Jak poinformowano właśnie na łamach serwisu internetowego rmf24.pl, Mamed Khalidov został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Akcji dokonano na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej na Warmii i Mazurach.

W serwisie poinformowano również, że zatrzymanie ma związek ze sprawą rzekomego paserstwa luksusowych samochodów.

„Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów” – poinformowała w oświadczeniu przesłanym portalowi tvp.info rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

Zatrzymany po doprowadzeniu do prokuratury usłyszy zarzuty a dopiero po ich ogłoszeniu prokurator podejmie też decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych i wówczas będzie wiadomo, czy olsztyński zawodnik trafi do aresztu.

Według informacji portalu TVN24.pl, prokuratura podejrzewa, że odpowiadał za wyrabianie dokumentów dla skradzionych w Czechach aut. W grę wchodzą samochody takich marek, jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque oraz BMW. – Auta w Czechach były leasingowane na firmy, które się rozpływały, a samochody trafiały do Polski – przyznaje w rozmowie z tvn24.pl jeden z policjantów.

Na ten moment to wszystkie informacje jakie pojawiły się w tej sprawie.

Mamed Khalidov od grudnia roku 2018 przebywa na sportowej emeryturze. Postanowił zakończyć karierę po drugiej przegrane z Tomaszem Narkunem, do której doszło podczas gali KSW 46.

241 KOMENTARZE

 1. Pamiętam jak dobre 10 lat temu pojawiałem się w Olsztynie w wakacje. Pamiętam jakimi furkami chłopaki kręcili się po rynku i okolicy, oczywiście z pieniędzy z bramek 😎

  Był w KSW, to był bezpieczny, odszedł wiedząc, że Kawul nie będzie mógł w nieskończoność go chronić …

  Już czytam w internecie, że niewinny, bo Materla był zawinięty i wypuszczony, więc w sumie można zamknąć temat i się rozejść, niewinny.

 2. Na pewno jest niewinny, to islamofobia. Albo to Kawul haki na niego wytoczył, żeby wrócił do krs1 :awesome:

 3. Paserstwo może być umyślne lub nie, za pierwsze jest od 3 miesięcy do 5 lat, za drugie do 1 roku lub grzywna. Ciekawe czy prokurator wystąpi o areszt?

 4. co trzeci zawodnik KSW to złapany gangus, pytanie ilu jeszcze nie złapali

  W fame tez juz conajmniej jedbego dojechali

 5. Paserstwo może być umyślne lub nie, za pierwsze jest od 3 miesięcy do 5 lat, za drugie do 1 roku lub grzywna. Ciekawe czy prokurator wystąpi o areszt?

  Dokładnie, może jakiś "kuzyn" mu opchnął okazyjnie trefną furę, a ze nazwisko znane to jest pokusa zeby na nim oprzeć całą sprawę. Jakby nie było przez ostatnie kilka lat Mamed chyba naprawdę dobrze zarabiał, podobno porównywalnie z Pudzianem, tak więc umyślne babranie się w jakieś szwindle byłoby niezbyt rozsądne. Ewentualnie może umowa była na niego jako przysługa dla brata w wierze…

 6. W fame tez juz conajmniej jedbego dojechali

  za liscia wychowawczego, a nie za narkotyki, pobicia, kradziez czy paserstwo

 7. "Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego próbowała zwerbować Mameda Khalidova. Mistrz federacji KSW jednak nie dał się namówić na współpracę, ale służby podobno nie odpuszczają i cały czas szukają czegoś, by go złamać. Tak przynajmniej twierdzi Sylwester Latkowski."

  https://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/551445,latkowski-abw-chce-zmusic-mameda-khalidova-do-wspolpracy-szukaja-na-niego-hakow.html

  http://weszlo.com/2017/06/03/mameda-chciala-zwerbowac-abw-odmowil-zaczeto-szukac-niego-hakow/

 8. Dokładnie, może jakiś "kuzyn" mu opchnął okazyjnie trefną furę, a ze nazwisko znane to jest pokusa zeby na nim oprzeć całą sprawę. Jakby nie było przez ostatnie kilka lat Mamed chyba naprawdę dobrze zarabiał, podobno porównywalnie z Pudzianem, tak więc umyślne babranie się w jakieś szwindle byłoby niezbyt rozsądne.

  Dlatego nie ma co się spieszyć z ocenami. W sprawie może chodzić o zupełnie coś innego, podobno już kiedyś chcieli go namówić do współpracy, może to kolejne podejście?

  Tak na chłopski rozum, Mamed i jego koledzy mogli być cały czas na podsłuchu, to nie jest wielki problem dla służb, zważywszy na wcześniejsze akcje i to środowisko. W takiej sytuacji człowiek inteligentny i mający wiele do stracenia, a za takiego uważam Khalidova, byłby daleki od wkładania palców między drzwi.

 9. Nasz Mamed, paser.

  Edit: raczej jakiś kuzynek drobny muslimski złodziejaszek.

  Fikajłow ma za dużo do stracenia i jest ustawiony.

 10. taki sie zalatwia porachunki

  Jak już mieć problemy z prawem, to wolałbym za paserstwo luksusowych aut niż za bicie dzieci hejtujących mnie w Internecie.

 11. Dlatego nie ma co się spieszyć z ocenami. W sprawie może chodzić o zupełnie coś innego, podobno już kiedyś chcieli go namówić do współpracy, może to kolejne podejście?

  Tak na chłopski rozum, Mamed i jego koledzy mogli być cały czas na podsłuchu, to nie jest wielki problem dla służb, zważywszy na wcześniejsze akcje i to środowisko. W takiej sytuacji człowiek inteligentny i mający wiele do stracenia, a za takiego uważam Khalidova, byłby daleki od wkładania palców między drzwi.

  Też mi się tak wydaje, próbują się dobrać do kogoś przez Mameda, on sam musiałby na prawdę być niepoczytalny, żeby pakować się w takie gówno.

 12. no i seminarium z Mamedem poszlo sie jebac

  no niekoniecznie, nie ma nic o zadnym areszcie wiec mozliwe, ze go przesluchaja i puszcza do domu

 13. Mamed jest dobry w udawaniu dobrego, bo pewnie mało kto by go o takie coś posądzał

  tu zdjęcia z chorymi dziećmi, zawsze skromny, wszystkim pomaga itd

 14. Przestroga dla innych którzy wiążą się "lojalnie" z KSW na stałe.   Na emeryturze będą musieli dorabiać.

 15. Braci się nie traci – te słowa mówią wszystko

  Dlatego konsekwentnie trzymamy się blisko

  W nie swoje się nie wpierdalamy własne sprawy mamy

  O nie dbamy, w tym kierunku podążamy

 16. Braci się nie traci – te słowa mówią wszystko

  Dlatego konsekwentnie trzymamy się blisko

  W nie swoje się nie wpierdalamy własne sprawy mamy

  O nie dbamy, w tym kierunku podążamy

  to z czasow jak jeszcze polskiego HH dalo sie sluchac

 17. a wiecie co się mówi o polaczkach za granicą? że są złodziejami, kuhwa, mamed po prostu za długo w polsce przebywał i przesiąkł tym.

 18. Piękna sprawa. To oznacza że Polska Policja się w tańcu nie… Czeczeni nie mogą liczyć na swobodne działanie a wiadomo że kontrolują dużą część Czarnego Rynku w Polsce. Brawo jeszcze raz Policja… Wchodzić tam gdzie zło i to z buta… k… i złodziei jebać i się nie bać.

  Oczywiście Sąd ustali czy ma rączki czyste ale najważniejsze że mające dużo za paznokciami środowiska Czeczeńskie są prześwietlane. Tworzą oni bardzo dobrze zorganizowaną i zakonspirowaną obecnie Mafię na terenie Polski. Zdecydowana większość tego środowiska jest rozpoznawalna z tego że nie wiadomo skąd mają pieniądze i gdzie pracują w tak nieregulowanym czasie pracy. Jeden mieszka koło mnie to widzą jak wygląda i jak funkcjonuje… Innych widziałem jak próbowali utrudnić Policji rozbicie nielegalnie działającej restauracji a jeszcze inna sytuacja gdy swojego czasu miałem słabość na panią lekkich obyczajów to cały interes owych pań obstawiali Czeczeńcy… Dużo też się słyszy w mediach o zorganizowanych grupach przede wszystkim w rejonach Województwa Warmińsko-Mazurskiego ale tamci widocznie dają się łapać a skala tego jakie oni biznesy kontrolują np w Warszawie jest masakryczna… Rozbijać ten bałagan i już bo już bardzo zorganizowane struktury posiadają na terenie polski.

 19. Widocznie taka była wola Allacha. Dzięki  niej Kawul bedzie miał możliwość nakręcenia kolejnego poruszającego trailera.

 20. Kolejny temat z potencjałem, prywatnie myślę że to może być gra służb aby zwerbować Mameda C. Kto zna trochę temat to wie że gdyby faktycznie mieli jakieś dowody na niego to już dawno by go zawinęli

 21. Kolejny temat z potencjałem, prywatnie myślę że to może być gra służb aby zwerbować Mameda C. Kto zna trochę temat to wie że gdyby faktycznie mieli jakieś dowody na niego to już dawno by go zawinęli

  No i dlatego służby robią taką pokazówkę aby osoby do których chcą dojść przez Mameda zniknęły….

