Mamed Khalidov i Tomasz Narkun

O powrocie organizacji KSW na PGE Narodowy mówi się od dawna. Obaj właściciele organizacji zasugerowali już, że niedługo KSW może faktycznie zorganizować tam swoją drugą galę. Ewentualny powrót na PGE Narodowy i zapowiedź powrotu do KSW Mameda Khalidova postanowił połączyć w jedną całość Tomasz Narkun, który miał okazję dwa razy walczyć i dwa razy wygrać z Mamedem.

Teraz, gdy Khalidov ogłosił swój powrót z emerytury, Narkun skomentował tę sytuację i napisał na Facebooku:

Stadion Narodowy? Nowe rekordy? Robimy trylogię?

Do tego Tomasza dodał film, w którym powiedział:

Wiele ludzi pisze do mnie prywatne wiadomości odnośnie tego czy będzie trzecia walka z Mamedem Kahlidovem? Fanów ogarnęło wielkie poruszenie po tym jak Mamed Khalidov postanowił powrócić do MMA, tak że kto wie? Stadion Narodowy? Trzecia walka z Narkunem? Narkun vs Khalidov? Zobaczymy.

STADION NARODOWY 💣💥👏Nowe Rekordy ??? Robimy Trylogie 🖐👌👊🤙👏

Publiée par Tomasz Narkun sur Lundi 8 juillet 2019

71 KOMENTARZE

 1. Stadion Narodowy? Nowe rekordy? Robimy trylogię?

  Trylogia Sienkiewicza odczytana przez Krystynę Czubównę na Stadionie Narodowym ma więcej sensu niż trzecia walka Narkuna z Mamedem.

 2. Trylogia Sienkiewicza odczytana przez Krystynę Czubównę na Stadionie Narodowym ma więcej sensu niż trzecia walka Narkuna z Mamedem.

  Trochę overkill mordo. Porównywać słuchanie głosu, dykcji i klasy pani Krystyny a słuchać tego rakowego amebowego gadania Narkuna, to jakby porównywać używanie bidetu (pozdro @Hefaner ) z podcieraniem się drutem kolczastym.

 3. Dawaj Tomasz, napierdalaj po raz trzeci emeryta z niższej kategorii wagowej, co się będziesz bawił w jakieś obrony pasa, jakichś pretendentów i całe te bzdury. Tylko superwalki, tylko rekordy, tylko KSW. Dorzućcie do tego jeszcze Bedi vs Pudzian 2 i Materla vs Janikowski 2, będzie rozgłos, hałas, festyn i jeszcze raz wielka chujnia.

 4. Ktoś go chciał widzieć kiedyś w UFC?

  No to już wie, że ambicji to u Tomasza nie znajdzie

  tak, ja też chciałem :fjedzia:

 5. Stadion Narodowy? Nowe rekordy? Robimy trylogię?

  Myślisz, że jak wygrałeś dwa razy z Mamedem to i trzeci raz wygrasz? :beczka:

  Może by tak rewanż z de Friesem, a potem nawet trylogia jak już Ci morda odpuchnie  :mamed:

 6. Jak trylogia to tylko walka na szable, Narkun przebrany za Wołodyjowskiego a Mamed za Azję Tuhajbejowicza.

 7. Dzikun wstawaj zesrałeś się! Żadnej trylogii, jak chcesz wyzwań idź się bij do wagi ciężkiej.

 8. Kurwa, ten to ma ambicje :beczka:

  Tu się zastanawiali, czy w końcu idzie do UFC, a ten zamiast chociaż do rewanżu DeFriesa zaprosić z którym przepierdolił i jedyne co Mu zrobił to ściągnął gacie, to ten chce trzeciej walki z gościem wagi niżej, z którym już dwa razy wygrał :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

  Kto następny? Kurwa Najman na FFF?:suchykarol:

 9. To jest ten gosc, ktory najebalby Janka?!

  :waldeklaugh::juanlaugh::waldeklaugh::juanlaugh::waldeklaugh::juanlaugh:

 10. Ja pierdolę. Jak tak dalej pójdzie to Narkun w rekordzie będzie miał połowę walk z Mamedem. Ambitnie fhuj :stevecarell:

