Lyoto Machida ma już pomysł na swoją kolejną walkę. Na UFC 224 w Rio de Janeiro The Dragon znokautował Vitora Belforta, odsyłając swojego rodaka na emeryturę. Teraz Brazylijczyk chciałby walki z byłym mistrzem kategorii średniej, Anglikiem Michaelem Bispingiem.

Kopnięciami kończę ludziom kariery. Teraz chciałbym pojedynku z Michaelem Bispingiem. To były mistrz, ta walka musi odbyć się w niedalekiej przyszłości. Nie mogliśmy zorganizować jej w przeszłości więc teraz jest to idealny moment żebyśmy zawalczyli. Fani chcą tej walki. To byłoby coś pięknego, chciałbym, aby zaakceptował ten pojedynek.

Bisping w wywiadach ostatnio wspominał, że jest już praktycznie na emeryturze, jednak nadal rozmawia on z UFC na temat kolejnej walki. Co ciekawe, zawodnik zarzeka się, że nie wystąpi już w kategorii średniej więc potencjalna walka z Lyoto musiałaby odbyć się w kategorii półciężkiej. Machida to były mistrz dywizji do 93 kilogramów, jednakże teraz występuje on w niższej kategorii. Brazylijczyk wygrał swoje dwie ostatnie walki z rzędu.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.