  Mało realne aby ktoś go chciał werbować w tak idiotyczny sposób, chociaz wiedząc jak PiS zniszczył BOR to służby też przeszły reformę i wprowadzili idiotów którzy wcześniej nawet do parzenia kawy się nie nadawali.

 22. No i dlatego służby robią taką pokazówkę aby osoby do których chcą dojść przez Mameda zniknęły….

  Mało realne aby ktoś go chciał werbować w tak idiotyczny sposób, chociaz wiedząc jak PiS zniszczył BOR to służby też przeszły reformę i wprowadzili idiotów którzy wcześniej nawet do parzenia kawy się nie nadawali.

  Wiadomo, że wina PiSu mordeczko :mamed:

 23. za liscia wychowawczego, a nie za narkotyki, pobicia, kradziez czy paserstwo

  O czym ty znowu piszesz ? A kto tak naprawdę jest właścicielem twojej organizacji i na czym zarobił pieniądze 😀 jesteś ostatnią osobą która może wytykać gangsterke innej organizacji

 24. O czym ty znowu piszesz ? A kto tak naprawdę jest właścicielem twojej organizacji i na czym zarobił pieniądze 😀 jesteś ostatnią osobą która może wytykać gangsterke innej organizacji

  a UFC kto dał pieniądze? mafia włoska

 25. Przykro że taki sportowiec musiał sobie odrabiać do lichej pensji jaką dostawał od KSW. Jeśli to prawda oczywiście.

 26. Może i sam Mamed specjalnie się nie palił do szemranych biznesów – przy dużych pieniądzach zarobionych na walkach i reklamach jestem w stanie w to uwierzyć. Tym nie mniej presja rodziny ze wschodu, całego tego toksycznego środowiska zrobić mogła swoje. No bo „kuzynowi nie pomożesz?!” i nie pożyczysz kilku groszy gdy ten znalazł niezwykle „okazyjne” auto do kupna 😉

 27. Przykro że taki sportowiec musiał sobie odrabiać do lichej pensji jaką dostawał od KSW. Jeśli to prawda oczywiście.

  Jakiej lichej pensji. Przecież juz przy walce z Materlą przekorczyli bańkę w łącznej sumie ich wynagrodzeń. Miał też sponsoring kilku ważnych marek np. Briggs & Stratton, które sponsoruje m.in. Gortata, więc to top finansowy.

  Przykre to będzie jeśli sytuacja okaże się prawdą, że taki gość nie dła rady odciąc się od swojgo środowiska.

 28. Jakiej lichej pensji. Przecież juz przy walce z Materlą przekorczyli bańkę w łącznej sumie ich wynagrodzeń. Miał też sponsoring kilku ważnych marek np. Briggs & Stratton, które sponsoruje m.in. Gortata, więc to top finansowy.

  Przykre to będzie jeśli sytuacja okaże się prawdą, że taki gość nie dła rady odciąc się od swojgo środowiska.

  Doskonale wiemy co to za środowisko, i chyba istnieje tylko jedna droga aby się od niego "odciąć"

 29. hahaha czeczeńce wszyscy tacy sami , a okil khamidov niby taki porządny :DC::DC:  wyszło szydło z worka

 30. Nie mówię że Mamed jest winny na 100% ale niestety Ci panowie raczej się nie mylą jak robią wjazd na chatę. Jak zatrzymali Materlę i czytałem o tych tłumaczeniach to ręce opadły. To są już za poważne sprawy żeby od tak komuś wyjebali drzwi,wystraszyli żonę i dzieci a potem ''sorki pomyłka'' zawsze coś jest na rzeczy niestety. Mamed już nie walczy więc pół biedy ale np Siwy? Przez udzielanie się u niebieskich póki co nie powalczy.

 31. Nie mówię że Mamed jest winny na 100% ale niestety Ci panowie raczej się nie mylą jak robią wjazd na chatę. Jak zatrzymali Materlę i czytałem o tych tłumaczeniach to ręce opadły. To są już za poważne sprawy żeby od tak komuś wyjebali drzwi,wystraszyli żonę i dzieci a potem ''sorki pomyłka'' zawsze coś jest na rzeczy niestety. Mamed już nie walczy więc pół biedy ale np Siwy? Przez udzielanie się u niebieskich póki co nie powalczy.

  No i co z tym Materla? Siedzi? Siwy też skazany? Czy wydobywczak?

  Sam sobie zaprzeczasz

 32. Popka też kiedyś służby zwinęły 🙂

  Wlasnie mialem pisac ze od zartu z Popkiem sie zaczelo. Wlodarze wykrakali

 33. No i co z tym Materla? Siedzi? Siwy też skazany? Czy wydobywczak?

  Sam sobie zaprzeczasz

  No Materla nie siedzi wiem,ale chodzi mi o zatrzymanie. Nie wiem co się tam potem działo i jak to wyjaśniali. Siwy jest zatrzymany. Chodziło mi że szkoda czasu dla zawodników na te całe gówno i wyjaśnienia no nie powiesz mi że to wszystko to pomyłka?:watchingyou:

 34. No Materla nie siedzi wiem,ale chodzi mi o zatrzymanie. Nie wiem co się tam potem działo i jak to wyjaśniali. Siwy jest zatrzymany. Chodziło mi że szkoda czasu dla zawodników na te całe gówno i wyjaśnienia no nie powiesz mi że to wszystko to pomyłka?:watchingyou:

  Nie powiem. Ale dopóki nie dostaniesz wyroku skazujacego, to jesteś niewinny. I w tej chwili Materla, Siwy I Mamed są niewinni :fjedzia:

 35. Nie powiem. Ale dopóki nie dostaniesz wyroku skazujacego, to jesteś niewinny. I w tej chwili Materla, Siwy I Mamed są niewinni :fjedzia:

  Ale co się stresu i nerwów najedli to im nikt tego nie odda. Nikt nie włazi z buta na chate tak po prostu. W czym Ty robisz? :jimcarrey:

 36. Ale co się stresu i nerwów najedli to im nikt tego nie odda. Nikt nie włazi z buta na chate tak po prostu. W czym Ty robisz? :jimcarrey:

  Ja obserwuje i oceniam na chłodno :neildegrassewhoa:

 37. Jeśli o  porsche panamera mowa to w Olsztynie popularne autko jest 🙂

  https://www.mmarocks.pl/aslambek-saidov/aslambek-saidov-vlog-jeden-dzien-z-zycia 

  Ale nie ma co od razu skazywać chłopaka. Podobnie było z Materlą, a potem wypływa takie coś. Rozmowa Ramzesa z Westernem. Tego Ramzesa, który został małym świadkiem koronnym i pomówił Michała.

  http://poznan.wyborcza.pl/poznan/10,88284,23677153,ramzes-w-rozmowie-z-westernem-przyznaje-sie-do-skladania.html

 38. Ciekawe czy mistrz Kawulski zdecyduje się na polską wersję Undisputed. Ten cały Martyn Ford też tam chyba zagrał więc wszystko układa się w logiczną całość. Życie samo pisze scenariusz.

 39. Ale nie ma co od razu skazywać chłopaka.

  Ale nie też co nie skazywać. Najwyżej się przeprosi. :fjedzia:

 40. No Materla nie siedzi wiem,ale chodzi mi o zatrzymanie. Nie wiem co się tam potem działo i jak to wyjaśniali. Siwy jest zatrzymany. Chodziło mi że szkoda czasu dla zawodników na te całe gówno i wyjaśnienia no nie powiesz mi że to wszystko to pomyłka?:watchingyou:

  Z Materlą podwali, dlaczego go zatrzymali? Bo nie pamiętam o co chodziło? Tutaj jest od cholery szczegółów o całej siatce i jak działała, jakoś nie widzę tego.

 41. Z Materlą podwali, dlaczego go zatrzymali? Bo nie pamiętam o co chodziło? Tutaj jest od cholery szczegółów o całej siatce i jak działała, jakoś nie widzę tego.

  Udział w grupie przestępczej z handlem i przemytem narkotyków na czele. Do tego zeznania "skruszonego" z ilością narkotyków, rodzajem, od kogo, dla kogo, gdzie i kiedy.

 42. Może uda mu się z tego oczyścić z biegiem czasu ale nie mi to oceniać czy winny czy niewinny ale to dobitnie pokazuje że zawodnicy którzy wywodzą się z pewnego kręgu mimo tego że zarabiają uczciwie z niektórych kręgów wyjść się nie da przykre to.

 43. Jakiej lichej pensji. Przecież juz przy walce z Materlą przekorczyli bańkę w łącznej sumie ich wynagrodzeń. Miał też sponsoring kilku ważnych marek np. Briggs & Stratton, które sponsoruje m.in. Gortata, więc to top finansowy.

