Marcin Najman, po kontrowersyjnym występie na ostatniej gali Fame MMA, zapowiedział, że już niedługo może ponownie pojawić się klatce. Dodał też, że zaraz po walce zadzwoniono do niego z dwóch największych polskich organizacji w sprawie kolejnej walki. Ostatecznie nie wiadomo jakie organizacje Marcin Najman miał na myśli. Dziś już wiadomo natomiast, że jedną z nich nie było KSW.

Maciej Kawulski, jeden z szefów największej polskiej organizacji MMA, postanowił skomentować sprawę Marcina Najmana i w krótkim filmiku na powiedział:

Od pewnego czasu wiele osób do nas pisze – wiele to mało – na temat Marcina Najmana. Chciałbym powiedzieć jedną rzecz. Niestety nie znajdujemy się na liście dwóch najbardziej topowych organizacji, które zadzwoniły do Marcina. No ale cóż. Będziemy ciężko pracować i wszystko przed nami.

Warto przypomnieć, że wiele lat temu Marcin Najman miał okazję walczyć w białym ringu KSW. W debiucie został bardzo szybko pobity przez Mariusza Pudzianowskiego, a w drugiej walce przegrał przez poddanie z Przemysławem Saletą.

Czy Marcin Najman faktycznie jeszcze wróci do występów w sportach walki? Na razie nic oficjalnie nie zostało ogłoszone, ale sam zainteresowany zapowiedział, że niewykluczone, iż w sobotę nastąpi ogłoszenie pożegnalnej walki. Hitu, na który czeka Polska.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.