 11. Tomasz Narkun wpasował się idealnie w KSW, pasuje tam jak brakujący puzzel. Można powiedzieć, ze jest wizytówką KSW.

 12. Kocham to miejsce, te komentarze, ciesze się że nie jestem sam. :conorsalute:

  Z drugiej strony to Narkusowi się nie dziwie :matt:, kogo on tam ma w tej LHW, Kapok? :juanlaugh: Parobiec? :bleed:  Juras? :mjsmile: pan Kołecki, no i jakieś mistyczne 50 zawodników i Prado. Kurwa zobaczyłbym Prado – Narkun na jakimś pirackim streamie.

  Ta gala na narodowym to bedzie patologia, czekam aż ogłoszą jakąś influncerke dla Owczarz i bedzie bajka.

 13. Kapok? :juanlaugh:

  Narkun może obawiać się parteru u Akopa, w końcu ma tak dobry że nikt nie chciał go sprawdzać.

 14. Narkun coś tam w życiu słyszał, że ludzi interesują trylogie walk wielkich wojowników. Pomyślał, że on i Mamed to wojownicy jak mało który więc mu pasowało. Przegapił tylko fakt, że to by były prawie 3 walki z rzędu dla obu z nich do tego nie jest 1:1 tylko 2:0 i to jeden raz przed czasem. Było blisko. Następnym razem się uda. Wierzę.

 15. Jak trylogia to tylko walka na szable, Narkun przebrany za Wołodyjowskiego a Mamed za Azję Tuhajbejowicza.

  Narkun za duży, Mamed musiałby ryby pierdolnąć sobie na klacie. To chyba nie zagra 😉

 16. Temu Narkunowi odjeb** koles ledwo co oklepał mniej ważącego emeryta i teraz chciałby jeszcze show na narodowym robic co za typ !

 17. Patrząc na przeszłość Khalidova, lubił się rewanżować – kiedyś Pocevicius, parę lat temu Sakurai. Ktoś erudycie podpowiedział, jak skutecznie zaczepić Mameda.

  Jeśli chodzi o wyzwanie sportowe – tylko Askham.

 18. Patrząc na przeszłość Khalidova, lubił się rewanżować – kiedyś Pocevicius, parę lat temu Sakurai. Ktoś erudycie podpowiedział, jak skutecznie zaczepić Mameda.

  Jeśli chodzi o wyzwanie sportowe – tylko Askham.

  Ashkham go zamiecie, nie ma w krs nikogo kto mógłby mu zagrozić, tzn nie jestem pewien bo mają w rekawie tyle asów, że w sumie chuj wie :matt:

  Tak najbliżej polszy to jakbym miał scotta zestawiać to bym go bardzo zobaczył z Grzebykiem albo Muradovem.

 19. Ciekawe czemu nie chce rewanżu w HW? Fil wziąłby to chętnie.

  Yeraz Fhil do walki by się lepiej przygotował- założył by szelki do spodenek.

 20. Ta walka miałaby dla mnie sens tylko jeśli Narkun zszedłby by z wagą więcej niż 1 kg poniżej limitu LHW, tak powiedzmy tym razem limit 85 kg byłby bardziej fair 😉

 21. Widać, że Narkun nie ma totalnie pomysłu na siebie, niech jeszcze z 50 razy walczy z Mamedem, przecież to takie interesujące…

 22. Narkun może obawiać się parteru u Akopa, w końcu ma tak dobry że nikt nie chciał go sprawdzać.

  Akop ma zaklepany występ w tańcu z gwiazdami wiec odpocznie od  ksw.

