souza

Wiele interesujących zestawień zostało podane do wiadomości fanów w zeszłym tygodniu. Souza vs. Palacio, Johnson vs. Horiguchi, Edgar vs. Faber to tylko kilka z najciekawszych walk, które już zakontraktowano. Polscy pasjonaci mieszanych sztuk walki dowiedzieli się, kto stanie naprzeciw Anzora Azhieva podczas zbliżającego się wielkimi krokami KSW 30: Genesis w Poznaniu. 

Poniżej przegląd zestawień z poprzednich siedmiu dni.

Tydzień: 09.01-15.02 (7. tydzień 2015 roku)

 

ŚWIAT

UFC

1. UFC Fight Night: Maia vs. LaFlare, 21 marca, Rio de Janeiro, Brazylia

  • 155 lbs: Leonardo Santos (13-3-1) vs. Tony Martin (9-2)
  • 145 lbs: Katsunori Kikuno (22-6-2) vs. Edimilson Souza (15-3)
  • 155 lbs: Jorge Antonio Cezario de Oliveira (7-1) vs. Christos Giagos (10-3)
  • 125 lbs: Bentley Syler (5-0) vs. Freddy Serrano (1-0)

2. UFC Fight Night: Cro Cop vs. Gonzaga 2, 11 kwietnia, Kraków, Polska

3. UFC on Fox 15: Rockhold vs. Machida, 18 kwietnia, Newark, New Jersey, USA

4. UFC 186: Dillashaw vs. Barao 2, 25 kwietnia, Montreal, Quebec, Kanada

5. UFC Fight Night: Edgar vs. Faber, 16 maja, Manila, Filipiny

  • 145 lbs: Frankie Edgar (18-4-1) vs. Urijah Faber (32-7)
  • 135 lbs: Jon delos Reyes (7-4) vs. Roldan Sangcha-an (4-1)
  • 155 lbs: Kajan Johnson (19-11-1) vs. Lipeng Zhang (9-8-1)
  • 155 lbs: Tae Hyun Bang (17-8) vs. Jon Tuck (8-2)
  • 170 lbs: Jingliang Li (9-3) vs. Roger Zapata (4-1)
  • 135 lbs: Nolan Ticman (4-2) vs. Zhuikui Yao (1-2)

6. UFC Fight Night: Cormier vs. Bader, 6 czerwca, New Orleans, Louisiana, USA

 

WSOF

1. WSOF 20: Hamill vs. Magalhaes, 10 kwietnia, Ledyard, Connecticut, USA

  • 205 lbs: Matt Hamill (11-5) vs. Vinny Magalhaes (12-7)
  • 155 lbs: Melvin Guillard (32-14-2) vs. Ozzy Dugulubgov (6-2)

2. WSOF 21: Okami vs. Ford, 5 czerwca, Edmonton, Alberta, Kanada

  • 170 lbs: Ryan Ford (22-5) vs. Yushin Okami (30-9)
  • 265 lbs: Smealinho Rama (9-1) vs. Blagoi Ivanov (11-1)

Invicta FC

Invicta FC 11: Cyborg vs. Tweet, 27 lutego, Los Angeles, Kalifornia, USA

  • 115 lbs: DeAnna Bennett (6-0) vs. Norma Rueda Center (3-1)

 

POLSKA

KSW 30: Genesis, 21 lutego, Poznań, Polska

M-1 Challenge 55: In Memory of Guram Gugenishvili, 21 lutego, Tibilisi, Gruzja

Cage 29, 28 lutego, Helsinki, Finlandia

PLMMA 49: Łobez, 6 marca, Łobez, Polska

  • 66 kg: Marcin Wrzosek (8-2) vs. Eduard Muravitskiy (7-2)
  • 66 kg: Kamil Łebkowski (11-4) vs. Rafael Macedo da Silva (7-2)
  • 93 kg: Wojciech Balejko (2-4) vs. Nikolai Boyarczuk (1-3)
  • 57 kg: Marcin Lasota (8-1) vs. Ibrahim Barkinoev (4-2)
  • 66 kg: Piotr Płotka (0-1) vs. Evgeniy Yanusho (0-0)

FEN 6, 6 marca, Wrocław, Polska

XCage 7/PLMMA 50, 13 marca, Toruń, Polska

ICW MMA 2/PLMMA 51, 21 marca, Bytom, Polska

 

ODWOŁANE

Invicta FC 11: Cyborg vs. Tweet, 27 lutego, Los Angeles, Kalifornia, USA

  • 115 lbs: Lynn Alvarez

UFC Fight Night: Maia vs. LaFlare, 21 marca, Rio de Janeiro, Brazylia

  • 155 lbs: Matt Wiman

UFC 186: Dillashaw vs. Barao 2, 25 kwietnia, Montreal, Quebec, Kanada

 

Tydzień VI 

Tydzień V

Tydzień IV

Tydzień III

Tydzień II

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.