KSW 55 karta walk

Organizacja KSW zaprezentowała zwiastun walki wieczoru gali KSW 55, która odbędzie się już 10 października. Scott Askham (MMA 19-4-0) stanie do kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Mamed Khalidov (MMA 34-7-2).

Dla zawodnika reprezentującego olsztyński klub Arrachion będzie to szansa przerwania serii trzech przegranych z rzędu. W poprzednich starciach Khalidov przegrywał dwukrotnie z Tomaszen Narkunem i raz ze Scottem Askhamem. Wcześniej Mamed kontynuował świetną serię zwycięstw, podczas której pokonywał między innymi Borysa Mańkowskiego, Luke’a Barnatta czy Michała Materlę.

Askham po opuszczeniu organizacji UFC w 2017 roku stoczył pięć pojedynków. Na ACB 70 niejednogłośnie na punkty pokonał Luke’a Barnatta. Po tym pojedynku podpisał kontrakt z KSW, gdzie w kolejnych starciach kończył przed czasem dwukrotnie Michała Materlę i raz Marcina Wójcika, decyzją sędziów pokonał natomiast Mameda Khalidova.

22 KOMENTARZE

 1. Bez kitu kiedyś na każde KSW jarałem się jak klecha ministrantem, a teraz same rewanże i mierne zestawienia.

 2. Ten wywiad z Mamedem i Kawulskim i ich zachowanie wobec menadżera Anglika: żenada.

  Mamed chyba na serio myśli, że jest gwiazdą światowego MMA

 3. Następny inteligentny inaczej,  używający słowa włodarz w stosunku do kelnera i filozofa…

 4. "Widziałem jak posmarkał się na matę i to było obrzydliwe."

  Człowieku, w USA to potrafią nie tylko rzyga puścić, ale i otwarcie się posrać podczas walki.

 5. Pieknie to wszystko podrasowane panie reżyserze jeden ten zły pyskaty , drugi ideał i wzór wszelkich cnót :DC:  , chyba wyswietlenia pierwszej zapowiedzi sie nie zgadzały wiec wieszcz , poeta i reżyser napisał odpowiedni scenariusz :deniroclap:

 6. Już nie dałem rady, jak zaczął mówić o tym włoskim na ważeniu:mamedwhat:wtf?!:damjan:

  Też się porzygałem w tym momencie i wyłączyłem :rainbowvomit:

 7. Oberwało się już Cipao od Scotta za wypowiedź w trailerze.

  Kurwa jak Ci ludzie się w komentach podkręcają, że ich to rusza jak Askham obraża św. Mameda  :DC:

 8. Dla mnie jakim niesamowitym, niewyobrażalnym nieporozumieniem jest umieszczenie w tym trailerze Michała Materli w takiej roli. Jedyna rola jaką Michał powinien tam odgrywać to urywki gdy był nokautowany przez Scotta i Mameda. Z całym szacunkiem i sympatią do Michała. To jest niedorzeczne.

 9. Beznadziejny ten zwiastun. Pomysły federacji nie dość, że kończą się już pomału w odniesieniu do zestawień to już nawet trailery do walk wypadają – łagodnie pisząc – blado. W kwestii tego rewanżu podzielam zdanie Scott'a. Bezsensowny pomysł na walkę. O ile pierwsze starcie Mameda z Narkunem było efektowne, wiele się w nim działo, to była dobra, twarda i równa walka i to zaowocowało sensownym rewanżem tak tutaj nie widzę absolutnie żadnego powodu a nieco zadufana argumentacja Kawulskiego o tym, że ta walka będzie bardzo ciekawa jest totalnie chybiona, nie na miejscu i jest to najzwyczajniej w świecie próba utrzymania Mameda na piedestale za wszelką cenę. Nie dla mnie już takie przynęty….

 10. […] i nie zmieni tego srebrna zastawa.

  A złota? :jimcarrey:

  Żarcik, wiem że złota też. :roberteyeblinking:

 11. Materla niczym syn Kawulskiego. Przejął po nim federacje czy nawet Maciek widzi tą żenadę i przestał przemawiać? 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.