Mamed Khalidov wraca do gry! Były mistrz kategorii średniej KSW oraz jedna z największych gwiazd organizacji nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak ogłosił na swoim profilu na Facebook’u, zawodnik wróci tam gdzie jego miejsce – do klatki MMA.

Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy został podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawić swoją sytuację. Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj, w którym prędzej czy później kopie się pomniki. Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem – całego siebie. To dla was dziś postanawiam wrócić! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki.. I mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce – do klatki… klatki MMA.

Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i…

Publiée par Mamed Khalidov sur Dimanche 7 juillet 2019

107 KOMENTARZE

 1. Mamed Khalidov wraca do MMA! Gwiazda KSW wznawia karierę

  Mamed Khalidov wraca do gry! Były mistrz kategorii średniej KSW oraz jedna z największych gwiazd organizacji nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak ogłosił na swoim profilu na Facebook'u, zawodnik wróci tam gdzie jego miejsce – do klatki MMA.

  Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy został podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawić swoją sytuację. Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj, w którym prędzej czy później kopie się pomniki. Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem – całego siebie. To dla was dziś postanawiam wrócić! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki.. I mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce – do klatki… klatki MMA.

  Brzmi jak zapowiedź nowego filmu Kawula

 2. Tak się zastanawiałem jakie gówno dziś będzie nam serwować duet Kalwi&Lewi.

  Widząc w polskich mediach same nagłówki o UFC i zdecydowaną większość o Janku, który opuścił strefę komfortu, wiedziałem, że dziś będziemy mieli odpowiedź z piekących tyłków włodarzy. Czym jeszcze nas dziś zaskoczą? Ogłoszą walkę Martyna Forda?

  #nikogo

 3. Mamed to mocne nazwisko, jedno z najważniejszych, ale kurwa, nie nic niebede tego komentował negatywnie, fajnie że wraca do klatki, ale tak czy siak jebac krs, to za mało żeby płacić wam za plucie na mordę.

 4. Jestem stuprocentowo pewien, że Maciej sam napisał lub sam znalazł kogoś do napisania tego posta.

  O tym samym pomyślałem, bardzo metafizyczne :beczka: kalwi i lewi dostali pewnie wylewów od tego UFC, sportowe walki takie zainteresowanie?!?!?!?!1oneone dobra dawaj Mameda nic nam innego nie zostało.

 5. Będzie szkoda jak go Askham wyjaśni 🙁 Ale dobrze że wraca, bez Mameda to nie KSW.

  Niemniej cała ta "emerytura" wyglądała bardziej jak strategia negocjacyjna i budowanie hajpu po tych dwóch porażkach, niż rzeczywistego odłożenia rękawic na kołku.

 6. To już wiem dlaczego miejsca zabrakło na nowych 50 zawodników. Mamed i jego gaża, przecież to nasz Bruce Lee

  Dadzą go na Gliwice, czy zostawią na Stadion Narodowy?

  Why  not both? Przecież miedzy tymi galami to minie ze 2 lata.

  Mógłby iść do ACA. Więcej ciekawszych pojedynkow niż męczenie buły w ksw

  :beczka: Co ty, mamed vs narkun 3, mamed vs scott, mamed vs materla 2, mamed vs polski yoel. :bleed:

  Będzie szkoda jak go Askham wyjaśni 🙁 Ale dobrze że wraca, bez Mameda to nie KSW.

  Niemniej cała ta "emerytura" wyglądała bardziej jak strategia negocjacyjna i budowanie hajpu po tych dwóch porażkach, niż rzeczywistego odłożenia rękawic na kołku.

  Tak w tej średniej to nikogo innego nie ma żeby wyjasnił pana wątróbkę, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Myślałem że mu Du Plessia rzuca, albo Soldica przerzucą bo przydałby sie krsowi nowy champ champ,  a tu nie, pewnie Mamed.

 7. Nasz Mamed Polak najlepszy, naiuczciwszy, jako jedyny z tego całego szemranego mma niesplamiony kryminalem ani żadnymi ciemnymi interesami. Filantrop, myśliciel, kozoj.. Yy miłośnik ślicznych kózek.

 8. Skonczyly sie tanie fury z lewizny to teraz trzeba zarobic na nowe auto z salonu:lol: dajcie mu 3 walke z Narkusem to chlop znowu zakonczy kariere.

 9. Łoooooooł, ależ kapitalna informacja !  Mam nadzieję, że po dwóch porażkach dostanie walkę o pas, to będzie idealne podsumowanie KSW.

 10. Wiecie co? Byłem obruszony jak ludzie cisneli po Mamedzie gdy skończył karierę po ostatniej walce. Ale teraz #wyjebane.

  Mamy Janka i ogromny sukces polskiego MMA, o tym trzeba dyskutować, a cyrkowcy niech sami się bawią w swojej piaskownicy.

