Wniosek o tymczasowy areszt dla Mameda Khalidova został wczoraj odrzucony przez sąd a dziś obrońca byłego mistrza KSW w wadze średniej w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl przedstawił swoją wersję wydarzeń:

Mój klient nie przyznał się do winy. Był zaskoczony całą sytuacją i złożył obszerne wyjaśnienia. Odpowiadał na wszystkie pytania przesłuchującego. Zadeklarował również pełną otwartość i chęć wyjaśnienia sprawy – dodaje. Sąd nie przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie. Podzielił zatem nasze stanowisko, że nie ma potrzeby izolowania mojego klienta w celu zapewnienia prawidłowego toku postępowania – wyjaśnił mecenas Wiktor Dega. 

Adwokat podkreślił również, że wierzy w niewinność swojego klienta:

Ocena materiału dowodowego po stronie mojej i mojego klienta jest zupełnie inna niż po stronie prokuratury. Z całą pewnością mój klient i ja będziemy się domagać, by tę sprawę wyjaśnić do końca. Nie jest to komfortowa sytuacja dla mojego klienta. On jest przekonany, a ja w to głęboko wierzę, że w toku dalszego postępowania złożone przez niego zeznania znajdą pełne potwierdzenie w oczach sądu i zostanie on całkowicie oczyszczony z zarzutów.

Sam Mamed już w najbliższą sobotę zorganizuje seminarium MMA w Anglii pod Londynem o czym poinformował swoich fanów na swoim profilu w mediach społecznościowych:

 

Siemano Londyn!Widzimy się w sobotę w Maida Gym.Gotowi?Pozdrawiam Mamed.Ostatnie wejściówki na www.no1event.co.uk

Publiée par Mamed Khalidov sur Jeudi 13 juin 2019

Moi drodzy,pragnę poinformować, że treningi w sobotę odbędą się zgodnie z planem.Czekamy na rozwój sytuacji ale Paweł…

Publiée par Mamed Khalidov sur Mercredi 12 juin 2019

Mamed został zatrzymany we wtorek przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej na Warmii i Mazurach. Były mistrz KSW w wadze średniej, usłyszał łącznie 11 zarzutów dotyczących m.in. paserstwa aut, zlecenia podpalenia samochodu oraz naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów, nie trafi do aresztu. Zawodnikowi grozi 5 lat.

15 KOMENTARZE

 1. Mamed: Nie zrobiłem tego, bóg mi świadkiem!

  Allah: Nie zrobił tego, potwierdzam

  Sąd: Kurwa, jak z tym dyskutować. Proszę wypuścić pana Mameda.

 2. Kurde no wszyscy kradną kombinują wożą się brykami na które nie da się uczciwie zarobić…Ale jak trzeba się przyznać i pójść siedzieć to nie ma kurwa komu. Sami niewinni nooooooo

 3. Już czuję w kościach, że będą ciągnąć temat w nieskończoność, a jak przycichnie to umorzą. Normalnie taką paserką zajmuje się komisariat dzielnicowy, a tu zafundowali gościowi wycieczkę na Śląsk w asyście komandosów i dziennikarzy.

  O zarzutach jakie jeszcze podtrzymują dla Materli nikt teraz nie mówi, sprawa chyba też się nie zaczęła? Największym problemem prokuratury jest wyjście z tego z twarzą.

 4. Wiedziałem źe ten facet ma jaja i nie zajmował by się takimi sprawami. To jest sportowiec z honorem.Mamed to dzisiejszy Bruce Lee. Szacun za twardy kręgosłup osobowości. Brawo. A Ci co hejtowali mają miękkie kolana i nigdy by nie stanęli do sparingu z Mamedem. Cieniasy. Ebać hejtów

 5. Również na WP napisali, że prokuratura bedzie zaskarżać decyzje sądu. Chyba takie wyjście wybrali. Ale jak mamed już jest w Londynie i dostał zgodę na wyjazd. To wszystko jest jasne.

 6. Kurwa, jak sobie spokojnie w sobotę do UK wyjedzie, to też coraz bardziej świadczy o tym, że dęta ta afera w chuj.

 7. Mój klient nie przyznał się do winy. Był zaskoczony całą sytuacją i złożył obszerne wyjaśnienia. Odpowiadał na wszystkie pytania przesłuchującego. Zadeklarował również pełną otwartość i chęć wyjaśnienia sprawy

  A więc to wszystko były pomówienia. :arielcry:

 8. In your face, prokuraturo ! A myśleli że Mamed się przyzna, a tu ni chuja a Panamera naprawde była kuzyna i wcale jej nie ukradł tylko pożyczył i chciał oddać, ale nie zdążył bo kluczyki zostawił w spodniach, które poszły do pralni.

  Tak było !

 9. Przestępstwo było ale lekko xD

  Rozwalił mnie Juras zabierający głos (obojętnie czy Mamed jest winny czy nie): trenować w WCA i mówić o gnębionym przez prokuraturę środowisku MMA

  Chyba mam ochotę założyć twittera i go męczyć twittami czy potrzebne jest zaświadczenie od Żuroma o prawilności aby trenować w WCA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.