39-letni Lyoto Machida (MMA 23-8) podczas dzisiejszej gali UFC w Belem wrócił na zwycięską ścieżkę. „Smok” niejednogłośnie na punkty pokonał Eryka Andersa, czym przerwał złą passę trzech porażek z rzędu. Brazylijczyk zapytany tuż po walce, z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym boju, wskazał Michaela Bispinga:

Dla obu zawodników mogłaby to być pożegnalna walka w UFC, ale znając ich temperamenty, zapewne obaj będą odwlekać decyzję o odwieszeniu rękawic na kołek.

23 KOMENTARZE

 1. Po takim boju jaki wczoraj pokazał Machida nie powinno być mowy o starciu z Bispingiem. Skończ waść Machida wstydu oszczędź.

 2. Po takim boju jaki wczoraj pokazał Machida nie powinno być mowy o starciu z Bispingiem. Skończ waść Machida wstydu oszczędź.

  Z Belfortem walka na pożegnanie dla obu. Tak bym to widział.

 3. pamietacie jak Machida i Belfort byli maszynami nie do zatrzymania?

  a teraz az zal na nich patrzec

  jakby nie bylo wiek robi swoje

 4. u baby aliego to wszystko usada

  no wcale to nie ma zwiazku

  Machida, Belfort, Spider ekipa mocnego wbijania w dupala

 5. no wcale to nie ma zwiazku

  Machida, Belfort, Spider ekipa mocnego wbijania w dupala

  Ale nie tylko USADA. Oni nie byli mocni tylko dzięki szprycowaniu. Równie dobrze ktoś mógłby brać więcej sterydów, a umiejętności mieć zero i nigdy nie osiągnąć tego co oni. Wiek oczywiście też robi swoje.

 6. Ale nie tylko USADA. Oni nie byli mocni tylko dzięki szprycowaniu. Równie dobrze ktoś mógłby brać więcej sterydów, a umiejętności mieć zero i nigdy nie osiągnąć tego co oni. Wiek oczywiście też robi swoje.

  byli mocni glownie dzieki sterydom

  takie moje zdanie, teraz widac jaki poziom reprezentuja (dol dywizji lub do wyjebania)

 7. byli mocni glownie dzieki sterydom

  takie moje zdanie, teraz widac jaki poziom reprezentuja (dol dywizji lub do wyjebania)

  Tylko jak oni byli u szczytu to mieli 10 lat mniej. Poza tym bez usady wbijali wszyscy, wiec i tak byli mocni bez koksu, bo jak wszyscy koksuja a oni sie jeszcze na tym tle znacznie wyrozniali to tak jakby wtedy wpuscili usade to tez by sie wyrozniali

 8. Bisping już wziął ostatnią walkę z bardziej wypalonym Evansem. Lyoto pokazał, że jeszcze coś tam zostało z niego, wiec odpada.

 9. Skończ waść Machida wstydu oszczędź.

  Dlaczego?! Dlaczego?!

  wciąż sie używa tego powiedzenia w ten sposób?

 10. Skończ waść Machida wstydu oszczędź

  Apeluję o dokształcenie się w zakresie używanego cytatu, bo nie ma on tutaj zastosowania.

 11. Apeluję o dokształcenie się w zakresie używanego cytatu, bo nie ma on tutaj zastosowania.

  To każdy zdanie musi mieć zastosowanie w konkretnej sytuacji? Drogi panie, przecież to oksymoron. Tłumaczę, oxygenium – tlen, moron – kretyn, czyli oksymoron=tleniony kretyn.

  Inny kontekst podoba się wszędzie tylko nie u mnie, bo jak zauważył @cRe ciągle te same błędy. Także proszę panowie, kończcie waście wstydu Mi oszczędźcie z tym swoim apelem. Teraz to chyba zgodnie z Trylogią?:wink: Czy muszę dopowiedzieć, że w tym konkretnym wpisie użyłem bardziej potocznego zwrotu dla sytuacji niż cytatu z "Potopu"? W ogóle był Machida w książkach Sienkiewicza? Bynajmniej ktoś zwrócił uwagę na ten błąd! Dziękuję.

  dam wyjaśnienie w spoiler z tym "bynajmniej", bo wiem że źle użyte. Jam nie purysta językowy mości panowie!:beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.