  Top finansowy to raczej dla kogoś, kto jeżdzi golfem czwórką. Pól bańki minus podatek, menago, koszta przygotowań, to na samochód będziesz 2 lata zbierał (Panamera prawie bańkę kosztuje)

 44. Gotowy material na 2 czesc Underdoga… Kawul zaciera rece! PS. Nie bede zdziwiony jak zaraz pokreca ktoregos z wlodarzy…

 45. Kurwa mać…oby to były jakieś pomówienia, pomyłka organów ścigania czy cokolwiek innego co pozwoli się Mamedowi z tego wykaraskać o ile faktycznie jest niewinny. Jeśli jednak maczał w tym cholernym paserstwie palce to trudno, niech dosięgnie go sprawiedliwość, jego wizerunek medialny posypie się zupełnie a i scena mma w naszym kraju się nieco rypnie…. Takie moje zdanie…. Oby to się jednak odkręciło…. Ale poczekajmy jednak z ferowaniem wyroków jeszcze….

 46. Gotowy scenariusz na UNDERDOG 2: Prison Break. Krótki opis: Zawodnik MMA idzie do więzienia. Jego promotor w tej roli MK postanawia wytatułować sobie na ciele plan więzienia i ucieczki. Następnie zadownik i promotor realizują plan i próbują uciekać z więzienia. Nie chcę psuć zabawy i nie napiszę czy im się uda czy nie. Przekonacie się w kinie.

 47. Mamed już nie walczy więc pół biedy ale np Siwy? Przez udzielanie się u niebieskich póki co nie powalczy.

  A co gorsze, kurwa kasy od Szpilki też dalej faken nie zobaczył

  zadownik

  :mamedwhat::razz:enn:

 48. Jak myślicie będzie miał Mamed czas między przesłuchaniami na foteczkę w Kato ? Bo jak go zamkną to długo będę musiał czekać na kolejną okazję 😀

 49. Pamiętam jak dobre 10 lat temu pojawiałem się w Olsztynie w wakacje. Pamiętam jakimi furkami chłopaki kręcili się po rynku i okolicy, oczywiście z pieniędzy z bramek 😎

  Był w KSW, to był bezpieczny, odszedł wiedząc, że Kawul nie będzie mógł w nieskończoność go chronić …

  Już czytam w internecie, że niewinny, bo Materla był zawinięty i wypuszczony, więc w sumie można zamknąć temat i się rozejść, niewinny.

  Kurla, nie mogli po prostu zapukac. Mamed by im otworzyl :fjedzia:

 50. Kurla, nie mogli po prostu zapukac. Mamed by im otworzyl :fjedzia:

  a to Mameda? z tego co widzialem filmik to on mieszkal w domu, a nie w kamienicy

  w kamienicy to chyba Aslan mieszkal o ile dobrze pamietam z filmikow z ACA, tez mial zajebiste auto

 51. a to Mameda? z tego co widzialem filmik to on mieszkal w domu, a nie w kamienicy

  w kamienicy to chyba Aslan mieszkal o ile dobrze pamietam z filmikow z ACA, tez mial zajebiste auto

  Niewazne. Zapytaliby i by im otworzyl :crazy:

 52. moze Aslana tez zawineli?

  Z naszych informacji wynika, że w tym samym czasie, kiedy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych wchodzili do domu sportowca w gminie Dywity, sprawdzane było też jego olsztyńskie mieszkanie.

 53. Z naszych informacji wynika, że w tym samym czasie, kiedy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych wchodzili do domu sportowca w gminie Dywity, sprawdzane było też jego olsztyńskie mieszkanie.

  może Aslan w nim mieszka? były filmiki z ACB czy ACA i wyłaził właśnie z takiej kamienicy

 54. może Aslan w nim mieszka? były filmiki z ACB czy ACA i wyłaził właśnie z takiej kamienicy

  to jest blok a nie kamienica

 55. @TYTUS potwierdzasz?

  "Ci którzy wierzą w ich niewinność są naiwni. Zaczynał od bramek, pobić, haraczy. Jeździł po wioskach na Warmii i Mazurach typu Reszel. Później dojechali kuzyni, on stał się bardziej rozpoznawawalny, więc od czarnej roboty byli inni. Pokazało to zakończenie sprawy Saidova, czyli kary nie dla niego a dla reszty. Zmieniła sie tylko skala działania i możliwości."

 56. @TYTUS potwierdzasz?

  "Ci którzy wierzą w ich niewinność są naiwni. Zaczynał od bramek, pobić, haraczy. Jeździł po wioskach na Warmii i Mazurach typu Reszel. Później dojechali kuzyni, on stał się bardziej rozpoznawawalny, więc od czarnej roboty byli inni. Pokazało to zakończenie sprawy Saidova, czyli kary nie dla niego a dla reszty. Zmieniła sie tylko skala działania i możliwości."

  a co tu potwierdzac? widziales, kiedys Czeczena, ktory pracuje? oni tylko trenuja MMA i takie interesy jak Khalidov XDDDD

 57. Smutny news, mam nadzieję, że okaże się pomyłka lub pomówieniem. Strasznie mnie drażnią malostkowe chujki które gowno wiedza w tej sprawie, tak jak Ja ale mają satysfakcję że ktoś znany ma kłopoty I mu się noga powinela.

 58. a UFC kto dał pieniądze? mafia włoska

  A kto dał na start FAMEMMA? I czy nie są to goście związani z ekipą Lecha?

 59. A kto dał na start FAMEMMA? I czy nie są to goście związani z ekipą Lecha?

  nie wiem szczerze mówiąc, jakieś łyse łby

  Boxdel czy WG hajsu też nie brakuje

 60. To człowiek o dwóch obliczach, człowiek, którego społeczeństwo kocha za sztuki walki, za osiągnięcia, natomiast organy ścigania, głównie Centralne Biuro Śledcze w Olsztynie, znają go z zupełnie innej strony. To była kwestia czasu, żeby powinęła mu się noga, zwłaszcza że ten człowiek kocha pieniądze. My go znamy z tej negatywnej strony. Doceniam jego osiągnięcia, ale wiedziałem, że tak to się skończy – powiedział nam Marcin Miksza.

  https://www.o2.pl/artykul/zatrzymanie-mameda-ch-bylo-kwestia-czasu-byly-sledczy-komentuje-6390800431912577a

 61. Smutny news, mam nadzieję, że okaże się pomyłka lub pomówieniem. Strasznie mnie drażnią malostkowe chujki które gowno wiedza w tej sprawie, tak jak Ja ale mają satysfakcję że ktoś znany ma kłopoty I mu się noga powinela.

  Pojebalo cie synku . Jak mamut był hujkiem co z braciakami sciągał haracze od normalnych ,ciężko harujących ludzi to niech gnije w pierdlu i rozklada  kocyk na 5m2.:razz:utinlaugh:

 62. Pojebalo cie synku . Jak mamut był hujkiem co z braciakami sciągał haracze od normalnych ,ciężko harujących ludzi to niech gnije w pierdlu i rozklada  kocyk na 5m2.:razz:utinlaugh:

  Co mi się pojebalo chlopcze? Dlaczego nazywasz mnie synkiem małpko? Możesz być starym moim czy co? Z czym Ty w mojej wypowiedzi polemizujesz?

 63. To oburzające!!!

  Przecież środowisko MMA to ludzie wśród których jest mało osób skazanych.

  WCA ma pewnie nawet test na prawilność XD

 64. Panowie, można na was liczyć. Najebaliście tyle kontentu na inbę, że zasiadam z piwkiem i zabieram się za czytanie  :robertmakeup: @mamedzamurem

 65. czy to syreny słychać ?

  :kawulpokapoka:

  Ciągłe wycie syren, a niebo granatowe

  Policyjne państwo

  Ukręca ci głowę

 66. Wydaje mi się że całe to towarzystwo czeczeńskie jest mocno podejrzane. Jeśli to prawda, to Mamed ładnie zagrał na swoich fanach

 67. Ciągłe wycie syren, a niebo granatowe

  Policyjne państwo

  Ukręca ci głowę

  Stop pomuwieniom i strzelajacym z ucha

  Nas sądzić może tylko ta kostucha

  Mamed na wolność wyjść musi dzis

  A jak nie wyjdzie to juz będzie kit

 68. Stop pomuwieniom i strzelajacym z ucha

  Nas sądzić może tylko ta kostucha

  Mamed na wolność wyjść musi dzis

  A jak nie wyjdzie to juz będzie kit

  Tak się robi hip hop skurczysyny :kawulzbani::conorsalute:

 69. To człowiek o dwóch obliczach, człowiek, którego społeczeństwo kocha za sztuki walki, za osiągnięcia, natomiast organy ścigania, głównie Centralne Biuro Śledcze w Olsztynie, znają go z zupełnie innej strony. To była kwestia czasu, żeby powinęła mu się noga, zwłaszcza że ten człowiek kocha pieniądze. My go znamy z tej negatywnej strony. Doceniam jego osiągnięcia, ale wiedziałem, że tak to się skończy – powiedział nam Marcin Miksza.

  https://www.o2.pl/artykul/zatrzymanie-mameda-ch-bylo-kwestia-czasu-byly-sledczy-komentuje-6390800431912577a

  Ale powiedzmy sobie szczerze, że ten cały Miksza to też nie wiadomo czy wiarygodne źródło. Stracił pracę, bo ma zarzuty o wprowadzenie do obiegu narkotyków. Do tego sporo komentarzy, że jego wyniki śledcze to też robienie z niewinnych winnych i zamykanie sprawy. Może ktoś go wrobił,a może nie.

