O drugiej gali KSW na PGE Narodowym mówi się już od dłuższego czasu. Na razie jednak nie wiadomo kiedy faktycznie taki projekt mógłby ujrzeć światło dzienne. W najnowszej rozmowie przeprowadzonej dla serwisu Onet.pl, Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji powiedział, że rozpoczęły się rozmowy w tej sprawie z nowymi władzami PGE Narodowego.

Może w następnym roku, może za dwa lata? Trudno powiedzieć. Zaczęły się rozmowy z nowymi władzami PGE Narodowego. Nie jest łatwo zorganizować taką galę, do porywczych pomysłów różnych promotorów podchodzimy z lekkim dystansem i chłodną głową, bo wiemy, ile pracy to kosztuje. Przygotowywaliśmy się na Narodowy dwa lata. Później mogliśmy się pochwalić rekordem sprzedanych biletów i świetnym „PR”, który poszedł w świat. To poważna akcja, której nie można przeprowadzić w jeden dzień.

Lewandowski dodał również, że wracają na stadion w Warszawie, organizacja chciałaby utrzymać poziom pierwszego wydarzenia z roku 2017.

Gdybyśmy organizacyjnie polegli, pewnie mielibyśmy nieco inne podejście. Wiemy jednak, że zrobiliśmy, mówiąc kolokwialnie, kawał dobrej roboty. Mamy wielkie apetyty na powrót. Chcielibyśmy utrzymać poziom, który osiągnęliśmy ostatnio.

1 KOMENTARZ

  1. Na koronie stadionu i na dachu nastawiają krzesełek. Trzeba pobić rekord 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.