BAJUCHCIAL
(Fot. Sherdog.com)

Takiej walki na pewno chcieliby polscy fani. Marcin Held (MMA 22-4, #1 w rankingu MMARocks) wskazał na Twitterze nazwisko rywala, z którym mógłby skrzyżować rękawice w kolejnym pojedynku. Zawodnik Ankosu zainteresowany jest pojedynkiem z Bensonem Hendersonem (MMA 23-6):

Najlepszy polski lekki udanie powrócił do klatki po porażce z Willem Brooksem w boju o tytuł mistrza Bellatora. Na majowej gali Bellator 155 wypunktował Dave’a Jansena, czym zrewanżował mu się za porażkę sprzed trzech lat. Held w ostatnich ośmiu walkach ma bilans 7-1.

Benson Henderson to weteran UFC i były mistrz tej organizacji. Do organizacji Scotta Cokera zawitał w kwietniu, gdzie w limicie wagi półśredniej przegrał z Andreyem Koreshkovem. Następną walkę najprawdopodobniej stoczy w optymalnej dla siebie kategorii lekkiej, gdzie mógłby skrzyżować rękawice z Marcinem Heldem.

6 KOMENTARZE

  1. Nie po to Hendo dostał taki wysoki kontrakt żeby go zestawiać z niepromowanym przez Bellatora Marcinem, który otwarcie mówi o chęci odejścia.Raczej nie będzie takiej walki.Sądzę, że wręcz odwrotnie.  Marcin jest czołowym zawodnikiem bellator i  może to być dobry sprawdzian dla byłego mistrza ufc jeśli ten chce walczyć o pas.  Z drugiej strony mam nadzieję,  że Marcin skręci mu szybko nogę i wynegocjuje sobie porządny kontrakt u "chińczyków".  Ryzyko jednak spore IMO im dłużej walka będzie trwała tym gorzej dla Helda.

  2. odważna deklaracja. łatwo wygrać na pewno nie będzie ale jest to w zasięgu Marcina.

  3. Daje jakies 5% szans Marcinowi. Zapaśniczo i kondycyjnie to przepaść. Benson kontroluje to na lajcie w parterze. Zobaczcie walke Willem (tak wiem byla dźwignia), do jednej bramki. Nazwisko kosa, ale ja takiego bezradnego Marcina oglądać nie chce.

  4. Held – Henderson? W przypadku wygranej akcje Polaka mocno poszybują w górę, a gdyby już dostał się do UFC to mógłby negocjować sobie kontrakt a'la Brooks. Ja tam jestem zaTroszkę ci kolego poniosło 🙂 a'la Brooks?

  5. Mi się wydaje, że Held prędzej dostanie rewanż z "Pitbullem" Freire, niż walkę z Bensonem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.