Leon Edwards w wywiadzie po dzisiejszym zwycięstwie nad Rafaelem dos Anjosem wskazał zawodnika, z którym chciałby się zmierzyć w swojej kolejnej walce. Brytyjczyk, który ma na swoim koncie już 8 zwycięstw z rzędu, nie domaga się jednak wcale walki o pas, a zamiast tego wolałby stoczyć pojedynek z Jorge Masvidalem.

Jorge Masvidal, który obecnie jest na fali wznoszącej po dwóch efektownych zwycięstwach przez nokaut, zdążył już zareagować na występ Edwardsa i wyzwanie z jego strony.

Jest duża różnica pomiędzy usypianiem wysoko notowanych przeciwników, a usypianiem fanów podczas walki.

Masvidal zaznaczył również, że obiecano mu walkę o tytuł po zwycięstwie nad Askrenem i aktualnie jedynym wyzwaniem jakie go interesuje jest zdobycie pasa mistrzowskiego.

Obaj zawodnicy nie ukrywają wzajemnej niechęci, a ich konflikt rozwija się od miesięcy. W marcu Masvidal i Edwards wdali się w kłótnię po gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie, która skończyła się wymianą ciosów za kulisami. Całe zdarzenie można zobaczyć TUTAJ.

9 KOMENTARZE

  1. Masvidal nie dostanie titleshota wiec za kilka tygodni pewnie uslyszymy wlasnie o tym zestawieniu. I bardzo dobrze bo podbudowka juz zrobiona.

  2. Masvidal nie dostanie titleshota wiec za kilka tygodni pewnie uslyszymy wlasnie o tym zestawieniu. I bardzo dobrze bo podbudowka juz zrobiona.

    Oczywiscie wszystko sie zgadza. Kolba jak pokona Lawlera to na pewno dostanie walke z Usmanem. Mass z Leonem jak najbardziej musi sie odbyc Mass juz niech nie gwiazdorzy…

  3. Nasz ulubiony gangus ma swoje 5 minut, wiec stara się je wykorzystać, przez lata nie mógł się dopchać na świecznik. Trzeba kibicować  jemu, Zalewskiemu czy Santiago, bo przecież tyle zamulaczy w czołówce WW.

  4. Masvidal zaznaczył również, że obiecano mu walkę o tytuł po zwycięstwie nad Askrenem i aktualnie jedynym wyzwaniem jakie go interesuje jest zdobycie pasa mistrzowskiego.

    Pas nie ucieknie, jak jesteś najlepszy na świecie, to rozjechanie po drodze nudziarza chyba nie jest wielkim problemem?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.