 11. Fajnie, że panowie w rodzimym mma są tacy słowni i konsekwentni.

  Jak coś powiedzą, to nie ma siły żeby zdanie zmienili, nawet jak wszyscy razem synchronicznie głośno krzykniemy.

  I ja to szanuje

 12. SZOK I NIEDOWIERZANIE!!!

  Haha, co gif

  Ja tam się jaram. Lubię oglądać walki Mameda. Pojedynek z Askhamem można tak zbudować, że chuj. 🙂

 13. Ogłoszą walkę Martyna Forda?

  :no no:

  Ford gra w serialu i debiut przełożony na 2020, nad czym Kavulson ubolewał (albo Martin).

 14. Poszły grube bejmy za "powrót" plus trzeba wizerunek odbudować bo inaczej kasy z reklam nie będzie. Po za tym ta emerytura nie trwała dłużej niż przeciętny okres na roztrenowanie w KSW.

 15. Emerytura Juras style, opis powrotu dziełem Kawula, jak nic, no i problemy zdrowotne się skończyły, bo się okazało, że prokuratura nie ma za wiele haków, więc z czystą głową można trenować i wrócić do klatki 🙂

  Zabawnie to wszystko wygląda, Underdog 2 scenariusz gotowy.

  Mimo wszystko zawsze z zaciekawieniem oglądam walki Mameda i teraz też tak będzie.

 16. Mógłby iść do ACA. Więcej ciekawszych pojedynkow niż męczenie buły w ksw

  W aca raczej pewne przegrane, u kawula to tylko zrobić show i do domu

 17. Może się ktoś orientuje czy Okap też będzie wracał na tej samej gali co Mamed

  Takie wielki COM BACK dwóch legend polskiego i światowego MMA.

 18. Przeczytałem dwa pierwsze zdania i już mi się rzygać zachciało.

  Hahaha to samo

  :Tęcza:

  Po wstępie przeszedłem do zakończenie

 19. Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy został podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawić swoją sytuację. Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj, w którym prędzej czy później kopie się pomniki. Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem – całego siebie. To dla was dziś postanawiam wrócić! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki.. I mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce – do klatki… klatki MMA.

  Scenariusz i reżyseria::kawulpokapoka:

 20. A po co to komu potrzebne ?

  Tak poważnie to widać, że KSW ma problem ze znalezieniem gwiazd i muszą odgrzewać stare kotlety. Wolałbym, żeby został na emeryturze ale piniądz>zdrowie.

 21. Krs to rak na organizmie polskiego mma, życze Kawulowi sukcesów jako rezyser, Maritn niech się zajmie nie wiem czym, hodowlą aplak, czy coś, z takimi fachowcami w rodzinie to powinien na lajcie sobie poradzić w każdym biznesie, a niech mma już zostawią w spokoju.

 22. Rekord to będzie jak Mamed skopie dupe Askhamowi a potem Mamed vs Narkus 3, i intergalaktyczny mistrz z Olsztyna wygra 😆

 23. Po tym co się działo w ten weekend na UFC239, to mnie to tak średnio jara. Wraca to wraca. Nie jest rozbity, stoczy jeszcze kilka walk, może z dwa lata powalczy ale prochu już z tego nie będzie. Misja odzyskania pasa wagi średniej KRSONE to max.

 24. Dwa da za mało piękny kawalerze.

  da da da da da eta kavkaz

  da da da da da gornyy peyzazh

  :gospeldance::gospeldance::gospeldance:

 25. No i fajnie,  niech wraca nasz Mamed, ja z chęcią go jeszcze w klatce pooglądam. Tylko, żeby nie przyszło mu do głowy walczyć trzeci raz z eunusiem. Niech walczy w swojej kategorii wagowej, a będzie cacy 😉

 26. 150 zawodników ma kontraktach a na galach biją się dziadki ze średnia wieku ~40.

  To już wiem czemu Martin chce szybko założyć stowarzyszenie .

  Ps Jak się Martinowi nie uda to pudzian i mamut chyba do 60 -tki będą się bić

 27. Wybrać to on może co najwyżej jarzyny w warzywniaku… Nie wiem kto w tym wszystkim jest bardziej żenujący, wracający z szumnie zapowiadanej emerytury Mamed Polak  czy intergalaktyczni włodarze nie potrafiący wykreować nikogo nowego poza Pudzillą i Mamedem Naszym Polakiem.. :stevecarell:

 28. Nie spodziewałem się 😆 Może UFC? :mamedwhat:

  Bał się weryfikacji, bo by szybko padł mit o "potężnym" Khalidovie… Janusze i Karyny by się załamały.

  Z resztą mało mnie obchodzi jego powrót, jak i te całe KRS, szczerze to wogóle jego powrót mnie nie interesuje.

 29. da da da da da eta kavkaz

  da da da da da gornyy peyzazh

  :gospeldance::gospeldance::gospeldance:

  Górny pejzaż? Wtf?

