Marcin Najman po zapowiedziach o możliwości stoczenia pożegnalnej walki z Kasjuszem Życińskim pod szyldem FAME MMA, otwiera drzwi do kolejnych wariantów powrotów do klatki. Jak powiedział we wczorajszym „Hejt Parku” prowadzonego przez Mateusza Borka na Kanale Sportowym, „El Testosteron” uważa, że pokonałby Tomasza Adamka na zasadach MMA i chętnie stoczyłby z nim taką walkę.

„Ja nie tylko wyzwałbym Tomka w MMA, tylko ja jestem przekonany, że ja bym z Tomkiem wygral w MMA. Tomasz Adamek nie ma pojęcia o MMA.

Tomasz Adamek był genialnym bokserem. Niestety człowiekiem małym. Ale on nie ma pojęcia o MMA. O ile „Bestia” to człowiek, który jeździł na zawody grapplingowe i z tą swoją siłą fizyczną ma takie predyspozycje, żeby w tym parterze walczyć, to Tomasz Adamek jest drobnej budowy i uważam, że w MMA nie tylko ze mną, ale z wieloma zawodnikami, którzy mają coś do czynienia z MMA.

Jeżeli Tomasz Adamek wyraziłby kiedyś ochotę przy tej naszej dyskusji i chciałby na przykład spróbować się, to ja jak najbardziej tak. Ale powiem więcej, nie chodzi nawet o walkę. Jeżeli Tomek chciałby kiedyś przy zamkniętych drzwiach posparować w MMA, to ja również jestem bardzo otwarty na to. Nikt nie musi znać rezultatu.”

Pomiędzy Najmanem a Adamkiem w ostatnich doszło do wymian słownych za pośrednictwem Facebooka. „Góral” odniósł się do ostatnich występów „El Testosterona” w klatce.

„Najman nie pompuj ludzi, bo nikt ci i tak nie uwierzy w twoje umiejętności, bo ich nigdy nie miałeś i nie będziesz miał. Bierz się chłopie do normalnej roboty i pracuj ciężko na rodzinie i nie niszcz polskiego sportu, bo ludzie poprzez takich ludzi jak ty od sportu odchodzą. Kończ waść, wstydu oszczędź. A to, że mieszkasz w Częstochowie, idź do sanktuarium i módł się prosząc dobrego Boga o rozeznanie”

Najman odpowiedział przypominając o wspólnych sparingach sprzed lat, podczas których w opinii „El Testosterona” nie został zdominowany. Adamek odpowiedział w długim wpisie, że Marcin Najman żyje w „innej rzeczywistości”. Wszystko wskazuje więc na to, że słowne wymiany w internecie trwać będą dalej.

Zobacz także:
>>> Marcin Najman wskazał kolejnego rywala i zdradził, czemu nie chce już wracać do klatki
>>> Marcin Najman zakończył karierę, ale chwilę później zmienił decyzję
>>> FAME MMA 6: Marcin Najman znokautowany przez Piotra Piechowiaka w pierwszej rundzie!

68 KOMENTARZE

 1. Pozostaje tylko zazdrościć Najmanowi, tak szczerze, bo chyba tylko politycy zarabiają więcej za pierdolenie głupot 🙂

 2. Jak zadzwonił typ podający się za Romana ze Złotoryi (Roman Kołtoń) to już wiedziałem, że szykuje się niezła inba, ale że zapyta o Tajlandię to się nie spodziewałem xddd

 3. Najman już jest królem samo promocji w Polsce , ale jak po przegranej z kulturystą wygada sobie walkę z Adamkiem to będzie można go ogłosić już tylko cesarzem albo faraonem tego naszego kurwidołka

 4. W poniedziałek dowiemy się z kim Marcin i Tomek stoczą swoje kolejne pożegnalne walki.

  Czekam, aż dołączy Przemek Saleta bo też dawno się nie żegnał i napewno chciałby to zrobić jaszcze kilka razy.

  Proponuję pożegnalny turniej tych trzech dżentelmenów.

  A gdyby tak do turnieju dołączył Szpila i Zimnoch… Już uszami wyobraźni słyszę ten trasz tok. Oczami wyobraźni widzę te myczki…:antonio:

  Fejm MMA mejk it hapen!

 5. z talentu pana marcina można jeszcze czerpać, tylko zdaje mnie się, że boks i mma to złe drogi.

  w boksie pan najman przegrywa z własnym barkiem.

  w mma z kolei przewracają faceta i nie chcą z nim boksować.

  już walka z panem pudzianowskim objawiła duży potencjał do walki w parterze.

  walka z panem saletą mnie w tym twierdzeniu wzmocniła.

  a sam zainteresowany jak słuchać chce "wychwycić mu dwie nogi".

  dlaczego nie…:lol:

 6. Jak zadzwonił typ podający się za Romana ze Złotoryi (Roman Kołtoń) to już wiedziałem, że szykuje się niezła inba, ale że zapyta o Tajlandię to się nie spodziewałem xddd

  To było dobre. Aż się Borek zagotował.

