Wczoraj informowaliśmy o tym, że rywal Marcina Helda na UFC w Polsce doznał kontuzji i musiał wycofać się z pojedynku. Pierwszym chętnym do wskoczenia na jego miejsce był Piotr Hallmann, ale – jak można się było tego spodziewać – szybko ustawiła się kolejka chętnych do potyczki z Heldem.

Kolejnym zawodnikiem z Polski, który wyraził chęć walki 21 października w Ergo Arenie jest Marian Ziółkowski (MMA 17-5-1):

„Moim marzeniem zawsze było toczenie walk dla najlepszej organizacji na świecie. Jestem gotowy na testy antydopingowe” – napisał na swoim profilu na Facebooku mistrz PLMMA. „Golden Boy” obecnie może się pochwalić dwoma zwycięstwami z rzędu.

Z Heldem chętnie zmierzyliby się również zawodnicy spoza Polski. Jednym z nich jest Luka Jelcic (MMA 10-2):

Urodzony w Chorwacji „The Hitman” wygrał cztery ostatnie walki przed czasem w pierwszych rundach. W pokonanym polu zostawił m.in. poznaniaka Piotra Niedzielskiego.

Kolejną opcją jest Kane Mousah (MMA 10-1):

Talent Anglika mogliśmy zaobserwować na galach ACB, gdzie wygrał dwa ostatnie pojedynki przez decyzje sędziowskie.

Swój akces zgłosił także Brendan Loughnane (MMA 14-3):

27-letni Anglik napisał na Twitterze, że jest w dobrej formie i jest w pełni gotów na występ w Polsce. Brandan powraca po porażce niejednogłośną decyzją z Patem Healym na ACB 65, ale przed tym starciem wygrał cztery walki z rzędu – wszystkie przez nokauty.

Jak widać, chętnych do walki z Heldem nie brakuje, dlatego możemy się spodziewać, że jego nazwisko nie zniknie z rozpiski gali UFC w Ergo Arenie.

5 KOMENTARZE

  1. Heldzik to ma pecha, teraz przed taką ważną walką idzie w ciemno praktycznie. Masakra jak mu się ułożyło w tym UFC.

  2. Z całym szacunkiem do Ziółkowskiego ale obijanie ogórów raczej mu nie pomoże. Dużo bardziej bym wolał Hallmanna, który daje dużo lepsze walki, walczył ze zdecydowanie lepszymi zawodnikami i pokonał w korespondenycjnym pojedynku Zielińskiego, z którym Marian przegrał. Wiadomo, że to tak nie działa no ale mimo wszystko. Najbardziej to bym jednak wolał kogoś z zagranicy, bo jednak pojedynek rodaków rozdziera serce, a jednak z Polaków najbardziej dla Helda jadę do Gdańska i najbardziej mi zależy na jego wygranej.

  3. Hrlf jrdt mega słaby, nie ma się co dziwić że kolejka długa. Dziwi mnie zachwyt niektórych osób nad Heldem, gość nie jest nawet średniakiem w UFC, dostaje baty od średniaków i chyba jedyne gdzie się nadaje to KSW lub Bellator gdzie jego dywizja była mega słaba skoro zdominowana prze Brooka.

  4. gaara: gdzie dostaje baty klapsie, z kim?Ostatnie 3 walki przegrane, nie walczył z nikim z top15, z Lauzonem walka bliska, może nawet 2 rundy Helda, ale kim do cholery jest Lauzon?Held pasuje do UFC jak Grabowski, a różnicę między UFC a Bellatorem można łatwo zauważyć jak Brooks który zdominował wagę w Bellatorze dostał w czerep od 2óch śrendiaków w UFC i jest na wylocie razem z Heldem.Także najpierw klapsie sprawdź fakty i wytrzyj mleko z pod nosa, a później staraj się wchodzić w dyskusję.

  5. Ostatnie 3 walki przegrane, nie walczył z nikim z top15, z Lauzonem walka bliska, może nawet 2 rundy Helda, ale kim do cholery jest Lauzon?Held pasuje do UFC jak Grabowski, a różnicę między UFC a Bellatorem można łatwo zauważyć jak Brooks który zdominował wagę w Bellatorze dostał w czerep od 2óch śrendiaków w UFC i jest na wylocie razem z Heldem.Także najpierw klapsie sprawdź fakty i wytrzyj mleko z pod nosa, a później staraj się wchodzić w dyskusję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.