Bandel Marcin

Informacja prasowa:

Organizacja UFC potwierdziła dziś, że szkocki zawodnik MMA, Steven Ray, podpisał z nią kontrakt i zadebiutuje w Oktagonie w przyszłym miesiącu na gali w Krakowie przeciwko Polakowi Marcinowi Bandlowi.

Ray, były mistrz świata organizacji Cage Warriors, zastąpi Jasona Saggo, który pierwotnie miał się zmierzyć z Bandelem, ale musiał się wycofać z powodu odniesionej na treningu kontuzji ścięgna Achillesa.

Kiedy podano informację o jego walce, pochodzący z Kirkcaldy w hrabstwie Fife Ray powiedział:

“To dla mnie ogromnie ważne. Był to mój główny cel, odkąd zacząłem ćwiczyć MMA. Teraz, gdy go osiągnąłem, muszę wygrać kilka walk, żeby piąć się w rankingu, a potem dotrzeć na sam szczyt. Zawsze chcę być najlepszy, więc będę do tego dążył z całych sił.”

“Do walki zostało niewiele czasu, ale mam dwa tygodnie, żeby ciężko trenować i dobrze się przygotować. I tak co tydzień sparuję z kolegami ze zespołu, którzy ćwiczą w swoich obozach, więc 11 kwietnia będę gotowy.”

Zapytany o prognozę przed walką, Ray dodał:

„Od dawna spodziewałem się tej propozycji, więc przewiduję, że wygram i nieważne, jak tego dokonam!”

Ray odniósł się też do planowanej jeszcze w tym roku pierwszej wizyty UFC w Szkocji:

“Bardzo zależy mi na tym, żeby wystąpić na gali w Glasgow. Mam wielu fanów, którzy nie zawsze mogą być obecni na moich walkach, bo już od lat nie walczyłem w Szkocji. Mieliby ogromną frajdę widząc moje nazwisko na karcie walk, a ja odwdzięczyłbym im się świetnym występem.”

1 KOMENTARZ

  1. Tak jak się można było spodziewać – przed galą w Szkocji UFC potrzebuje kilku Szkotów. Solidne, europejskie nazwisko, zapowiada się ciekawe starcie. War Bomba!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.