Po tym jak organizacja KSW przygotowała swoją pierwszą galę na PGE Narodowym, zaczęły pojawiać się pytania o to, kiedy marka planuje powrót do największego obiektu sportowego w Polsce.

Kilka miesięcy temu, Maciej Kawulski, współtwórca KSW zadał w mediach społecznościowych pytanie fanom, co sądzą o tym, by KSW wróciło na stadion. Wygląda na to, że nie było to tylko pytanie zadane od tak sobie, bowiem w najnowszej rozmowie dla MMA Junkie Radio, również Martin Lewandowski powiedział otwarcie o planach organizacji związanych z powrotem na PGE Narodowy.

Na pewno chcemy wejść z naszymi galami do kolejnych europejskich krajów. W tym roku zamierzamy stworzyć też Ligę KSW i w ramach tego projektu przygotować mniejsze gale. Na początku roku 2020 najpewniej zrobimy tzw. reality show i ponownie wrócimy na Stadion Narodowy.

KSW 39: Colosseum okazało się ogromnym sukcesem. Wydarzenie to na PGE Narodowym oglądało 57 766 widzów, których przyciągnęły takie nazwiska, jak: Mamed Khalidov, Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski, czy Paweł „Popek” Mikołajuw.

33 KOMENTARZE

 1. Na pewno chcemy wejść z naszymi galami do kolejnych europejskich krajów. W tym roku zamierzamy stworzyć też Ligę KSW i w ramach tego projektu przygotować mniejsze gale. Na początku roku 2020 najpewniej zrobimy tzw. reality show i ponownie wrócimy na Stadion Narodowy.

  Nie uwierzę póki nie zobaczę

 2. To była moja pierwsza gala, mieszkałem w Warszawie, moja dobra morda pisze do mnie, żeby poszedł zobaczył krs, nie ogarniałem tego nawet w promilu tak jak teraz (nadal świeżaczek), ale patrze Mamed walczy, Pudzian walczy, moja morda mówi że Koike i Borys to też kocury no i Narkun w sumie nie do ruszenia, dobra lecim.

  Nie oczekwiałem klimatu rodem z filharmoni, sam nie przepadam za zlotem nadetych kutafonów, ale kurwa co tam był za zlot patoli to bania mała. Stadion wypełniony po brzegi? Kurwa nie wiem, chyba po brzegi metafizyczne Kawula, ponieważ ekipa z wrocka która rozlewała piwo po ludziach i darała się non stop juuuuuuraaaas juuuuuuuuraaaas, choć typ zawalczył dawno temu, skutecznie zniechęciła mnie do mojego miejsca i spokojnie moglismy sobie z mordami wybrać inne, było ich pełno. :matt:

  Do brzegu, z jednej strony ta gala na narodowym prawie mnie obdarła z zafascynowania tym sportem, z drugiej walka Borysa z Mamedem na tyle mi się spodobała, że siedze w tym do dzisiaj.  A karta jak na taką arene cięka jak siki węża, ale teraz wiem że więcej spodziewać się nie mogłem. Więcej na gale krsu nie pójde, jak mam się siłowac z patolą to przynajmniej niech się dzieje w oktagonie, nie mówiąc że za takie gówno jakie oferują szkoda nawet grosza.

 3. Jakimi nazwiskami on chce zapełnić znów stadion? Wtedy im się zgrało wszystko idealnie: debiut Janikowskiego, powrót Jurasa, Mamed vs Borys, Rózal i Pudzian na karcie, do tego był jeszcze hype na Popka. Teraz nie mają nikogo, kto jest w stanie przyciągnąć tyle ludzi.

 4. Jakimi nazwiskami on chce zapełnić znów stadion? Wtedy im się zgrało wszystko idealnie: debiut Janikowskiego, powrót Jurasa, Mamed vs Borys, Rózal i Pudzian na karcie, do tego był jeszcze hype na Popka. Teraz nie mają nikogo, kto jest w stanie przyciągnąć tyle ludzi.

  Kapok vs Pan Kołecki, Pudzian vs Erko. Proszę bardzo dorzucisz tam Materle który znowu z popiołów sie odradza, Roberto i Parke tradycyjnie i siema. Nie waze ile ludzi bedzie wazne kto ich liczy :mjsmile:

 5. Moim zdaniem KSW po skonczeniu sie tych ich wszystkich "niezwyciezonych wojownikow" jest raczej w dolku. Te pierdolenie Martina o "wchodzeniu ze swoimi galami na europejskie rynki" jest po prostu smieszne i irytujace zarazem. Takie bezczelne wciskanie ludziom totalnej sciemy. Odwracanie kota ogonem. Oczywiscie z perspektywy Lewandowskiego to pewnie i tak sie oplaca bo Janusze(wiekszosc odbiorcow) lykna wszystko. Mysle, ze wlasnie ten ich "agresywny marketing" (totalna sciema) jest glownym powodem niecheci bardziej zorientowanych fanow do tej organizacji. Nikt nie lubi gdy lze mu sie w zywe oczy, twierdzac do tego, ze to z nimi jest cos nie tak bo nie lykacie tych naszych, bezczelnych klamstw.