 70. nie wiem szczerze mówiąc, jakieś łyse łby

  Boxdel czy WG hajsu też nie brakuje

  No każdy to wie że oni kasę mają ale gdzie trzeba wyłożyć konkretny hajs to są biedakami w poważnym biznesie

 71. Teraz to już na bank reżyser Maciej nakręci o tym film.

  Miksza zaczął obserwować Mameda Ch. około roku 2004. Wspomina, że Mamed Ch. zaczął wtedy "powolutku rozwijać skrzydła, udając studenta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego".


  Mamed jest bardzo inteligentnym i przebiegłym człowiekiem, to trzeba mu oddać. Jako Czeczen w Polsce potrafił przysposobić sobie wielu Polaków, porwać ich serca. Jest bardzo inteligentny, rzadko kiedy wkłada ręce w jakieś interesy, biznesy, zazwyczaj ludzie wykonują pewne czynności za niego. On uważa się za takiego szefa, za Mameda po prostu, za markę. Jest marką samą w sobie. Lubi rządzić, mieć władzę i pokazywać to. Ludzie go takiego nie znają, ale to jest tego typu człowiek. Lubi epatować tą swoją doskonałością i wartością, którą nabył przez te lata, będąc zawodnikiem KSW

 72. Może było tak gorąco że włodarze postanowili odsunąć mameda od KSW żeby w razie wpadki gówno się nie ciągło za KSW, zawsze "były" lub"emerytowany" zawodnik lepiej brzmibniż zawodnik KSW. Co myślicie? Teraz te problemy z głową wydają mi się dość naciągane, bo wojen na wyniszczenie to Mamed raczej nie toczył

 73. Może było tak gorąco że włodarze postanowili odsunąć mameda od KSW żeby w razie wpadki gówno się nie ciągło za KSW, zawsze "były" lub"emerytowany" zawodnik lepiej brzmibniż zawodnik KSW. Co myślicie? Teraz te problemy z głową wydają mi się dość naciągane, bo wojen na wyniszczenie to Mamed raczej nie toczył

  Mamed mowil o depresji. Od bicia w leb sie jej raczej nie dostaje tylko raczej zaburzen organicznych, ktorych objawem moze byc obnizenie nastroju, ale jak piszesz Mamed na leb nie zbieral. To predzej Kowalkiewicz sie nabawi

 74. Mamed mowil o depresji. Od bicia w leb sie jej raczej nie dostaje tylko raczej zaburzen organicznych, ktorych objawem moze byc obnizenie nastroju, ale jak piszesz Mamed na leb nie zbieral. To predzej Kowalkiewicz sie nabawi

  Albo Akop.

 75. Czytając niektóre wpisy czuć że szambo wybiło i śmierdzi gównem, zróbcie sobie kopię swoich wypocin i przeczytajcie za miesiąc lub rok, co za uwiąd intelektualny! Jesteście z siebie dumni małe chujki dokładając do pieca człowiekowi którego wczoraj nosiliście na rękach?

  Jeśli Mamed jest winny, poniesie karę, ale winny będzie gdy to orzeknie sąd, ile razy byliście świadkiem głośnych, medialnych zatrzymań cymbały i ile razy ktoś taki był zwalniany bez słowa przepraszam, mało?  Chyba że Mamed  już teraz jest winny bycia Czeczenem i muzułmaninem, któremu w życiu się powiodło i to boli Janusza pijącego piwo z promocyjnego czteropaka z biedry – to Ok. możecie dalej obrzucać go gównem :bad:

  Nie generalizuję więc się nie obrażać, ale kilka osób z piszących tu to moralne zera i zwykłe gnoje, nie podaje ręki takim, nie piję z nimi zimnego piwa a olewam ciepłym moczem, nie pożyczam hajsu, soli i cukru-spierdalać!

 76. To człowiek o dwóch obliczach, człowiek, którego społeczeństwo kocha za sztuki walki, za osiągnięcia, natomiast organy ścigania, głównie Centralne Biuro Śledcze w Olsztynie, znają go z zupełnie innej strony. To była kwestia czasu, żeby powinęła mu się noga, zwłaszcza że ten człowiek kocha pieniądze. My go znamy z tej negatywnej strony. Doceniam jego osiągnięcia, ale wiedziałem, że tak to się skończy – powiedział nam Marcin Miksza.

  https://www.o2.pl/artykul/zatrzymanie-mameda-ch-bylo-kwestia-czasu-byly-sledczy-komentuje-6390800431912577a

  Nie żebym się czepiał. Ale kolezka, który sam poleciał za dragi, jeszcze mowi, że go wrobili, do tego Policjant. Jest pewny, że Mamed jest zly i winny I dobrze mu tak, bo się źle wypowiadał:mamed:

 77. człowiekowi którego wczoraj nosiliście na rękach?

  ja bym nosił, ale wybrał Strikeforce :kis:

 78. Czytając niektóre wpisy czuć że szambo wybiło i śmierdzi gównem, zróbcie sobie kopię swoich wypocin i przeczytajcie za miesiąc lub rok, co za uwiąd intelektualny! Jesteście z siebie dumni małe chujki dokładając do pieca człowiekowi którego wczoraj nosiliście na rękach?

  Jeśli Mamed jest winny, poniesie karę, ale winny będzie gdy to orzeknie sąd, ile razy byliście świadkiem głośnych, medialnych zatrzymań cymbały i ile razy ktoś taki był zwalniany bez słowa przepraszam, mało?  Chyba że Mamed  już teraz jest winny bycia Czeczenem i muzułmaninem, któremu w życiu się powiodło i to boli Janusza pijącego piwo z promocyjnego czteropaka z biedry – to Ok. możecie dalej obrzucać go gównem :bad:

  Nie generalizuję więc się nie obrażać, ale kilka osób z piszących tu to moralne zera i zwykłe gnoje, nie podaje ręki takim, nie piję z nimi zimnego piwa a olewam ciepłym moczem, nie pożyczam hajsu, soli i cukru-spierdalać!

  A tam nie pierdol. Nikt go tu gównem nie obrzuca, co najwyżej kilka żarcików poszło a i tak wszyscy wyjątkowo spokojnie i wstrzemięźliwie podeszli do tematu, który faktycznie miał potencjał na wybicie szamba.

 79. Czytając niektóre wpisy czuć że szambo wybiło i śmierdzi gównem, zróbcie sobie kopię swoich wypocin i przeczytajcie za miesiąc lub rok, co za uwiąd intelektualny! Jesteście z siebie dumni małe chujki dokładając do pieca człowiekowi którego wczoraj nosiliście na rękach?

  Jeśli Mamed jest winny, poniesie karę, ale winny będzie gdy to orzeknie sąd, ile razy byliście świadkiem głośnych, medialnych zatrzymań cymbały i ile razy ktoś taki był zwalniany bez słowa przepraszam, mało?  Chyba że Mamed  już teraz jest winny bycia Czeczenem i muzułmaninem, któremu w życiu się powiodło i to boli Janusza pijącego piwo z promocyjnego czteropaka z biedry – to Ok. możecie dalej obrzucać go gównem :bad:

  Nie generalizuję więc się nie obrażać, ale kilka osób z piszących tu to moralne zera i zwykłe gnoje, nie podaje ręki takim, nie piję z nimi zimnego piwa a olewam ciepłym moczem, nie pożyczam hajsu, soli i cukru-spierdalać!

  Obstawiamy kto to!

 80. Jeśli coś

  Nie żebym się czepiał. Ale kolezka, który sam poleciał za dragi, jeszcze mowi, że go wrobili, do tego Policjant. Jest pewny, że Mamed jest zly i winny I dobrze mu tak, bo się źle wypowiadał:mamed:

  I pokazał środkowy palec cochoniakom 🙂

 81. Niech wyjebią w końcu całą tą śmieszną religię z kraju, nikt tu ich nie chcę :matt:

  Od której religii chcesz zacząć? Nasza, czy ich?

 82. Gotowy scenariusz na UNDERDOG 2: Prison Break. Krótki opis: Zawodnik MMA idzie do więzienia. Jego promotor w tej roli MK postanawia wytatułować sobie na ciele plan więzienia i ucieczki. Następnie zadownik i promotor realizują plan i próbują uciekać z więzienia. Nie chcę psuć zabawy i nie napiszę czy im się uda czy nie. Przekonacie się w kinie.