  Chyba ze odpadnie po 1 odcinku…

 23. Nie oczekujcie od Narkuna logiki, wysublimowanego pomysłu na kariere czy dalszy rozwój. Koleś będzie odcinał kupony do końca kariery w KSW oczywiście zarabiając przy tym niemałe pieniążki jak na polskie warunki. Sport zejdzie na dalszy plan, zaczną się dzielenia, mnożenia całkowania czyli wyliczenia z kim więcej mamony do garnka wpadnie. Światła reflektorów, fleszy, neonów czy dymy całkowicie odetną trzeźwe spostrzeganie rzeczywistości. Głosy osób trzecich próbujących przemówić do rozumu będą się odbijać od ściany niczym Kałaguczi od Pudziana. Tunel do innego świata został już zamknięty także Pan Tomasz jak to Pan Tomasz "Żyrafa" nie zwlekając nadał swojej karierze kolejne mega wyzwanie, coś o czym wszyscy marzą, śnią i zapłacą każdy pieniądz by obejrzeć to fascynujące dopiero TRZECIE spotkanie z Panem Mamedem. Ku chwale KSW, ku chwale K&L, ku chwale polskiej wizytówce organizacyjnej na świat. Polskie MMA w takim stanie i w takiej pozycji nigdy nie zginie. Dziękuje

 24. Nie oczekujcie od Narkuna logiki, wysublimowanego pomysłu na kariere czy dalszy rozwój. Koleś będzie odcinał kupony do końca kariery w KSW oczywiście zarabiając przy tym niemałe pieniążki jak na polskie warunki. Sport zejdzie na dalszy plan, zaczną się dzielenia, mnożenia całkowania czyli wyliczenia z kim więcej mamony do garnka wpadnie. Światła reflektorów, fleszy, neonów czy dymy całkowicie odetną trzeźwe spostrzeganie rzeczywistości. Głosy osób trzecich próbujących przemówić do rozumu będą się odbijać od ściany niczym Kałaguczi od Pudziana. Tunel do innego świata został już zamknięty także Pan Tomasz jak to Pan Tomasz "Żyrafa" nie zwlekając nadał swojej karierze kolejne mega wyzwanie, coś o czym wszyscy marzą, śnią i zapłacą każdy pieniądz by obejrzeć to fascynujące dopiero TRZECIE spotkanie z Panem Mamedem. Ku chwale KSW, ku chwale K&L, ku chwale polskiej wizytówce organizacyjnej na świat. Polskie MMA w takim stanie i w takiej pozycji nigdy nie zginie. Dziękuje

  Wyczuwam tutaj inspiracje kawulem :jjsmile: w

 25. Podsumowując Narkuna:

  – niskie iq

  – błędy w logicznym myśleniu (w sumie ogólnie w myśleniu)

  – brak umiejętności poprawnego składania zdań

  – ambicja ograniczona do obijania emeryta z niższej kategorii wagowej na krajowym podwórku (mimo że podobno ma propozycje z UFC)

  – trashtalk na poziomie 5 latków kłócących się o klocki

  Dlaczego on ma jakichś fanów ja się pytam?

 26. Podsumowując Narkuna:

  – niskie iq

  – błędy w logicznym myśleniu (w sumie ogólnie w myśleniu)

  – brak umiejętności poprawnego składania zdań

  – ambicja ograniczona do obijania emeryta z niższej kategorii wagowej na krajowym podwórku (mimo że podobno ma propozycje z UFC)

  – trashtalk na poziomie 5 latków kłócących się o klocki

  Dlaczego on ma jakichś fanów ja się pytam?

  – Akurat w tej branży to nic nie znaczy

  – Patrz punkt 1

  – Patrz punkt 2

  – Typowe schorzenie krs

  – Generalnie w naszym kraju trashtalk to jest na tym poziomie

  Jarałem się Narkunem kiedy podjrzewałem go o ambicje, ale podobnie jak Gamer i reszta wolą siedzieć w kurwidołku. :matt:

 27. Do wszystkich krytyków Tomka apeluje o odrobinę wyrozumiałości, on nie ruszy się z KSW, bo po karierze zawodniczej ma już przyklejana funkcję rzecznika prasowego w nowym związku.

 28. Wydaje mi się, że Gamer próbuje zerwać kajdany. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  Jakie kajdany? Chyba intelektualnego spierdolenia. ::clintdis::

  Są 3 scnariusze co się może dziać sie w sprawie Gamera

  1. Gamer chce wyżydzić lepszy hajs, bo go boli tyłek, że ma (miał) dwa pasy a kalwi i lewi spuszczają się nad jego nemesis Parke ( notabene walka powinna się skończyć jako DQ dla Gamera)

  2. Gamer i krs mają przed sobą dwie różne umowy, i niewiadomo która jest prawdziwa/ Gamer nie umie czytać, lub jego menago.