 6. Coś chłopaki muszą zrobić bo KSW traci rozpęd, z walczących celebrytów w osobach Popka, Akopa czy Stracha śmieją się już nawet Janusze. M. Kawulski odjeżdża w kierunku filmów, Martin organizuje stowarzyszenie , wygląda jakby tracili zapał do tego co robili od 15laT.

  Powinni zrobić reset, wywalić wszystkich parodystów, zliberalizować kontrakty, ściągać najlepszych Polaków i robić dobre walki ku uciesze kibiców.

 7. ściągać najlepszych Polaków i robić dobre walki ku uciesze kibiców.

  Ale za coś trzeba żyć? Kogo dzisiaj interesuje czysty sport?

 8. Jakimi nazwiskami on chce zapełnić znów stadion? Wtedy im się zgrało wszystko idealnie: debiut Janikowskiego, powrót Jurasa, Mamed vs Borys, Rózal i Pudzian na karcie, do tego był jeszcze hype na Popka. Teraz nie mają nikogo, kto jest w stanie przyciągnąć tyle ludzi.

  Z Pudzianem, Popkiem, Koksem i Tyberianem, nawet @FAMEMMA by prawdopodobnie zapełniło Stadion Narodowy. Jedynie kwestia promocji gali. Przy wsparciu Polsatu sukces murowany.

 9. Powinni zrobić reset, wywalić wszystkich parodystów, zliberalizować kontrakty, ściągać najlepszych Polaków i robić dobre walki ku uciesze kibiców.

  Nieopłacalna sprawa. Lepiej było zyski przeżerać zamiast inwestować i tworzyć MMA w Polsce. A teraz będzie trudniej, bo na Mamedzie już nie pojadą, a i koń Pudzian za długo tego wozu nie będzie ciągnął. Idą czasy mniejszego zainteresowania, mniejszego PPV, reklam, bramek itd. Dodatkowo jak tym geniuszom uda się zrazić do siebie polskich Januszy, to każdy ich kolejny projekt będzie miał pod górkę.

 10. @Assocati @jihaad Wydaje mi się, że po pojawieniu się wyłącznie freakowych organizacji, takie kombo: trochę sportu, trochę wygłupów, przestanie mieć rację bytu. Szczególnie, że KSW zawsze sprzedaje freaków jako zawodników, a ludzie widzą, że to fejk. Za to ci nowi (Fame, FFF) się nie pierd…ą w tańcu i mówią: ten chleje od 10 lat i nigdy nic nie trenował, ta nie potrafi zrobić przewrotu w przód, zobaczmy jak się fajnie ośmieszą.

  I teraz, ten który chodził na KSW zobaczyć Stracha, albo Juna, pójdzie na FFF, bo po co ma w pakiecie oglądać Wolańskiego, albo Krakowskiego, skoro ich nie zna i to nic śmiesznego. Z drugiej strony są Ci, którzy nie chodzą na KSW i nie kupują ppv bo nie chcą finansować błaznów i nie chcą klaskać na Pudzianie. Może w końcu K&L ich zauważą i docenią?

 11. @Assocati @jihaad Wydaje mi się, że po pojawieniu się wyłącznie freakowych organizacji, takie kombo: trochę sportu, trochę wygłupów, przestanie mieć rację bytu. Szczególnie, że KSW zawsze sprzedaje freaków jako zawodników, a ludzie widzą, że to fejk. Za to ci nowi (Fame, FFF) się nie pierd…ą w tańcu i mówią: ten chleje od 10 lat i nigdy nic nie trenował, ta nie potrafi zrobić przewrotu w przód, zobaczmy jak się fajnie ośmieszą.

  I teraz, ten który chodził na KSW zobaczyć Stracha, albo Juna, pójdzie na FFF, bo po co ma w pakiecie oglądać Wolańskiego, albo Krakowskiego, skoro ich nie zna i to nic śmiesznego. Z drugiej strony są Ci, którzy nie chodzą na KSW i nie kupują ppv bo nie chcą finansować błaznów i nie chcą klaskać na Pudzianie. Może w końcu K&L ich zauważą i docenią?

  Uważam, że rozwój freaków mocno zepsuje i już zepsuł rynek prawdziwego sportu. Najlepszym przykładem są borys czy szuli. Ich rozpoznawalność podskoczyła razy 1000 przy FAME MMA. Niestety reszta prawdziwych sportowców na tym ucierpi. Ludzie chcą oglądać igrzysk śmierci i śmiechu a nie profesjonalnych sportowców, którzy znają wszystkie techniki i mają kondycję na 5×5, błazenada i cyrk zawsze lepiej się sprzeda. KSW będzie teraz mocno szło w dół z wynikami i mitycznymi rekordami, nie mówiąc już o FEN czy Babilon.

 12. Ja proponuję takie coś: REKLAMA SNICKERSA. ML coś tam mówi o tym że KRS1 jest najlepsze we wszechświecie. Pochodzi Wojskowy daje mu Snickersa żeby nie gwiazdorzył i wtedy Ml zmienia się w MK. Sprzedaż batonów Snickers po takiej reklamie osiągnęłaby na pewno REKORD.

