Łukasz Jurkowski (MMA 17-11-0) w krótkim wpisie zapowiedział to, na co czeka wielu kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że starcie z Szymonem Kołeckim (MMA 8-1-0) dojdzie do skutku.

„Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA”

Zamieszanie związane z przełożeniem walki Jurkowskiego z Kołeckim prawdopodobnie się więc zakończy. „Juras” za kilka dni rozpocznie obóz przygotowawczy do pojedynku, który odbędzie się jeszcze w tym roku.

W ostatnich tygodniach głośno było o starciu, które ostatecznie zostało przełożone. Sam sparingpartner „Jurasa” w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym powiedział, że nie wie, czy Jurkowski będzie jeszcze walczył. Sytuacja wygląda więc inaczej i za kilka miesięcy zobaczymy długo oczekiwane starcie.

Najważniejsze informacje dotyczące walki Jurkowski – Kołecki przeczytacie poniżej:

Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA❤️🔥 Foto. KSW

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.