Czołowa rosyjska organizacji M-1 zapowiedziała zorganizowanie trzech gal MMA bez udziału publiczności w kwietniu na Białorusi oraz jednej w Petersburgu. Pierwsze wydarzenie złożone z lokalnych zawodników MMA odbędzie się już dzisiaj o godzinie 19:00 w Mińsku.

Na pierwszej kwietniowej gali M-1 na Białorusi kibice MMA zobaczą 8 pojedynków a wśród nich zawodników którzy wcześniej walczyli w turniejach M-1 Global League: Denisa Magera i Vladislava Novitsky`ego. Kolejne wydarzenie zaplanowane na 17 kwietnia odbędzie się w Petersburgu a dwa następne 18 i 25 kwietnia ponownie na Białorusi.

Kanał na którym można śledzić galę M-1 jest dostępny w sieciach satelitarnych, kablowych w Rosji oraz na całym świecie za pośrednictwem aplikacji M-1 Global TV która jest dostępna w sklepach App Store oraz Google Play. Cena miesięczna dostępu do aplikacji to 2.99$ w Rosji, krajach WNP i krajach bałtyckich oraz 5.99$ w pozostałych. Dodatkowo transmisję poza Rosją można śledzić na interaktywnej platformie ClashTV – www.clsh.tv

https://youtube.com/watch?v=owZ7NS0I7zY

https://www.instagram.com/p/B–Mp0pq-3g/

Organizacja M-1 Global funkcjonuje od 1998 roku i dotychczas zorganizowała dziewięćdziesiąt pięć gal, nie tylko na terenie Rosji, ale także między innymi w Chinach, Niemczech, Finlandii czy USA. W 2018 roku podpisała umowa z organizacją UFC dzięki której mistrzowie rosyjskiej organizacji będą mieli możliwość podpisania kontraktu z UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.