 13. Panowie czytajcie ze zrozumieniem:

  "Na pewno chcemy wejść z naszymi galami do kolejnych europejskich krajów. W tym roku zamierzamy stworzyć też Ligę KSW i w ramach tego projektu przygotować mniejsze gale. Na początku roku 2020 najpewniej zrobimy tzw. reality show i ponownie wrócimy na Stadion Narodowy."

  Czyli plany są ale nic pewnego

 14. Jakimi nazwiskami on chce zapełnić znów stadion? Wtedy im się zgrało wszystko idealnie: debiut Janikowskiego, powrót Jurasa, Mamed vs Borys, Rózal i Pudzian na karcie, do tego był jeszcze hype na Popka. Teraz nie mają nikogo, kto jest w stanie przyciągnąć tyle ludzi.

  Wróci Mamed na pożegnanie, wróci i Różal, zrobią rewanż Popka ze Strachem, do tego Pudzian, Ford z jakimś innym dziwadlem, Materla, Janikowski, Juras, Borys, Soldić

 15. Martinez będzie świetnym politykiem, umiejętność naginania rzeczywistości ma opanowaną całkiem sprawnie. Widzę go w następnych wyborach do ojroparlamentu pytanie tylko, z jakiej listy? Poglądy pewnie sobie dostosuje do panujących trendów, jak dla mnie albo partia wiosna albo koalicja onr/nop, wszystko pomiędzy jest dla leszczy.

  Czwartek moderfukers!

  ::snoopd::

 16. Hmmm grubo….przeczuwam, że kolejna wizyta KSW na Narodowym będzie wymagała jego rozbudowy do jakiś co najmniej 80 tysięcy miejsc 🙂

 17. Najlepsze jest to, że Ci sami zawodnicy pojawiają się na co drugiej karcie, tylko w innych kombinacjach :razz:utinlaugh: albo nawet co galę te same mordeczko, do kupy może 20 zawodników

 18. Jakimi nazwiskami on chce zapełnić znów stadion? Wtedy im się zgrało wszystko idealnie: debiut Janikowskiego, powrót Jurasa, Mamed vs Borys, Rózal i Pudzian na karcie, do tego był jeszcze hype na Popka. Teraz nie mają nikogo, kto jest w stanie przyciągnąć tyle ludzi.

  Wystarczy że będzie Pudzian plus Narodowy i wszystkie seby z januszami wpadną pooglądać ten cyrk.

  Doradcą do tego jakiegoś celebrytę to i grażyny z karynami przyjdą.

  Mnie bardziej ciekawi ta liga i więcej małych gal bo o tym słychać już od wielu lat i póki co nic z tego nie wyszło.

 19. Wydarzenie na narodowym oglądało 57 776 tysięcy Januszy.Tutejszych nosaczy sundajskich na stadion przyciągneły takie nazwiska jak słynny jutuber Borys Mańkowski znany z licznych blogów po Tajlandii ,były strongman Pudziao Nic By Nie Dao Pudzianowski znany z tego ze od conajmniej 8 lat przerabia włókna mięśniowe czy czociażby Paweł Popek Mikołajów uczestnik tańca z gwiazdami znany z licznych skaryfikacji.

 20. Kto mi powie jaki jest sens chodzić na gale boksu czy MMA na stadiony, zwłaszcza tak duże? Sam dawniej chodziłem na gale, ale na mniejszych obiektach i tak widziałem tylko ogólny zarys walki (a miejsc najgorszych nie miałem), nie da rady czy doszedł pojedynczy prosty, w walce z klasowym grapplerem nie dostrzeżesz subtelnej kulanki, niuansów klinczersko-zapaśniczych. I to na mniejszych halach, a co dopiero siedząc w n-tym rzędzie na ogromnym stadionie? Po kiego w o ogóle na coś takiego chodzić, jak się ma dalekie rzędy?

 21. Jakimi nazwiskami on chce zapełnić znów stadion? Wtedy im się zgrało wszystko idealnie: debiut Janikowskiego, powrót Jurasa, Mamed vs Borys, Rózal i Pudzian na karcie, do tego był jeszcze hype na Popka. Teraz nie mają nikogo, kto jest w stanie przyciągnąć tyle ludzi.

  Pewnie kilku uczestników FMMA znów spróbują podkupić. :crazy:

 22. Kto mi powie jaki jest sens chodzić na gale boksu czy MMA na stadiony, zwłaszcza tak duże? Sam dawniej chodziłem na gale, ale na mniejszych obiektach i tak widziałem tylko ogólny zarys walki (a miejsc najgorszych nie miałem), nie da rady czy doszedł pojedynczy prosty, w walce z klasowym grapplerem nie dostrzeżesz subtelnej kulanki, niuansów klinczersko-zapaśniczych. I to na mniejszych halach, a co dopiero siedząc w n-tym rzędzie na ogromnym stadionie? Po kiego w o ogóle na coś takiego chodzić, jak się ma dalekie rzędy?

  Bo to chodzi o to żeby być, kliknąć selfiaczki no i wspomóc organizatorów $, Wszystko dla rozwoju MMA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.