  3. Gamer potrzebuje roku żeby zrzucić z siebie całe gówno żeby USADA nie wysłała go na księżyc. Very unlikley.

  Oczywiście jak pójdzie do UFC to powodzenia, szacun i w ogóle odszczekam wszystko, ale bardzo wątpie w to.

 29. Do wszystkich krytyków Tomka apeluje o odrobinę wyrozumiałości, on nie ruszy się z KSW, bo po karierze zawodniczej ma już przyklejana funkcję rzecznika prasowego w nowym związku.

  Związek będzie nieco upośledzony

 30. Tomasz Narkun wpasował się idealnie w KSW, pasuje tam jak brakujący puzzel. Można powiedzieć, ze jest wizytówką KSW.

  Jest coś na rzeczy, bo nawet Martin ostatnio mówił, że oni mają wizytówki, a poprzedni związek nie miał

 31. Niech piszą od razu dziesięcioksiąg tej fascynującej historii .:applause:

  Niestety większość ludzi z okolic krs1 nie ma za grosz wyobraźni lub poczucia przyzwoitości, zero ambicji można wybaczyć ale zawijania gunwa w sportowy papierek już nie. Nie sposób rozchodzić zażenowania poziomem tego cyrku.

 32. Prawda jest taka, że włodarze nie wychowali nowego pokolenia zawodników i zrobiła się zapaść.

  Tam za trzy lata już nie będzie ppv.

  Mogę zrozumieć Narkuna, że  ma w dupie ambicje i chce zarobić łatwym kosztem, ale bez przesady.

  Jakieś granice wstydu każdy chyba ma i pewnych rzeczy się po prostu nie mówi i nie robi.

 33. Jakieś granice wstydu każdy chyba ma i pewnych rzeczy się po prostu nie mówi i nie robi.

  Dla Narkuna wstyd obejmuje Strefa Schengen.

 34. Wydaje mi się, że Gamer próbuje zerwać kajdany. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  Nadzieja podobno umiera ostatnia, ale za to z reguły w męczarniach. Obyś miał rację.

 35. Prawda jest taka, że włodarze nie wychowali nowego pokolenia zawodników i zrobiła się zapaść.

  Z MMAJunkie:

  Drugim takim przełomem było podpisanie kontraktu z Mariuszem Pudzianowskim oraz Mamedem Khalidovem. Obaj sprawili, że KSW i ogólnie MMA stało się popularne.

  I tyle lat obaj ciągną te sanki. Grube siano pójdzie dla Pudzilli, żeby naprawdę jeszcze te dwa lata pociągnął, a i Mamed za darmo nie wrócił z emerytury, czy właściwie z  renty.

  To jest mistrzostwo świata tak zmarnować ten potencjał i przez 10 lat nie zbudować w zasadzie nic tylko jechać na Mamedach i Pudzianach dopóki nie padną.

 36. Nadzieja podobno umiera ostatnia, ale za to z reguły w męczarniach. Obyś miał rację.

  Pytanie, kto jest teraz menago Gamera? Gwóźdź? Z tego co wcześniej napisał Mrozu wynikało, że poważny gracz.

  Gamrot będzie zarabiał w KSW tyle co freaki albo po długich miesiącach negocjacji w końcu KSW puści go do UFC.

 37. Trylogia, o którą nikt nie prosi, a każdy potrzebuje :antonio:

  Kawul zalozyl wreszcie konto na cohones? 😆

 38. Jakieś granice wstydu każdy chyba ma i pewnych rzeczy się po prostu nie mówi i nie robi.

  Może narkuna granica wstydu jest taka, że się nie przebierze za babe :razz:utinlaugh:

 39. Pytanie, kto jest teraz menago Gamera? Gwóźdź? Z tego co wcześniej napisał Mrozu wynikało, że poważny gracz.

  Gamrot będzie zarabiał w KSW tyle co freaki albo po długich miesiącach negocjacji w końcu KSW puści go do UFC.

