Informacja prasowa

Z satysfakcją informujemy o utworzeniu Polskiego Stowarzyszenia Cutmanów.

Jest to naturalny krok w dalszym rozwoju naszego fachu. Dlaczego?

– Nie pozostajemy obojętni w stosunku do sportów uderzanych. Stworzenie i rozpowszechnianie ogólnopolskich standardów pracy Cutmana dla organizatorów zawodów / Gal,  jest naszym priorytetem.

– Jako jedyna organizacja w Polsce jesteśmy zrzeszeni w strukturach Międzynarodowego Stowarzyszenia Cutmanów (International Cutman Association). Daje to członkom Stowarzyszenia otwarte drzwi do wiedzy od najlepszych Cutmanów na świecie.

– Chcemy łączyć a nie dzielić – stworzenie jednej, dużej, zorganizowanej grupy doświadczonych ludzi z pasją jest tego dowodem. Przykładem natomiast tego działania jest stworzenie dla początkujących Cutmanów autorskiego planu rozwoju.

– Stowarzyszenie prowadzić będzie stały nadzór nad pracą jego członków – przestrzeganiem standardów, zasad i regulaminów pracy Cutmana – to wszystko dla bezpieczeństwa sportowej rywalizacji.

– Krajowe związki i stowarzyszenia sportów uderzanych będą obejmować patronatem Polskie Stowarzyszenie Cutmanów.

– Mając na uwadze ustawiczny rozwój członków Stowarzyszenia, Stowarzyszenie będzie tworzyć programy certyfikacyjne oraz będzie organizować i finansować coroczne seminarium z najlepszymi Cutmanami ze świata.

Ewolucja dokonuje się w postępowy i hierarchiczny sposób, ale też w dużej mierze przy Naszym zaangażowaniu. To czym się kierujemy to doświadczenie osób, które tworzą i będą tworzyły Polskie Stowarzyszenie Cutmanów. Nasza działalność zmierza do dalszego rozwoju amatorskich i zawodowych sportów uderzanych.

Do projektu i współpracy zapraszamy Cutmanów oraz organizatorów zawodów / Gal.

O Naszych działaniach będziemy informować na stronie

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.