slug 8 strona

Kolejny, galowy plakat ujrzał dziś światło dzienne. Tym razem to grafika promująca zbliżającą się galę Slugfest 8 w Gnieźnie.

O gali wiadomo na razie tyle, że w walce wieczoru zaprezentuje się powracający po trzech latach przerwy, niepokonany jak na razie na zawodowym gruncie zawodnik Walki Gniezno Robert „Izzy” Izydorek (MMA 2-0). W klatce zobaczymy też Dawida Pasternaka (MMA 5-2, #6 w rankingu PL), dla którego będzie to już drugi występ na Slugfescie.

Poza lokalnymi zawodnikami z Gniezna i pobliskiego Witkowa, w klatce zobaczymy też fighterów między innymi z Poznania, Konina, wielkopolskiego Kościana oraz Katowic.

Do tej pory w Gnieźnie co roku odbywał się Memoriał im. Pawła Kamińskiego. W tym roku tej imprezy nie ma w kalendarzu, ale jedna z walk Slugfest 8 będzie toczyć się właśnie o Puchar Memoriału. To ukłon trójki Bosacki, Petrosyan, Skrzypek w stronę organizatorów Memoriału i sygnał, że nie ma tu rywalizacji o rynek, a raczej współpraca i wypełnienie luki, która się pojawiła.

Jak przy poprzednich galach Slugfestu najciekawsze walki amatorskie i zawodowe w dwóch blokach pokaże w retransmisji TVP 3 Poznań.

Bilety są w sprzedaży od dzisiejszego poranka.

Plakat Slugfest 8

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

3 KOMENTARZE

  1. LeeBuLee

    Takie sobie te plakacisko, z deka szaro bure 😉

    Ja tam od jakiegoś czasu propsuję wszystko co trzyma jako taki poziom i nie cierpi na żółtaczkę (if you know what I mean :wink:). Kto wie, może sam coś wykombinuję na tym polu. 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.