FX4
Już w połowie lutego do sprzedaży trafi czwarty numer „FightExpert Magazine”.

Gwiazdą okładki zbliżającego się wydania została mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. W środku zaś czytelnicy będą mogli zapoznać się z tym czego dokonała „JJ” w minionym roku i przeczytać jak go ocenia.

W najnowszego wydaniu magazynu czytelnicy znajdą również ciekawe wywiady z: Marcinem Heldem, Tyberiuszem Kowalczykiem, Martą Waliczek i Michałem Turyńskim. Sporo miejsca zostanie poświęconego największej gwieździe roku 2015 w światowym MMA Conorowi McGregorwi. Przypomniane zostaną również najważniejsze wydarzenia całego 2015 roku. Do tego czetnicy będą mogli zapoznać się z: MMA w Wojsku Polski, spojrzeniem na nową gwiazdę KSW Artura Sowińskiego oraz rozważaniami na temat tego, czy w Polsce powstanie liga MMA? Po raz drugi na łamach „FightExpert Magazine” zagości również Łukasz Jurkowski ze swoim felietonem. Dla miłośników bosku przygotowana została analiza walki: Artur Szpilk vs. Deontay Wilder. A wszystkim zainteresowanym przedstawiona zostanie białoruska szkoła muay thai w Polsce.

„FightExpert Magazine” nr 4 dostępny będzie od 15 lutego w salonach Empik, w punktach Ruch, Relay, Inmedio oraz w Senseishop, Fightline Shop, PitBullCity, MMAshop.pl i MMAXTREME.pl. Magazyn można oczywiście również zamówić na stronie Fightexpert.pl.

4 KOMENTARZE

 1. KalasznikowMac

  Oby w tym wydaniu nie było już żadnych błędów w druku np. 2 razy na jednej stronie ten sam tekst itp.

  Albo strony w złej kolejności. ^^

 2. KalasznikowMac

  Oby w tym wydaniu nie było już żadnych błędów w druku np. 2 razy na jednej stronie ten sam tekst itp.

  Niestety są i to coraz gorsze.

  Wziąłem się w końcu za ostatni numer, czytam pierwszą stronę i aż wierzyć się nie chce. Czy ktoś tam sprawdza w ogóle co za głupoty autorzy tekstów wypisują. Nie jestem hejterem, ale błędy w poprzednich numerach można było wybaczyć, jednak już kolejne to naprawdę brak szacunku dla czytelnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.