Start transmisji o godzinie 20:00 – 04.05.2020! 

W poniedziałkowym odcinku W Narożniku zagości Tomasz Romanowski (12-7). ”Tommy” jest zwycięzcą programu Tylko Jeden, który został wyemitowany przez Polsat i prowadził do podpisania kontraktu z KSW opiewającego na kwotę 200 tysięcy złotych.

Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego w pierwszej walce pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mariusza Radziszewskiego. W kolejnym pojedynku Tomasz Romanowski na punkty pokonał Marcina Krakowiaka. Te zwycięstwa dały mu awans do finału. Następnie miał stanąć naprzeciw Adriana Bartosińskiego, jednak ten doznał kontuzji, przez którą jego udział w programie dobiegł końca. W jego miejsce włodarze postanowili umieścić Marcina Krakowiaka i tym samym zestawić rewanż z Romanowskim. W finale nie było odwrócenia losów, Romanowski ponownie wypunktował ”Krakusa” i cieszył się triumfem.

Nasz prowadzący – Paweł Wyrobek postara się dowiedzieć z kim ”Tommy” chciałby skrzyżować rękawice w debiucie. Oczywiście poza dziennikarzem fani mogą zadawać pytania Tomaszowi na chacie pod transmisją na żywo na YouTube. Zapraszamy do aktywnego udziału!

Poniżej znajduje się lista całej serii programu W Narożniku:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.