  Zadownik:antonio:

 83. Mamed zawsze miał 2 twarze dało się to wyczuć to była kwestia czasu aż mu siądą na dupę

  no i tutaj, znowu dochodzimy do kwestii tzw wizerunku w mediach. Jako, ze Mamed jest osoba bardzo znana w Polsce to nie sa to tylko media spolecznosciowe a ogolnie media. Prawdziwa twarz Khalidova to nie ta jaka znamy z ekranow TV bo to zwykla fikcja, bajeczka, fatamorgana dla naiwniaczkow. Pelen podziwu jestem dla ludkow, ktorym wydaje sie, ze wlasnie takim jest ow gwiazdor KSW. Kiedys czytalem zwierzenia bylego pracownika BOR-u, ochroniarza politykow. Pisal, ze pierwsze co go totalnie zszokowalo gdy zaczynal sluzbe to fakt, ze dokladnie wszyscy politycy, ktorych ochranial sa zupelnym przeciwienstwem tego jakim kreuja sie w mediach. Dlugo nie mogl przejsc z tym do porzadku dziennego ale w koncu dla wlasnego spokoju musial ale wrocmy do Mameda. Temat jego poza ringowej dzialalnosci walkowany byl tu na forum juz dobre wiele lat temu, zanim mu sie "noga powinela". Mysle, ze mieszkancy Olsztyna od dawien dawna widza ten dysonans miedzy tym co o Khalidovie w mediach a tym jaka jest prawda. Wydawaloby sie, ze jak zaczal zarabiac duze pieniadze na MMA to zrezygnuje z tej innej, mrocznej dzialalnosci bo przeciez ma juz spore pieniadze. No wlasnie ale czy wieksze niz z czegos innego? Czlowiek latwo przyzwyczaja sie do niektorych rzeczy i czesto drogi powrotnej nie ma…

 84. Tylko, że nie znając prawdy robimy to samo w drugą stronę. Cały czas opieramy się na przekazie medialnym, tym razem płynącym z policji i prokuratury.

  Sam znam kilka osób pojawiających się w tv i zawsze śmiać mi się chce jak słyszę te farmazony jakie opowiadają, rzeczywistość jest zwykle mniej ekscytująca niż przekaz z telewizora.  A już w showbiznesie to wiadomo, pic na wodę.

 85. Tylko, że nie znając prawdy robimy to samo w drugą stronę. Cały czas opieramy się na przekazie medialnym, tym razem płynącym z policji i prokuratury.

  nie no ja sie opieram na opinii mieszkanca Olsztyna, ktory juz dawno opowiedzial mi kilka historyjek dotyczacych naszego mistrza.

 86. Prawdziwa twarz Khalidova to nie ta jaka znamy z ekranow TV bo to zwykla fikcja, bajeczka, fatamorgana dla naiwniaczkow.

  To dobry chłopak był bo grał w "m jak miłość":razz:utinlaugh:

 87. Oprócz akcji pod Olsztynem służby wytypowały też inne adresy. Równolegle weszli do dwóch mieszkań na starówce. Po wyważeniu i wycięciu drzwi siłowo wrzucili granaty hukowe. Okazało się, że w jednym mieszkaniu przebywa tylko młoda dziewczyna, a w drugim starsza kobieta.  :razz:utinlaugh:

 88. no i tutaj, znowu dochodzimy do kwestii tzw wizerunku w mediach. Jako, ze Mamed jest osoba bardzo znana w Polsce to nie sa to tylko media spolecznosciowe a ogolnie media. Prawdziwa twarz Khalidova to nie ta jaka znamy z ekranow TV bo to zwykla fikcja, bajeczka, fatamorgana dla naiwniaczkow. Pelen podziwu jestem dla ludkow, ktorym wydaje sie, ze wlasnie takim jest ow gwiazdor KSW. Kiedys czytalem zwierzenia bylego pracownika BOR-u, ochroniarza politykow. Pisal, ze pierwsze co go totalnie zszokowalo gdy zaczynal sluzbe to fakt, ze dokladnie wszyscy politycy, ktorych ochranial sa zupelnym przeciwienstwem tego jakim kreuja sie w mediach. Dlugo nie mogl przejsc z tym do porzadku dziennego ale w koncu dla wlasnego spokoju musial ale wrocmy do Mameda. Temat jego poza ringowej dzialalnosci walkowany byl tu na forum juz dobre wiele lat temu, zanim mu sie "noga powinela". Mysle, ze mieszkancy Olsztyna od dawien dawna widza ten dysonans miedzy tym co o Khalidovie w mediach a tym jaka jest prawda. Wydawaloby sie, ze jak zaczal zarabiac duze pieniadze na MMA to zrezygnuje z tej innej, mrocznej dzialalnosci bo przeciez ma juz spore pieniadze. No wlasnie ale czy wieksze niz z czegos innego? Czlowiek latwo przyzwyczaja sie do niektorych rzeczy i czesto drogi powrotnej nie ma…

  O to to. Od siebie tylko dopiszę, że czasem jest tak, że w końu pojawia się legalny hajs, ale zostają relacje i kontakty z przeszłości i nie można się już z tego wyplątać czy zmienić otoczenia, żeby nie stracić twarzy czy narobić sobie wrogów, których ilość pieniędzy na koncie nie interesuje, kiedy będą chcieli się zemścić. Szczególnie, jeśli Ci wrogowie mogą pojawić się w kilku krajach, a Ty masz bliskich i przyjaciół właśnie w kilku krajach, a nie pod ręką.

  Różne scenariusze mogą się pojawić, może się okazać, że ten brak ognia i depresje, to się pojawiały po sygnałach ze środowiska, że jacyś ludzie dobrze poinformowani zostali powinięci i mogą współpracować.

  Oczywiście, bez wyroku Mamed jest niewinny, ale jak się od lat widzi w jakim środowisku się obraca, to nie za bardzo jest o czym dyskutować. Dodatkowo to, że komuś się czegoś nie udowodni nie zawsze znaczy, że ktoś tego czegoś nie zrobił, a po prostu dobrze się przygotował na wypadek potknięcia.

 89. nie no ja sie opieram na opinii mieszkanca Olsztyna, ktory juz dawno opowiedzial mi kilka historyjek dotyczacych naszego mistrza.

  Spoko. Ale większość snuje domysły na podstawie przekazów onetu, a tam napisali, że w jego mieszkaniu policja zabezpieczyła "pieniądze i samochód!".

 90. Oprócz akcji pod Olsztynem służby wytypowały też inne adresy. Równolegle weszli do dwóch mieszkań na starówce. Po wyważeniu i wycięciu drzwi siłowo wrzucili granaty hukowe. Okazało się, że w jednym mieszkaniu przebywa tylko młoda dziewczyna, a w drugim starsza kobieta.  :razz:utinlaugh:

  na zatorzu tez miał wjazd

 91. Spoko. Ale większość snuje domysły na podstawie przekazów onetu, a tam napisali, że w jego mieszkaniu policja zabezpieczyła "pieniądze i samochód!".

  Żenujące są te materiały wideo i teksty o może nielegalnych pieniądzach i aucie. No kurwa gość miał auto, jak on mógł 😀  Szczególnie patrząc na np podobną medialnie sprawę  Michała Materli która "była pewna" a potem wyszło że wszystko się opierało na zeznaniach skorumpowanego świadka koronnego który na oczy nie widział Michała. Te wcześniejsze filmiki z aresztowania, granaty hukowe, wejście anty terrorki itd a potem po kilku zmarnowanych miesiącach życia "ups no sorry to nie ten". Nie mówię że tak jest też w tej sprawie ale każda taka sytuacja mocno podważa moje zaufanie do Policji. Jeśli rzeczywiście coś na niego mają to mogli to wszystko zrobić bez medialnego szumu.

 92. Żenujące są te materiały wideo i teksty o może nielegalnych pieniądzach i aucie. No kurwa gość miał auto, jak on mógł 😀  Szczególnie patrząc na np podobną medialnie sprawę  Michała Materli która "była pewna" a potem wyszło że wszystko się opierało na zeznaniach skorumpowanego świadka koronnego który na oczy nie widział Michała. Te wcześniejsze filmiki z aresztowania, granaty hukowe, wejście anty terrorki itd a potem po kilku zmarnowanych miesiącach życia "ups no sorry to nie ten". Nie mówię że tak jest też w tej sprawie ale każda taka sytuacja mocno podważa moje zaufanie do Policji. Jeśli rzeczywiście coś na niego mają to mogli to wszystko zrobić bez medialnego szumu.

  na pewno tak jest, przecież Czeczeni to wzorowi obywatele

  Materla nadal ma takie zarzuty

  "Wciąż ma jednak zarzuty uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym oraz wprowadzania do obrotu środków odurzających"

 93. Przecież ja nie o tym mówię tylko o medialnych przedstawieniach z których potem nie ma się jak wycofać oraz ze śmiesznych tekstów że znaleziono przy kimś komórkę, pieniądze i auto jakby to było dowodem na popełnienie przestępstwa.

 94. Spoko. Ale większość snuje domysły na podstawie przekazów onetu, a tam napisali, że w jego mieszkaniu policja zabezpieczyła "pieniądze i samochód!".

  Ogolnie przekaz plynacy od policji i mediow to ostatnie rzeczy, ktorymi powinnismy sie sugerowac. Ci pierwsi z igly robia widly zeby obtrabic wszem i wobec swoj wielki sukces a ci drudzy dodadza to tego jeszcze kilka zmyslonych szczegolikow co by zrobic z tego jak najwieksza sensacje bo przeciez to sie sprzedaje. Ile razy mielismy taka sytuacje, ze po wstrzasajacym artykule w jakims szmatlawcu dotyczacym jakiegos przestepcy na sali sadowej dostaje on jakis smieszny wyrok albo w ogole zostaje uniewinniony? Wtedy cala opinia publiczna psioczy, ze co to za prawo, skandal!