  No i jeszcze Fonfara pocisnął dobrze.

 7. To było dobre. Aż się Borek zagotował.

  No i jeszcze Fonfara pocisnął dobrze.

  Właśnie pocisnal na spietego menela, spinac się Najmanem.:triggered:

 8. I się dziwicie, ze trash talking i kontrowersja  działa. Obecnie na kanale sportowym najbardziej popularne 2 filmy- to wlasnie to z wczoraj idzie zaraz na 500 tysiecy wyswietlen oraz jak borek i spółka sobie jedzą zupki popijają alko na otwarcie kanału.


  PS:Adamek robi najmana nawet w MMA, po 2 czemu nie ma afery na cala Polske, ze Kanał sportowy robi sobie program live , gdzie jestem pewny ze tam jest minimum 10 osób za kamerami? Zapomniałem tylko Fame możne zarażać  ludzi korona :mjsmile:

 9. Zaktualizujcie artykul o telefon on Andrzeja Fonfary. Kolejny klasyk wjechal, po "zrobię Ci dziecko" od Szpilki.

  A Fonfara to taki gangus i git czy się nasłuchał murzyńskich rapów i naoglądał filmów? Bo dla mnie taki tekst od poważnego, dorosłego mężczyzny jest nie do pomyślenia…

 10. A Fonfara to taki gangus i git czy się nasłuchał murzyńskich rapów i naoglądał filmów? Bo dla mnie taki tekst od poważnego, dorosłego mężczyzny jest nie do pomyślenia…

  Z tym ruc.. cie pies na koncu? Zero zaskoczenia, nauczcie sie w koncu, ze sporty walki to 70 procent srodowiska to ostra patola.

 11. Z tym ruc.. cie pies na koncu? Zero zaskoczenia, nauczcie sie w koncu, ze sporty walki to 70 procent srodowiska to ostra patola.

  Panie oświecony idź nauczać gdzie indziej.

 12. Z tym ruc.. cie pies na koncu? Zero zaskoczenia, nauczcie sie w koncu, ze sporty walki to 70 procent srodowiska to ostra patola.

  To było chyba coś w stylu: "będę cię ruchał"

 13. Jeżeli Tomek chciałby kiedyś przy zamkniętych drzwiach posparować w MMA, to ja również jestem bardzo otwarty na to. Nikt nie musi znać rezultatu."

  Na pewno bys nie wypierdzial:mamed:

 14. A Fonfara to taki gangus i git czy się nasłuchał murzyńskich rapów i naoglądał filmów?

  kibic legii:lol:

 15. Jeżeli Tomek chciałby kiedyś przy zamkniętych drzwiach posparować w MMA, to ja również jestem bardzo otwarty na to. Nikt nie musi znać rezultatu.

  Scena jak z Rocky'ego :antonio:

 16. Jak ktoś ma czas może zrobić temat o tym kto komu dziecko zrobił i kto kogo chce ruchać w sportach walki. Może tutaj należy szukać rozwiązania afery końskiej?

 17. Jak ktoś ma czas może zrobić temat o tym kto komu dziecko zrobił i kto kogo chce ruchać w sportach walki. Może tutaj należy szukać rozwiązania afery końskiej?

  Jeden program, a nawiązania do afery końskiej, afery tajskiej. Jeszcze brakowałoby aby wyszło że ktoś jeszcze był w wannie u Rafalali.

 18. Przecież dobrze napisał.

  Chcesz czy nie…

  Po pierwsze, mentorski ton, jego aktywność na tym forum nie uzasadnia postawy sugerującej większa wiedzę o środowisku mma od reszty forum. Po drugie statystyka z dupy, następna cecha ingnoranta, któremu własne spostrzeżenia pozwalają gładko formułować ogólne sądy.

  Jeśli chce do  mnie gadać to niech trzyma fason, a jak nie chce trzymać to niech… będzie zdrowy.

 19. A Fonfara to taki gangus i git czy się nasłuchał murzyńskich rapów i naoglądał filmów? Bo dla mnie taki tekst od poważnego, dorosłego mężczyzny jest nie do pomyślenia…

  Tez tego nie rozumiem. Można rzucać obelgi, to są sporty walki, ale "robić komus dziecko", czy "kogoś ruchac" to już jest autodiss.

  Ktos wyjaśni co to za teksty? Może zależy od regionu? Warszawa i Wieliczka ruchają się? Jestem z Wrocławia i tutaj tego nie słyszałem nigdy 😆

 20. Tez tego nie rozumiem. Można rzucać obelgi, to są sporty walki, ale "robić komus dziecko", czy "kogoś ruchac" to już jest autodiss.

