszcze dla mnie Najman sie broni, to w MMA serio to czysty fenomen , kiedys tylko wygrał walke z jakims no namem i bonusem bgc  , a tak chyba same porazki z pudzianami,saletami ,trybsonami,burneikami,bestiami    a mimo to gaze i   branie na karte. To jest fenomen jakie IQ maja szefowie gal, bo zawsze mnie smieszy ten mit, ze szary Kowalski zawsze wyczekiwał  walk Najmana.

 6. Ja nie wierzę, że to będzie ostatnia walka Marcina…

  bedzie , bo nawet na Fame ma zasłabłego skilla na parter i robi go  kazdy , moze oprócz LPRO z tej stajni Fame. Reszta go robi na luzie. Marcinek myslal, ze trafił do organizacji gdzie sie bija zule z pod zabki jak czasami tutaj czytam, ale nie ma tak łatwo.

 7. Ja nie wierzę, że to będzie ostatnia walka Marcina…

  jakim cudem masz biało-czerwony pas za siedem lat stażu na forum skoro masz konto od 2016.?

 8. jakim cudem masz biało-czerwony pas za siedem lat stażu na forum skoro masz konto od 2016.?

  Bo Kubuś niczym Bestia (xD) Piechowiak żyje w innej czasoprzestrzeni. Proste.

 9. Mistrz jest nam potrzebny, z wielką chęcią oglądnąłbym 3 walkę z saletą oraz oczywiście jak Najman wygrywa.

 10. bedzie , bo nawet na Fame ma zasłabłego skilla na parter i robi go  kazdy , moze oprócz LPRO z tej stajni Fame. Reszta go robi na luzie. Marcinek myslal, ze trafił do organizacji gdzie sie bija zule z pod zabki jak czasami tutaj czytam, ale nie ma tak łatwo.

  Kto go niby tam robi?

 11. Kto go niby tam robi?

  Napisalem przeciez-KAZDY, takie szokujace? Najman ma 0 skillowe w parterze.  Po co mam leciec nazwiskami. Sledzisz w ogole fejm bo tu wielu takich co po nich jada a nawet 1 walki nie widzieli.  Uwierz mi w parterze robi go kazdy.

 12. Ależ to będzie pożegnanie. Bedą flagi, hymn, Edyta Górniak, pokaz fajerwerków, rozpacz 12 latków…

  Odchodzi wielka postać Polskiego sportu

 13. Napisalem przeciez-KAZDY, takie szokujace? Najman ma 0 skillowe w parterze.  Po co mam leciec nazwiskami. Sledzisz w ogole fejm bo tu wielu takich co po nich jada a nawet 1 walki nie widzieli.  Uwierz mi w parterze robi go kazdy.

  Najman jest chujowy, ale "każdy" nawet jeśli rzucone tak ogólnie i ze sporym marginesem błędu to zwyczajnie mija się z prawdą

 14. Mandarynka na końcu? Czy to znak?:waldeklaugh:

  W Usa zbudował Łysy White , w Polsce Łysy Najman :razz:utinlaugh:

  O ile w boksie to jeszcze dla mnie Najman sie broni, to w MMA serio to czysty fenomen , kiedys tylko wygrał walke z jakims no namem i bonusem bgc  , a tak chyba same porazki z pudzianami,saletami ,trybsonami,burneikami,bestiami    a mimo to gaze i   branie na karte. To jest fenomen jakie IQ maja szefowie gal, bo zawsze mnie smieszy ten mit, ze szary Kowalski zawsze wyczekiwał  walk Najmana.

  Z Saletą wygrał w mma, gdyby sędzia mu nie kazał zejść z dosiadu to by ubił Salete.  To było nieuczciwe, sedzia i komentator byli za Saletą

 15. Napisalem przeciez-KAZDY, takie szokujace? Najman ma 0 skillowe w parterze.  Po co mam leciec nazwiskami. Sledzisz w ogole fejm bo tu wielu takich co po nich jada a nawet 1 walki nie widzieli.  Uwierz mi w parterze robi go kazdy.

  :najmancoty:

 16. Z Saletą wygrał w mma, gdyby sędzia mu nie kazał zejść z dosiadu to by ubił Salete.  To było nieuczciwe, sedzia i komentator byli za Saletą

  I sędzia też mu kazał odklepać nacisk łokciem na szyję?

  Rozumiem żal Najmana za bezpodstawne podniesienie walki, za stronniczy komentarz… Ale po obejrzeniu całość to nie mam przekonania czy Najman by to wygrał.

  Przecież, za chwile znowu trafili do parteru…. On bijąc z góry zasapał się, dał przewinąć i poddał z braku sił.

  W kolejnej walce spompował się i po pierwszym otrzymanym ciosie zasymulował kontuzje…

 17. jakim cudem masz biało-czerwony pas za siedem lat stażu na forum skoro masz konto od 2016.?

  Wykupiłem konto premium, można tam sobie ustawić jaki się chce.

 18. Kurcze, tak patrze na tych co występowali na Narodowej Gali Boksu i Najman pokończył prawie wszystkim kariery 😀 Prawie nikt z tej rozpiski już nie walczy 😛

 19. Oświadczenie wydał jebany.

  Jak amen w pacierzu znowu spróbuje swoich sił w polityce, mark my words !

  O ile w boksie to jeszcze dla mnie Najman sie broni,

  W boksie Najman się broni?

   

  Szanujmy się.

  Kolego, on przegrał w zawodowym debiucie i to przez TKO z niejakim Peterem Simko który skończył karierę z bilansem 2 : 39 ( tak, to nie błąd – oprócz Najmana wygrał tylko raz z innym dzbanem).

  Najman wygrywał jedynie z totalnymi bumami, albo jakimiś wyciągniętymi z przytułku dla bezdomnych debiutantami.

  Raz w ,,karierze" wygrał z zawodnikiem który miał dodatni bilans.

  Szkoda tylko że miał on wtedy 45 lat 😆

  Najman może pieprzyć bzdury gimbazie na YouTubie ale z niego taki bokser jak z koziej dupy trąba.

 20. Możemy już sobie dać spokój najmanem. Kogo obchodzi ten pseudosportowiec. Nie róbmy tutaj jakiegoś pudelek pl!

 21. Możemy już sobie dać spokój najmanem. Kogo obchodzi ten pseudosportowiec. Nie róbmy tutaj jakiegoś pudelek pl!

 22. nie ma tutaj co winić refleks.

  to mało istotny szczegół… 😉

  panie najmanie tutaj sierpowe nie wchodzą:

 23. Wiadomo, że to nie będzie ostatnia walka Najmana. On jeszcze wróci ze cztery razy bo "fani chcą". Sporty walki są jednak żałosne w tym względzie :usunto:

 24. Najman już chciał na emeryturę,  ale bił się że swoimi myślami i przegrał,  więc znów musi walczyć.

  Klepał po ciosach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.