  Prawda jest taka, ze zazwyczaj pismak najzwyczajniej w swiecie nawymysla sobie farmazonow zeby historia sie lepiej sprzedala. Znam takie sytuacje z wlasnego otoczenenia i juz dawno wiem, ze istnieja dwie prawdy: prawda medialna i rzeczywistosc.

 95. Przecież ja nie o tym mówię tylko o medialnych przedstawieniach z których potem nie ma się jak wycofać oraz ze śmiesznych tekstów że znaleziono przy kimś komórkę, pieniądze i auto jakby to było dowodem na popełnienie przestępstwa.

  no zobaczymy co z tego będzie, jednak trzeba coś pokazać dla ludu prostego, 100k miał w domu złodziej, jako dowód, że jest złodziejem

  trochę to słabe, no ale zobaczymy co z tego będzie

  za dużo tam się dzieje, coś musi być na rzeczy

  tam połowa klubu ma jakieś zarzuty lub skazana jest, to chyba normalne nie jest

 96. Ogolnie przekaz plynacy od policji i mediow to ostatnie rzeczy, ktorymi powinnismy sie sugerowac. Ci pierwsi z igly robia widly zeby obtrabic wszem i wobec swoj wielki sukces a ci drudzy dodadza to tego jeszcze kilka zmyslonych szczegolikow co by zrobic z tego jak najwieksza sensacje bo przeciez to sie sprzedaje. Ile razy mielismy taka sytuacje, ze po wstrzasajacym artykule w jakims szmatlawcu dotyczacym jakiegos przestepcy na sali sadowej dostaje on jakis smieszny wyrok albo w ogole zostaje uniewinniony? Wtedy cala opinia publiczna psioczy, ze co to za prawo, skandal!

  Prawda jest taka, ze zazwyczaj pismak najzwyczajniej w swiecie nawymysla sobie farmazonow zeby historia sie lepiej sprzedala. Znam takie sytuacje z wlasnego otoczenenia i juz dawno wiem, ze istnieja dwie prawdy: prawda medialna i rzeczywistosc.

   jest jeszcze prawda sądowa- jak masz dobrego adwokata to może się okazać, że nie ty biłeś tylko się broniłeś itd

 97. Jak ktoś pisał już wcześniej paserem w naszym kraju może zostać każdy kto kupił cokolwiek z niewiadomego pochodzenia, oczywiście patrząc na skalę zarzutów można przypuszczać, że to nie przypadek, ale nie ma co pluć jadem i z góry skazywać Mameda. Za całą jego karierę sportową jak i emocje, które przynosił życzę mu jak najlepiej i oby to wszystko jakoś się wyjaśniło. A tego policyjnego kasztana którego ktoś tu przytoczył ewidentnie gryzie coś w tyłek i nie sugerowałbym się wypocinami takiego knota:)

 98. Czytając niektóre wpisy czuć że szambo wybiło i śmierdzi gównem, zróbcie sobie kopię swoich wypocin i przeczytajcie za miesiąc lub rok, co za uwiąd intelektualny! Jesteście z siebie dumni małe chujki dokładając do pieca człowiekowi którego wczoraj nosiliście na rękach?

  Jeśli Mamed jest winny, poniesie karę, ale winny będzie gdy to orzeknie sąd, ile razy byliście świadkiem głośnych, medialnych zatrzymań cymbały i ile razy ktoś taki był zwalniany bez słowa przepraszam, mało?  Chyba że Mamed  już teraz jest winny bycia Czeczenem i muzułmaninem, któremu w życiu się powiodło i to boli Janusza pijącego piwo z promocyjnego czteropaka z biedry – to Ok. możecie dalej obrzucać go gównem :bad:

  Nie generalizuję więc się nie obrażać, ale kilka osób z piszących tu to moralne zera i zwykłe gnoje, nie podaje ręki takim, nie piję z nimi zimnego piwa a olewam ciepłym moczem, nie pożyczam hajsu, soli i cukru-spierdalać!

  Tam tararam tam tararam, nadjechał bialorycerz na kozie

 99. Przecież ja nie o tym mówię tylko o medialnych przedstawieniach z których potem nie ma się jak wycofać oraz ze śmiesznych tekstów że znaleziono przy kimś komórkę, pieniądze i auto jakby to było dowodem na popełnienie przestępstwa.

  Medialnie jest bo sa pewnie premie itp itd

 100. Oprócz akcji pod Olsztynem służby wytypowały też inne adresy. Równolegle weszli do dwóch mieszkań na starówce. Po wyważeniu i wycięciu drzwi siłowo wrzucili granaty hukowe. Okazało się, że w jednym mieszkaniu przebywa tylko młoda dziewczyna, a w drugim starsza kobieta.  :razz:utinlaugh:

  Jak sie bawic to sie bawic drzwi rozjebac nowe wstawic:lol:

  "Wciąż ma jednak zarzuty uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym oraz wprowadzania do obrotu środków odurzających"

  Nie ma juz dawno tych zarzutow jesli chodzi o zorganizowana grupe przestepcza. Chyba tylko wisi mu to ze cos tam opchnal na bramce jakies 2 wory:wink:

 101. Przecież ja nie o tym mówię tylko o medialnych przedstawieniach z których potem nie ma się jak wycofać oraz ze śmiesznych tekstów że znaleziono przy kimś komórkę, pieniądze i auto jakby to było dowodem na popełnienie przestępstwa.

  Policja filmuje z powodów operacyjnych, i to jest ok. Niepotrzebnie jednak później publikują te nagrania. Powinien być zakaz udostępniania wewnętrznych materiałów, a jak nie, to niech też pokażą nagrania z przesłuchania.

 102. nie wiem szczerze mówiąc, jakieś łyse łby

  Boxdel czy WG hajsu też nie brakuje

  Jak nie wiesz Wojtek? Nie mydl tu nam oczu uczciwym hejterom.

 103. Ciągłe wycie syren, a niebo granatowe

  Policyjne państwo

  Ukręca ci głowę

  Policja ciągle nam dokucza. Jak się nie odczepią zaczniemy ich zabijać.

 104. nie no ja sie opieram na opinii mieszkanca Olsztyna, ktory juz dawno opowiedzial mi kilka historyjek dotyczacych naszego mistrza.

  Też z 6 lat temu słyszałem o haraczach i innych historiach, więc tym bardziej bawi mnie święte oburzenie jednego z użytkowników. To tak jakby zdziwić się faktem znalezienia siana w stogu siana.

 105. Wrzucał zdjęcia jak siedzi sobie z ekipą przy kawce i niby sympatycznie, a jak się chłopaki zaczęli identyfikować osoby ze zdjęcia to się okazało, że same czarne charaktery. Całe te akcje z Aslanem i tym typem poszukiwanym za morderstwo. Wszystko oczywiście przypadkiem wokół Mameda bo akurat tamtędy szedł do żabki po bułki.

  Nie koniecznie musiał sam coś robić, być głowa przestępstw ale na pewno wie co jest pięć i pewnie dlatego go zawinęli z tymi granatami itd.

 106. Na internetach pisza tzn wp ze 4 osoby zatrzymali w tej sprawie wczesniej i podobno maja byc zarzuty wyludzenia ubezpieczenia, placenia falszywymi euro za te samochody w salonach, zlecenie podpalenia samochodu

 107. Na internetach pisza tzn wp ze 4 osoby zatrzymali w tej sprawie wczesniej i podobno maja byc zarzuty wyludzenia ubezpieczenia, placenia falszywymi euro za te samochody w salonach, zlecenie podpalenia samochodu

  Po pierwsze wyłudzenie tylko negocjowanie.

  Po drugie nie fałszywe tylko delikatnie inne niż te z banku.

  Po trzecie nie podpalenie tylko uratowanie przed zamarznięciem.

 108. Po pierwsze wyłudzenie tylko negocjowanie.

  Po drugie nie fałszywe tylko delikatnie inne niż te z banku.

  Po trzecie nie podpalenie tylko uratowanie przed zamarznięciem. niekonwencjonalne ogrzewanie.

 109. Wrzucał zdjęcia jak siedzi sobie z ekipą przy kawce i niby sympatycznie, a jak się chłopaki zaczęli identyfikować osoby ze zdjęcia to się okazało, że same czarne charaktery. Całe te akcje z Aslanem i tym typem poszukiwanym za morderstwo. Wszystko oczywiście przypadkiem wokół Mameda bo akurat tamtędy szedł do żabki po bułki.

  Nie koniecznie musiał sam coś robić, być głowa przestępstw ale na pewno wie co jest pięć i pewnie dlatego go zawinęli z tymi granatami itd.

  Pamiętam, że wyszło, że Mamed sobie na zdjęciu chilluje z właścicielem olsztyńskich agencji towarzyskich (według forumowicza z Olsztyna bywającego na mieście), bratem kuzynem poszukiwanym za głowę, Asłanem i jeszcze chyba jakiś pan tam przypadkiem usiadł. Oczywiście osób 5, a telefonów 10 na stoliku 🙂 z pasji do elektroniki.