  Ja to sie dziwie ze jeszcze nigdzie wlasnie nie padlo nazwisko jego tajemniczego menago. Zaden portal tego nie napisal i chyba w zadnym wywiadzie tego Gamer nie powiedzial. Taka to tajemnica?

 40. Stadion Narodowy? Nowe rekordy?

  Kornik vs Parke vs Borys vs Mamed vs Narkun vs Phil.

  Zbiorowy rewanż, a z klatki wyjdzie tylko jeden.

  Taki rekord.

 41. A @Gerard tak  zapowiadał, że Narkun ma sportowe ambicje że aż mu uwierzyłem. A tu wyrasta kolejny cyrkowiec krs1:matt:

  Słuchaj Gerarda w sprawie Narkuna, a będziesz w lipcu odśnieżał podjazd.

 42. Odpowiadając Narkunowi

  Po chuj? To już nawet nie jest śmieszne anymore. Jeżeli miałbym wskazać to Mamed zawalczy ze Scottem a potem rewanż z Materla. Już widzę nagłówki-walka dwóch skrzywdzonych przez państwo o dobre imię. Kawul to nakręci i wszyscy w tanecznym korowodzie będą bawili się na trybunach a Śmiechom nie będzie końca.

 43. Słuchaj Gerarda w sprawie Narkuna, a będziesz w lipcu odśnieżał podjazd.

  Ok może inaczej. Zanim erudyta stał się erudytą z żałosnym trasz tokiem, to miałem delikatne nadzieje że spierdoli z kałsw i spróbuje się w UFC. W końcu mimo, że go nie lubimy to umiejętności parterowych mu nie można odmówić. Doszło do tego gadanie Gerarda i przez chwilę naprawdę wierzyłem, że pan mądry  pójdzie do Ameryki podbijać świat. Niestety zdobył pas intergalaktycznej organizacji no i odleciał nawet dalej niż jej włodarze. Teraz to już wiem, że 3 walka z naszym Mamedem Polakiem to max co  z niego będzie :fjedzia:

 44. Słuchaj Gerarda w sprawie Narkuna, a będziesz w lipcu odśnieżał podjazd.

  Albo zima w sandalach chodzil:wink:

 45. … W końcu mimo, że go nie lubimy to umiejętności parterowych mu nie można odmówić. …

  To już dzisiaj jest zbyt mało żeby na dłużej zakotwiczyć w UFC. Może z 10 lat temu tacy zawodnicy mieli szanse coś ugrać…

  Narkun od zdobycia pasa nie zrobił żadnego postępu, ale na KSW wystarczy.

 46. To już dzisiaj jest zbyt mało żeby na dłużej zakotwiczyć w UFC. Może z 10 lat temu tacy zawodnicy mieli szanse coś ugrać…

  Narkun od zdobycia pasa nie zrobił żadnego postępu, ale na KSW wystarczy.

  Dokladnie oni nie rozumieja ze walczac w ksw nie rozwijaja sie a wrecz odwrotnie cofaja sie… Gamer to w pore chyba zrozumial ale moze byc za pozno wykrecic sie z kontraktu z cyrkiem. Swiat im odjezdza bijac sie z bumami ktore moze zaproponowac im ksw.

 47. Dokladnie oni nie rozumieja ze walczac w ksw nie rozwijaja sie a wrecz odwrotnie cofaja sie… Gamer to w pore chyba zrozumial ale moze byc za pozno wykrecic sie z kontraktu z cyrkiem. Swiat im odjezdza bijac sie z bumami ktore moze zaproponowac im ksw.

  Akurat w wadze Gamera jest nieco łatwiej znaleźć przeciwników na dobrym poziomie (Winer, Mansour, Park) ale zgadzam się, że Mateusz doszedł już do ściany i jeśli chce się rozwijać powinien się zderzyć z takimi ludźmi jak Al Iaquinta, Gaethje, czy Oliveira.

  W 93kg, nawet w UFC jest krótka ławka, dlatego Żyrafa jest skazany na walki z jakimiś wynalazkami, lub na superfighty, które nic nie wnoszą. Oczywiście jest jeszcze Prachnio, Kijańczuk, Pasternak, Brandys i paru innych, ale przez durną politykę KSW na Narkuna nigdy nie trafią.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.