Jak informowaliśmy przed chwilą, Ariane Lipski zakończyła współpracę z KSW i podpisała kontrakt z UFC. Brazylijka otrzymała od fanów wiele zapytań o zaistniałą sytuację, dlatego postanowiła przedstawić sprawę ze swojego punktu widzenia. Poniżej tłumaczenie jej oświadczenia, które opublikowała na Instagramie:

Jak wielu z Was wie, mój kontrakt z KSW nie został przedłużony. Rozumiem, że jest to smutna wiadomość dla części fanów z Polski, ale chciałabym żebyście wiedzieli, że zawsze będę reprezentować Brazylię i Polskę – to jest w mojej krwi i to jest mój drugi dom.

Chciałabym podziękować KSW za zaprezentowanie mnie światu, za otrzymanie możliwości poznania moich korzeni i pięknego kraju, jakim jest Polska! Dziękuję Martinowi i Maciejowi. Kocham KSW i jestem szczęśliwa, że mogłam pracować w tej świetnej organizacji. To były świetne doświadczenia, dziękuję! Mam nadzieję, że pewnego dnia wrócę do KSW i obiecuję, że zawitam do Polski tak szybko, jak to będzie możliwe.

Dziękuję fanom, którzy cieszą się razem ze mną i którzy rozumieją, że wkraczam w nowy etap swojej kariery – Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne, zawsze będę z Wami. Wszystkie wiadomości o mojej kolejnej walce to spekulacje. Jeszcze nic nie zostało sfinalizowane.

View this post on Instagram

As many already know, our contract with KSW has not been renewed. I understand that it is sad news for some fans of Poland, but I want you to know that I will always represent Brazil and Poland, it is in my blood and it is my second home. I want to start by thanking KSW for introducing me to the world, for giving me the opportunity to know my roots and a beautiful country like Poland ??!!! Thank you @martinlewandowski and @kawul_ksw I love @ksw_mma and I am very happy to have worked with all of this beautiful organization, they were great experiences, thank you !!!! I hope to return to fight for KSW one day, and I promise to return to Poland as soon as possible !!! Thanks to the fans who were happy for me because they understand that it is a new phase in my career, your support is very important for me, I will always be with you. All news related to hirings or fights, are mere speculations have not finalized any negotiations. . . Como muitos já sabem, nosso contrato com o KSW não foi renovado. Entendo que é uma notícia triste para alguns fans da Polônia, mas quero que saibam que sempre irei representar o Brasil e a Polônia, está no meu sangue e é a minha segunda casa. Quero começar agradecendo ao KSW por ter me apresentado ao mundo, por ter me dado a oportunidade que conhecer minhas raizes e um país lindo como a Polônia !!! Obrigada Martin e Maciej eu amo o KSW e sou muito feliz por ter trabalhado com todos dessa linda organização, foram ótimas experiências, muito obrigada !!!! Eu espero voltar a lutar pelo KSW um dia, e prometo voltar a Polônia o quanto antes !!! Obrigada aos fãs que ficaram feliz por mim pois entendem que é uma nova fase na minha carreira, o apoio de vocês é muito importante para mim sempre estarei com vocês. #socialqueencom – Published with SocialQueen.com™

A post shared by Ariane Lipski (@arianelipski) on

5 KOMENTARZE

  1. Od dawna mowila, ze nie maja jej kogo kontraktowac… i ksw nie zrobilo nic. Jej dywizja nie istniala w ksw.. odejdzie nastepnie Koike bo tez nie ma z kim walczyc. Maja w danych kategoriach wagowych po srednio 2-3 zawodnikow wiec jak maja pozostaw w ksw sportowcy?

  2. No i dobrze, ambitna dziewczyna. Cyrk to strefa komfortu dla przecietniakow. Bierzcie przyklad z Blachowicza, to jest gosc. hasztagJcyrk

  3. I bardzo dobrze że odeszła, a to czy sama odeszła czy KSW jej podziekowalo to już nie ma znaczenia. Teraz czekają ja naprawdę dobre rywalki i sam jestem ciekawy jak jej pójdzie w UFC.

  4. Życzę jej powodzenia. W KSW niestety nie miała możliwości pokazywać swoich umiejętności zbyt często a co za tym idzie – nieco przyhamował się rozwój jej kariery. Wg mnie może nieco ugrać w UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.