 110. Pamiętam, że wyszło, że Mamed sobie na zdjęciu chilluje z właścicielem olsztyńskich agencji towarzyskich (według forumowicza z Olsztyna bywającego na mieście), bratem kuzynem poszukiwanym za głowę, Asłanem i jeszcze chyba jakiś pan tam przypadkiem usiadł. Oczywiście osób 5, a telefonów 10 na stoliku 🙂 z pasji do elektroniki.

  Między innymi właśnie o tym wspominam. Do tego bardzo bliskie relacje z jedyna słuszna czeczeńska organizacja MMA która pieniądze zarobiła na hodowli jedwabników i sprzedaży skórek z młodych ziemniaków do produkcji biogazu. Wszystkim to śmierdzi na kilometr ale nikt dowodów na nic nie ma bo też niby skąd je mieć.

  Jeszcze się zarzekał, że Saidov dobry chłopak, wszystkim dzień dobry mówi i drzwi przytrzymuje, a potem wyroki prawomocne i inne przypały.

  Bardzo łatwo jest uwierzyć, że to prawda. Nie pomaga samo środowisko jako całość. Sami pewnie więcej niż ja wiecie o tym, że zdarzają się jakiś dziwne akcje nawet dużo grzeczniejszym zawodnikom i było parę nawet wspominane na forum. Ja się w ogóle nie dziwię, że jak jest tylko różnych informacji mających związek z przestępczością wokół Mameda, to ludzie nie chcą wierzyć w jego niewinność.

 111. Czytając niektóre wpisy czuć że szambo wybiło i śmierdzi gównem, zróbcie sobie kopię swoich wypocin i przeczytajcie za miesiąc lub rok, co za uwiąd intelektualny! Jesteście z siebie dumni małe chujki dokładając do pieca człowiekowi którego wczoraj nosiliście na rękach?

  Jeśli Mamed jest winny, poniesie karę, ale winny będzie gdy to orzeknie sąd, ile razy byliście świadkiem głośnych, medialnych zatrzymań cymbały i ile razy ktoś taki był zwalniany bez słowa przepraszam, mało?  Chyba że Mamed  już teraz jest winny bycia Czeczenem i muzułmaninem, któremu w życiu się powiodło i to boli Janusza pijącego piwo z promocyjnego czteropaka z biedry – to Ok. możecie dalej obrzucać go gównem :bad:

  Nie generalizuję więc się nie obrażać, ale kilka osób z piszących tu to moralne zera i zwykłe gnoje, nie podaje ręki takim, nie piję z nimi zimnego piwa a olewam ciepłym moczem, nie pożyczam hajsu, soli i cukru-spierdalać!

  Witamy nowego cohonesiaka.

  :enterthehorwitch:

  Wjechaleś w towarzystwo jak Horwich w słomkę.

  Przy calej Twojej sympatii do bohatera tego tematu, to nie moze Ci zabraknąć zdrowego rozsądku.

  Czeczenii w Polsce to jak panstwo w panstwie. To trwa juz od lat'90. Jako ze wielu z nas nie pamieta zamierzchłych czasów odsyłam do historii. Mozna znaleźć ciekawe i co najważniejsze wiarygodne artykuły w necie. Mamedem slaska policja interesuje sie od dawna. Kiedyś z Panem Kerimem dużo sie kręcił…

  Co tu duzo pisać. Nie byle komu wypierdalaja drzwi zawiasami nad ranem. Na taki status trzeba sie napracować. A papier pamieta.

 112. Zawsze w wywiadach grzeczny, mówi spokojnym, wyciszonym głosem, nie przeklina, nie jest wulgarny, elegancko ubrany, po walce z przyjacielem płakał,a nie skakał na siatkę…..złoty chłopak

 113. Zero zdziwienia. Po Olsztynie od naprawdę dawna chodziły słuchy o wybrykach czeczeńskich chłopaków w tym i Mameda. Dziwie się tylko, że o auta sie przyczepili bo są dużo grubsze wałki na tapecie, ale pewnie wyjdzie też z czasem. A biała porszawa z filmików itd to nie Mameda, tylko Aslabka.

 114. na pewno tak jest, przecież Czeczeni to wzorowi obywatele

  Materla nadal ma takie zarzuty

  "Wciąż ma jednak zarzuty uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym oraz wprowadzania do obrotu środków odurzających"

  Ten kto zna tematy to wie że Materla ma za uszami jak połowa berserkerow i arachionu

 115. nie no ja sie opieram na opinii mieszkanca Olsztyna, ktory juz dawno opowiedzial mi kilka historyjek dotyczacych naszego mistrza.

  Możesz jakieś przytoczyć?

 116. Ten kto zna tematy to wie że Materla ma za uszami jak połowa berserkerow i arachionu

  Automaty, koksy / sterydy, bramki , dziwki się nie liczą

 117. Całe te akcje z Aslanem i tym typem poszukiwanym za morderstwo.

  Czy przypadkiem wtedy nie zatrzymali również Michała Szulińskiego? Pamietam, że wtedy zapuścił brodę. Co się teraz z nim dzieje? Coś nie widać by się kręcił w towarzystwie Mameda. Może się nawrócił?

 118. Zero zdziwienia. Po Olsztynie od naprawdę dawna chodziły słuchy o wybrykach czeczeńskich chłopaków w tym i Mameda. Dziwie się tylko, że o auta sie przyczepili bo są dużo grubsze wałki na tapecie, ale pewnie wyjdzie też z czasem. A biała porszawa z filmików itd to nie Mameda, tylko Aslabka.

  to wyglada jakby, po prostu chcieli sie uczepic czegokoliwek skoro grubszych spraw nie sa mu w stanie udowodnic, typowe

  Możesz jakieś przytoczyć?

  nie bede zaglebial sie w szczegoly bo to nie miejsce na tego typu sprawy. Napisze ogolnie, gangsterka.

 119. Czy przypadkiem wtedy nie zatrzymali również Michała Szulińskiego? Pamietam, że wtedy zapuścił brodę. Co się teraz z nim dzieje? Coś nie widać by się kręcił w towarzystwie Mameda. Może się nawrócił?

  trenuje w Arachionie ale lekko, ostatnio był na FFF

 120. Jak poinformowano właśnie na łamach serwisu internetowego rmf24.pl, Mamed Khalidov został zatrzymany.

  W serwisie poinformowano, że zatrzymanie ma związek ze sprawą rzekomego pasterstwa luksusowych owiec.

  ::clintdis::

 121. no to worek z zarzutami się rozwiązał:

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-12/mamed-k-doprowadzony-do-prokuratury-ma-uslyszec-zarzuty/

  11 zarzutów dla Mameda Ch. Grozi mu 5 lat więzienia.  https://sportowefakty.wp.pl/mma/827164/11-zarzutow-dla-mameda-ch-grozi-mu-5-lat-wiezienia


  Podejrzany usłyszał siedem zarzutów paserstwa samochodów oraz jeden zarzut usiłowania paserstwa. Mamed K. jest również podejrzany o nakłonienie innych osób i kierowanie wykonaniem przestępstwa polegającego na spaleniu dwóch samochodów. Mamed K. usłyszał także zarzuty użycia przemocy i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy policji w celu zmuszenia ich do zaniechania zatrzymania i przymusowego doprowadzenia innej osoby.

 122. Czy włodarze już się wypowiedzieli o szkodliwym wpływie ludzi kręcących się wśród podejrzanych kręgów, a startujących w mma, na środowisko i sport? Zawsze bardzo się troszczą o dobre imię mma.

  Może Krzysiek Jotko, który tak krytykował Najmana, napisze co sądzi?

  Kto przyjdzie oglądać mma, jak będzie się kojarzyło z gangsterką i kryminalem?

 123. Kto przyjdzie oglądać mma, jak będzie się kojarzyło z gangsterką i kryminalem?

  Gangsterzy i kryminaliści. Proste

 124. Czy włodarze już się wypowiedzieli o szkodliwym wpływie ludzi kręcących się wśród podejrzanych kręgów, a startujących w mma, na środowisko i sport? Zawsze bardzo się troszczą o dobre imię mma.

  Może Krzysiek Jotko, który tak krytykował Najmana, napisze co sądzi?

  Kto przyjdzie oglądać mma, jak będzie się kojarzyło z gangsterką i kryminalem?

  Niektórych to kręci. Przybić piątkę z niegrzecznymi chłopakami, trenować z nimi w klubie,a nie z jakimiś wyżelowanymi mamisynkami. Wrzucić fotkę na fb jakich mam ziomków.Szacun na dzielni w górę

 125. Jak byla kaucja 250tys za kolege i stac go bylo to pewnie i Mamed wyjdzie za kaucja. Nawet jak dowala 600tys to zaraz przelew z Rosji od wlascicela Aca wleci albo kuzyni sie zrzuca

 126. CBŚ ladnie lec. Najpierw Chorzow, pozniej Krakow, teraz Olsztyn. Cos chyba w intersach chlopaki z gangsterki sie nie dogadali z chlopakami z gansterki cbś. Albo Ziobro taki super…

 127. Przynajmniej nie będzie miał bana na WCA xD

  Kurczę te niektóre kluby MMA to powinny się nazywać CZMT (chłopaki z miasta trenują)

 128. Przynajmniej nie będzie miał bana na WCA xD

  Kurczę te niektóre kluby MMA to powinny się nazywać CZMT (chłopaki z miasta trenują)

  Prawie kazdy klub.