  Ktos wyjaśni co to za teksty? Może zależy od regionu? Warszawa i Wieliczka ruchają się? Jestem z Wrocławia i tutaj tego nie słyszałem nigdy 😆

  I on to jeszcze takim złowieszczym szeptem mu to powiedział, jakby naprawdę mu to obiecywał do ucha :korwinlaugh:

 21. Najman Najmana Najmana. Z jego "kariery" godnym pochwalenia jest jego działalność charytatywna… I to by było tyle. Cos tam kiedyś osiągnął a teraz to już tylko biznes. Głupi nie jest więc nie sądzę żeby był aż takim beztalenciem w FAME… Toc to taki polski wrestling…

  A mówić to on może. Ja też mogę mówić ze mu najebie xD

 22. Tez tego nie rozumiem. Można rzucać obelgi, to są sporty walki, ale "robić komus dziecko", czy "kogoś ruchac" to już jest autodiss.

  Ktos wyjaśni co to za teksty? Może zależy od regionu? Warszawa i Wieliczka ruchają się? Jestem z Wrocławia i tutaj tego nie słyszałem nigdy 😆

  Widocznie taki bokserski slang.

 23. Panowie, to nie tylko w polskim boksie i mma tak jest. Takie teksty szły zawsze w sportach walki, tak samo w USA jak i u nas. Dla przykładu, parodia bokserskich męskich fighterów poniżej:

 24. Widocznie taki bokserski slang.

  Pan Kostyra wspominał, że było o wiele więcej afer końskich i to jeszcze grubszych, z postaciami, które dobrze znamy – tylko nic nie wiemy.

 25. Ciebie koksu kopiacy arbuzy zniszczył, a mistrz swiata w boksie nie dal by rady?:no no:

   

  Musialem to napisac, ale dobrze wiem, ze Marcin trolluje sobie cale srodowisko sportow walki:cool:

 26. Z tym ruc.. cie pies na koncu? Zero zaskoczenia, nauczcie sie w koncu, ze sporty walki to 70 procent srodowiska to ostra patola.

  co to za typiarka co masz ją w stopce?

 27. Ktos wyjaśni co to za teksty? Może zależy od regionu? Warszawa i Wieliczka ruchają się? Jestem z Wrocławia i tutaj tego nie słyszałem nigdy 😆

  Wieliczka koło Krakowa, a tutaj synonimem uderzyć jest "wydupcyć", a biernie można zostać "wydupconym". Jednak zmienia to znaczenie słowa na "być zmęczonym", mimo wszystko w tym kierunku powinniśmy szukać genezy homoseksualnych ofert wśród pięściarzy, która zbliży nas do rozwiązania ogólnopolskiej afery.

 28. Adamek za dobre "dutki" zawalczy z Marcinem.

  Adamek lubi pieniążki. A jak będzie szybki to wygra. Tak mu dopomusz buk

 29. Najgorsze, że Adamek pewnie za 200 tys. zł byłby w stanie wystąpić na FameMMA i nawet żona by go nie zablokowała tylko komu chce się płacić za jeden występ…

  A Fonfara to taki gangus i git czy się nasłuchał murzyńskich rapów i naoglądał filmów? Bo dla mnie taki tekst od poważnego, dorosłego mężczyzny jest nie do pomyślenia…

  Trzeba być mocno zwariowanym aby być zawodnikiem sportów walki.

  Poważni nie wchodzą na ring za 1$ xD

 30. Jak Najman jest taki cwany to niech Różala wyzwie, niech ktoś powie że to nie będziesz dobre marketingowo zestawienie.

  No tylko Najman się obsra i nie będzie miał żadnych wymówek, Różal więcej kontuzji miał, więcej walk i robi go w każdej płaszczyźnie. Może nawet by go zdążył znokautować zanim by Najman odklepał.

 31. Jak Najman jest taki cwany to niech Różala wyzwie, niech ktoś powie że to nie będziesz dobre marketingowo zestawienie.

  No tylko Najman się obsra i nie będzie miał żadnych wymówek, Różal więcej kontuzji miał, więcej walk i robi go w każdej płaszczyźnie. Może nawet by go zdążył znokautować zanim by Najman odklepał.

  Aż tak źle życzysz Marcinowi?

  Przecież ty by była egzekucja w każdej płaszczyźnie.

  Obstawiam jakiś spektakularny nokaut wysokim kopnięciem w pierwszych 10 sekundach.

  Albo ośmieszanie Marcina dla zabawy.

  Miej litość człowieku.

 32. Aż tak źle życzysz Marcinowi?

  Przecież ty by była egzekucja w każdej płaszczyźnie.

  Obstawiam jakiś spektakularny nokaut wysokim kopnięciem w pierwszych 10 sekundach.

  Albo ośmieszanie Marcina dla zabawy.

  Miej litość człowieku.

  No i fajnie

 33. Aż tak źle życzysz Marcinowi?

  Przecież ty by była egzekucja w każdej płaszczyźnie.

  Obstawiam jakiś spektakularny nokaut wysokim kopnięciem w pierwszych 10 sekundach.

  Albo ośmieszanie Marcina dla zabawy.

  Miej litość człowieku.

  Oczywiście mowa tutaj o Marcinie, ale Różalskim w roli ofiary:DC:

 34. Oczywiście mowa tutaj o Marcinie, ale Różalskim w roli ofiary:DC:

  Oczywiście, że tak. Ktoś w ogóle myśli inaczej?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.