Kilka newsów odnośnie M-1.  Wszystko oczywiście to plotki ale co tam :

Nowym prezesem M-1 będzie Monte Cox. Agent wielu zawodników MMA między innymi znanych z IFL Bena Rothwella i Mike Whiteheada. Monte był podejrzewany już jakiś czas temu o związki z M-1 ponieważ bez żalu wyciągnął swoich najlepszych fighterów z IFL. Niektóre serwisy już wtedy podejrzewały że coś jest na rzeczy. Chyba miały rację.

Kontrakt Fedora jest warty 10 milionów dolarów za 5 walk. Plus mały bonus za podpisanie kontraktu w wysokości 2 mln dolarów. 5 walk…hmm będzie ciężko zorganizować przeciwników chociaż wolni agenci to: Josh Barnett, Mark Hunt, Rico Rodriguez, Paweł Nastula (ajak),Sergei Kharitonov. Na początek może być.

Ponoć M-1 pracuje nad kontraktem TV ze stacjami Showtime i HBO. To już jest coś. Jeśli wyjdzie im HBO to będą prowadzić już 1-0 z UFC zanim nawet puszczą swoją pierwszą gale. Plus wiadomo HBO równa się sukces w USA.

7 KOMENTARZE

  1. Sergey Kharitonov nie jest wcale wolnym agentem. Podpisal kontrakt z FEG na wystepy zarowno w Hero’s jak i K-1 wiec w M-1 raczej go nie zobaczymy. Chyba, ze bylaby to gala M-1 we wspolpracy z Hero’s.

  2. No może dojdzie do współpracy ale z tego co czytałem Sergei ma opcje w umowie że może gościnnie walczyć gdzieś indziej…

  3. A to wcale niewykluczone defthomas. FEG czasem pozwala swoim fighterom na walki w innych galach w innych krajach.

  4. Mi się wydaje że to lepsze rozwiązanie niż takie coś co promuje teraz UFC.

  5. Bo tak oczywiscie jest. Dla amerykancow wazne jest tylko kasa, a lysa szmata chce miec wszystko tylko dla siebie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.