 129. Tyle mówią prawdziwi zawodnicy sportów walki (no bo przecież Szpilka i Zimnoch też) to może niedługo będą galę z trybunami dla grypsujących na wolności i reszty xD

 130. Tyle mówią prawdziwi zawodnicy sportów walki (no bo przecież Szpilka i Zimnoch też) to może niedługo będą galę z trybunami dla grypsujących na wolności i frajerni xD

  Poprawiłem.

 131. W ogóle w jakich sportach oprócz sportów walki jest ten temat prawilności poruszany? Boże!!! To jest chore

  W ogóle nie wiem czy to słowo konfident jest odpowiednio stosowane, ale to inna sprawa

 132. Przynajmniej nie będzie miał bana na WCA xD

  Kurczę te niektóre kluby MMA to powinny się nazywać CZMT (chłopaki z miasta trenują)

  Ej @michi972 tez trenuje, moze tez cos wyjdzie:lol:

 133. Oczywiście osób 5, a telefonów 10 na stoliku 🙂 z pasji do elektroniki.

  :beczka:

  Wprawdzie mam przerwę od wypowiadania się w newsach, ale to mnie rozwaliło.

  Ja mam przy sobie trzy telefony. Jestem gangster?

  Jeden prywatny, jeden z firmy dla której pracuję, jeden z firmy dla której wykonuję usługi i mam na nim dyżur.

  Dodatkowo jeszcze jeden numer na mnie zarejestrowany, a jest pojej połowicy.

  Jeśli wziąć pod uwagę, że jeden z tych telefonów to nie smartfon, to już wiadomka- stare tel.trudne do namierzenia. Gangster jak nic.:childcry:

  Mało tego.70% moich znajomych ma coś za uszami. Przypadek? Nie sondze. Winny jak gnój.:juanlaugh:

  Zostawiam tu sprawę czy Mamed jest winny, czy nie. Chodzi mi o same powody podawania na to, że jest winny.

 134. :beczka:

  Wprawdzie mam przerwę od wypowiadania się w newsach, ale to mnie rozwaliło.

  Ja mam przy sobie trzy telefony. Jestem gangster?

  Jeden prywatny, jeden z firmy dla której pracuję, jeden z firmy dla której wykonuję usługi i mam na nim dyżur.

  Dodatkowo jeszcze jeden numer na mnie zarejestrowany, a jest pojej połowicy.

  Jeśli wziąć pod uwagę, że jeden z tych telefonów to nie smartfon, to już wiadomka- stare tel.trudne do namierzenia. Gangster jak nic.:childcry:

  Mało tego.70% moich znajomych ma coś za uszami. Przypadek? Nie sondze. Winny jak gnój.:juanlaugh:

  Zostawiam tu sprawę czy Mamed jest winny, czy nie. Chodzi mi o same powody podawania na to, że jest winny.

  Mam nadzieję, że przygotowałeś się na wymianę drzwi i framugi.

 135. :beczka:

  Wprawdzie mam przerwę od wypowiadania się w newsach, ale to mnie rozwaliło.

  Ja mam przy sobie trzy telefony. Jestem gangster?

  Jeden prywatny, jeden z firmy dla której pracuję, jeden z firmy dla której wykonuję usługi i mam na nim dyżur.

  Dodatkowo jeszcze jeden numer na mnie zarejestrowany, a jest pojej połowicy.

  Jeśli wziąć pod uwagę, że jeden z tych telefonów to nie smartfon, to już wiadomka- stare tel.trudne do namierzenia. Gangster jak nic.:childcry:

  Mało tego.70% moich znajomych ma coś za uszami. Przypadek? Nie sondze. Winny jak gnój.:juanlaugh:

  Zostawiam tu sprawę czy Mamed jest winny, czy nie. Chodzi mi o same powody podawania na to, że jest winny.

  Tyle, że ja nie podałem tego jako argumentu na to, że jest Mamed jest czemuś winny, nie wiem skąd to wyczytałeś 🙂

  Pisałem o tym kto był na zdjęciu i w jakich profesjach panowie się spełniają, według krążących na mieście czy w mediach informacji. W takich profesjach posiadanie dwóch lub więcej telefonów, to raczej nie po to, żeby dyżurować jako informatyk albo pomoc na bloku operacyjnym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

  No ale te 10 telefonów, niech będzie, po jednym prywatnym i po jednym z OSP w razie jak deszcz spadnie i gałęzie będą leżały na drogach.

 136. Tyle, że ja nie podałem tego jako argumentu na to, że jest Mamed jest czemuś winny, nie wiem skąd to wyczytałeś 🙂

  A gdzie ja Ci napisałem niby, że coś na Mameda piszesz?

  Napisałem, że nie odnoszę się do samej sprawy Mameda. Swoje zdanie mam i zostawię go do siebie.

  Chodziło mi o to, że napisałeś, że pięciu gości siedzi w reatauracji , a było 10 telefonów i że nie dlatego że są pasjonatami elektroniki.

  Tym samym sugerujesz, że mają te dodatkowe telefony do ciemnych interesów.

  I do tego właśnie się odniosłem- nie tylko informatyk, strażak czy lekarz ma dwa telefony.

  To czym się zajmują i po co mają te telefony, to tylko Twoje domysły.

  I o to mi chodziło. O takie szufladkowanie.

   Kojarzy mi się od razu ze starymi babami, co idą do kościoła- opierdolą za plecami każdego, kogo posesje mijają:

  – Oma1: ten sobie nowy samochód kupił. Złodziej jebany. Co nakradł to Jego.

  -Oma2: podobno jest gangsterem. Te Jego koledzy cali pomalowani i ciągle gdzieś dzwonio

  -Oma1: Ostatnio całą siną rękę miał. Pewnie tłucze tą swoją.

  -Oma2 (dzwoni): Elcia słyszałaś? Ten co nakradł i sobie samochód kupił,to tak napierdala tą swoją, że Mu ręce posiniały.

  :razz:ociesznymirek:

  oczywiście nie porównuję Cię do starych bab, ale takie sugerowanie jest bez sensu, bo do niczego nie prowadzi. Gangster może mieć i jeden telefon, może mieć i dwa i obu używać do legalnych interesów, a z kolei gimbus może mieć i trzy i nie czyni to z Niego gangstera.

 137. A gdzie ja Ci napisałem niby, że coś na Mameda piszesz?

  Napisałem, że nie odnoszę się do samej sprawy Mameda. Swoje zdanie mam i zostawię go do siebie.

  Chodziło mi o to, że napisałeś, że pięciu gości siedzi w reatauracji , a było 10 telefonów i że nie dlatego że są pasjonatami elektroniki.

  Tym samym sugerujesz, że mają te dodatkowe telefony do ciemnych interesów.

  I do tego właśnie się odniosłem- nie tylko informatyk, strażak czy lekarz ma dwa telefony.

  To czym się zajmują i po co mają te telefony, to tylko Twoje domysły.

  I o to mi chodziło. O takie szufladkowanie.

   Kojarzy mi się od razu ze starymi babami, co idą do kościoła- opierdolą za plecami każdego, kogo posesje mijają:

  – Oma1: ten sobie nowy samochód kupił. Złodziej jebany. Co nakradł to Jego.

  -Oma2: podobno jest gangsterem. Te Jego koledzy cali pomalowani i ciągle gdzieś dzwonio

  -Oma1: Ostatnio całą siną rękę miał. Pewnie tłucze tą swoją.

  -Oma2 (dzwoni): Elcia słyszałaś? Ten co nakradł i sobie samochód kupił,to tak napierdala tą swoją, że Mu ręce posiniały.

  :razz:ociesznymirek:

  oczywiście nie porównuję Cię do starych bab, ale takie sugerowanie jest bez sensu, bo do niczego nie prowadzi. Gangster może mieć i jeden telefon, może mieć i dwa i obu używać do legalnych interesów, a z kolei gimbus może mieć i trzy i nie czyni to z Niego gangstera.

  A ja mam tel z dual sim a tylko jedną kartę :conorwalk:

  Nieźle nie ?

  :no dawaj:

  :lesnarhappy:

 138. A ja mam tel z dual sim a tylko jedną kartę :conorwalk:

  Nieźle nie ?

  :no dawaj:

  :lesnarhappy:

  :frankapprove:

 139. A ja mam tel z dual sim a tylko jedną kartę :conorwalk:

  Nieźle nie ?

  :no dawaj:

  :lesnarhappy:

  Bo jesteś prawym człowiekiem Andrzeju. Jakbyś był gangusem to byś miał dwie karty.

 140. A ja mam tel z dual sim a tylko jedną kartę :conorwalk:

  Nieźle nie ?

  :no dawaj:

  :lesnarhappy:

  Pana Panie Andrzeju to ciągnie ta gangsterka :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.