 30. Bał się weryfikacji, bo by szybko padł mit o "potężnym" Khalidovie… Janusze i Karyny by się załamały.

  Z resztą mało mnie obchodzi jego powrót, jak i te całe KRS, szczerze to wogóle jego powrót mnie nie interesuje.

  Dlatego to komentujesz ciulu

 31. Bał się weryfikacji, bo by szybko padł mit o "potężnym" Khalidovie… Janusze i Karyny by się załamały.

  Z resztą mało mnie obchodzi jego powrót, jak i te całe KRS, szczerze to wogóle jego powrót mnie nie interesuje.

  Ja to traktuje jako ciekawostke z polskiego podwórka nic więcej.

 32. Szok! Myślałem że to wygrana Janka będzie wydarzeniem roku, jednak myliłem się. Wspaniały POWRUT wielkiego polaka-legendy wszechstylowej walki wręcz.

  Żartuję oczywiście, po tym jaki poziom ostatnio zaprezentowało UFC, nie dałbym rady nawet kątem oka oglądać cyrku panów K&L.

  Nie mniej jednak powodzenia, w oczach ich i śmietanki towarzyskiej lubującej się w KRS1, jest to wydarzenie wagi państwowej. Co kto lubi.

 33. jeżeli zdarzy się że kalwi&marti zestawią muhameta ze Scottem to Anglik ma duże szanse by zarżnąć krs1 na amen 😆

 34. Słabe to kurwa. Koniec kariery bo CBŚ wisiało mu na dupie a teraz jest cool to nagle trzeba ratować biznes K&L. Ale i tak za 3 lata to brat Pudziana będzie sprzedawał PPV pod szyldem FFF.

 35. A według mnie fajnie, że wraca. Byle nie kolejna walka z Narkunem tylko coś w jego flagowej kategorii wagowej. Niech wraca do 84 i pokaże, że faktycznie jest zdeterminowany, że zrobi wagę, że chce się znów wspiąć na szczyt.

 36. Pół roku był na emeryturze, wcześniej robił sobie rok przerwy, nie wygląda to poważnie. Od jakiegoś czasu KSW się zagubiło, panuje chaos w przekazie, widać brak koncepcji co dalej z tym wszystkim zrobić…

  A z drugiej strony mamy galę UFC 239 z fantastycznymi zestawieniami, bez sztucznie budowanych historii, rewanży i powrotów, z wygraną Janka nad faworyzowanym, byłym mistrzem. Jak po czymś takim wrócić na polskie podwórko i emocjonować się kolejnym powrotem Mameda, występem Pudziana albo Owczarz (o mistrzu instagrama nawet nie wspominam)?

 37. Żalosne sa te emerytury w mma, koles robi szopke ze odchodzi bo jego czas sie skonczyl tylko po to zeby za pol roku oglosic powrot do klatki…. Jaki jest jeszcze sens tych calych teatrow z oglaszaniem emerytury kazdy dobrze wie ze za odpowiednia cene wrocisz do startow. Jak to powiedzial Sonnen, you're never done with the sport untill the sport is done with you…

 38. . Jak po czymś takim wrócić na polskie podwórko i emocjonować się kolejnym powrotem Mameda, występem Pudziana albo Owczarz (o mistrzu instagrama nawet nie wspominam)?

  Nie da się, poprostu niewykonalne

  :no no:

 39. Ale i tak za 3 lata to brat Pudziana będzie sprzedawał PPV pod szyldem FFF.

  Mam pewne przemyślenie dotyczące brata Pudziana. Mianowicie sam Pudzian prze 10 lat dokonał znikomego postępu w nabywaniu umiejętności, brat zaś zaprezentował się dużo lepiej w pierwszej walce.

  Zastanawia mnie tylko, czy tym występem nie osiągnął czasem swojego sufitu i czy nie będzie to koniec rozwoju brata?

 40. Mam pewne przemyślenie dotyczące brata Pudziana. Mianowicie sam Pudzian prze 10 lat dokonał znikomego postępu w nabywaniu umiejętności, brat zaś zaprezentował się dużo lepiej w pierwszej walce.

  Zastanawia mnie tylko, czy tym występem nie osiągnął czasem swojego sufitu i czy nie będzie to koniec rozwoju brata?

  O ty śmieciu jak śmiesz w ogóle wątpić w Krystiana.

 41. Mam pewne przemyślenie dotyczące brata Pudziana. Mianowicie sam Pudzian prze 10 lat dokonał znikomego postępu w nabywaniu umiejętności, brat zaś zaprezentował się dużo lepiej w pierwszej walce.

  Zastanawia mnie tylko, czy tym występem nie osiągnął czasem swojego sufitu i czy nie będzie to koniec rozwoju brata?

  Wystarczy odpowiednio dobierać rywali, na tle których brat będzie błyszczał o ile czegoś nie spieprzy. Choć w debiucie faktycznie prezentował się lepiej, niż Mariusz przez pierwsze lata "kariery" razem wzięte 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.