Marcin Najman po zapowiedziach o możliwości stoczenia pożegnalnej walki z Kasjuszem Życińskim pod szyldem FAME MMA, otwiera drzwi do kolejnych wariantów powrotów do klatki. Jak powiedział we wczorajszym „Hejt Parku” prowadzonego przez Mateusza Borka na Kanale Sportowym, „El Testosteron” uważa, że pokonałby Tomasza Adamka na zasadach MMA i chętnie stoczyłby z nim taką walkę.

„Ja nie tylko wyzwałbym Tomka w MMA, tylko ja jestem przekonany, że ja bym z Tomkiem wygral w MMA. Tomasz Adamek nie ma pojęcia o MMA.

Tomasz Adamek był genialnym bokserem. Niestety człowiekiem małym. Ale on nie ma pojęcia o MMA. O ile „Bestia” to człowiek, który jeździł na zawody grapplingowe i z tą swoją siłą fizyczną ma takie predyspozycje, żeby w tym parterze walczyć, to Tomasz Adamek jest drobnej budowy i uważam, że w MMA nie tylko ze mną, ale z wieloma zawodnikami, którzy mają coś do czynienia z MMA.

Jeżeli Tomasz Adamek wyraziłby kiedyś ochotę przy tej naszej dyskusji i chciałby na przykład spróbować się, to ja jak najbardziej tak. Ale powiem więcej, nie chodzi nawet o walkę. Jeżeli Tomek chciałby kiedyś przy zamkniętych drzwiach posparować w MMA, to ja również jestem bardzo otwarty na to. Nikt nie musi znać rezultatu.”

Pomiędzy Najmanem a Adamkiem w ostatnich doszło do wymian słownych za pośrednictwem Facebooka. „Góral” odniósł się do ostatnich występów „El Testosterona” w klatce.

„Najman nie pompuj ludzi, bo nikt ci i tak nie uwierzy w twoje umiejętności, bo ich nigdy nie miałeś i nie będziesz miał. Bierz się chłopie do normalnej roboty i pracuj ciężko na rodzinie i nie niszcz polskiego sportu, bo ludzie poprzez takich ludzi jak ty od sportu odchodzą. Kończ waść, wstydu oszczędź. A to, że mieszkasz w Częstochowie, idź do sanktuarium i módł się prosząc dobrego Boga o rozeznanie”

Najman odpowiedział przypominając o wspólnych sparingach sprzed lat, podczas których w opinii „El Testosterona” nie został zdominowany. Adamek odpowiedział w długim wpisie, że Marcin Najman żyje w „innej rzeczywistości”. Wszystko wskazuje więc na to, że słowne wymiany w internecie trwać będą dalej.

Zobacz także:
>>> Marcin Najman wskazał kolejnego rywala i zdradził, czemu nie chce już wracać do klatki
>>> Marcin Najman zakończył karierę, ale chwilę później zmienił decyzję
>>> FAME MMA 6: Marcin Najman znokautowany przez Piotra Piechowiaka w pierwszej rundzie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.