Poniżej wyniki ważenia przed dzisiejszą galą M-1 Challenge 26: Bennett vs. Garner, która odbędzie się w kalifornijskim Costa Mesa. Niestety organizatorzy podali tylko limity uzyskane przez zawodników występujących na głównej karcie. Wszyscy zawodnicy zrobili wagę. Skromna galeria z oficjalnej ceremonii ważenia tutaj. Transmisja będzie dostępna jutro na streamach rosyjskiej telewizji Rossija 2, w okolicach 5:30 rano polskiego czasu.

Walka wieczoru:

Open.: Pat Bennett (108,9 kg) vs. Kenny Garner (116,4 kg)

Główna karta:

84 kg.: Arthur Guseinov (83,2 kg) vs. Tyson Jeffries (83,8 kg)
70 kg.: Mairbek Taisumov (70,3 kg) vs. Josh Bacallao (69,9 kg)
70 kg.: Daniel Weichel (70,5 kg) vs. Beau Baker (70,8 kg)
84 kg.: Jason Norwood (83,7 kg) vs. Eddie Arizmendi (84,4 kg)

Pozostałe:

70 kg.: Carlos Ramirez (-) vs. Max Martyniuk (-)
70 kg.: Richard Schiller (-) vs. Mark Vogreas (-)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

7 KOMENTARZE

  1. Jak sądzicie czy Showtime będzie chciało zainwestować większe pieniądze w M-1 po zakończeniu współpracy z federacją Strikeforce?
    A może Showtime zdecyduje się ponownie zaangażować w prace z ProElite?

  2. Showtime najchętniej pójdzie do łóżka z tym kto zapewni im wysokiej jakości rozpiski i dużo kontroli nad produktem. M-1 tego pierwszego raczej nie jest w stanie zapewnić, ale ich przyszłość w stacji jest przede wszystkim powiązana z Fedorem.

  3. Jeśli jestem w błędzie to mnie popraw ale ja to widzę tak, że poprawa jakości fightcardów zależy właśnie od pieniędzy z telewizji i gdyby Showtime zainwestowało to dostałoby dobre rozpiski, ale musiałoby wpierw zainwestować właśnie. Czyż nie?

  4. Sobral. Tylko czy w świecie Zuffy i Bellatora nawet duże pieniądze zapewnią rozpiski satysfakcjonujące Showtime. Po za tym Showtime z założenia jest niechętne inwestowaniu, im zależy na gotowym produkcie wysokiej jakości.

    Gala będzie na żywo na mma-tv.

  5. No to mogą być srogo zawiedzeni, chyba że ProElite przejmie kilka gwiazdek Strikeforce, którym nie spodobają się warunki w UFC po fuzji, ale to już gdybanie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.