Jak informowaliśmy przed chwilą, Ariane Lipski zakończyła współpracę z KSW i podpisała kontrakt z UFC. Brazylijka otrzymała od fanów wiele zapytań o zaistniałą sytuację, dlatego postanowiła przedstawić sprawę ze swojego punktu widzenia. Poniżej tłumaczenie jej oświadczenia, które opublikowała na Instagramie:

Jak wielu z Was wie, mój kontrakt z KSW nie został przedłużony. Rozumiem, że jest to smutna wiadomość dla części fanów z Polski, ale chciałabym żebyście wiedzieli, że zawsze będę reprezentować Brazylię i Polskę – to jest w mojej krwi i to jest mój drugi dom.

Chciałabym podziękować KSW za zaprezentowanie mnie światu, za otrzymanie możliwości poznania moich korzeni i pięknego kraju, jakim jest Polska! Dziękuję Martinowi i Maciejowi. Kocham KSW i jestem szczęśliwa, że mogłam pracować w tej świetnej organizacji. To były świetne doświadczenia, dziękuję! Mam nadzieję, że pewnego dnia wrócę do KSW i obiecuję, że zawitam do Polski tak szybko, jak to będzie możliwe.

Dziękuję fanom, którzy cieszą się razem ze mną i którzy rozumieją, że wkraczam w nowy etap swojej kariery – Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne, zawsze będę z Wami. Wszystkie wiadomości o mojej kolejnej walce to spekulacje. Jeszcze nic nie zostało sfinalizowane.

View this post on Instagram

As many already know, our contract with KSW has not been renewed. I understand that it is sad news for some fans of Poland, but I want you to know that I will always represent Brazil and Poland, it is in my blood and it is my second home. I want to start by thanking KSW for introducing me to the world, for giving me the opportunity to know my roots and a beautiful country like Poland 🇵🇱!!! Thank you @martinlewandowski and @kawul_ksw I love @ksw_mma and I am very happy to have worked with all of this beautiful organization, they were great experiences, thank you !!!! I hope to return to fight for KSW one day, and I promise to return to Poland as soon as possible !!! Thanks to the fans who were happy for me because they understand that it is a new phase in my career, your support is very important for me, I will always be with you. All news related to hirings or fights, are mere speculations have not finalized any negotiations. . . Como muitos já sabem, nosso contrato com o KSW não foi renovado. Entendo que é uma notícia triste para alguns fans da Polônia, mas quero que saibam que sempre irei representar o Brasil e a Polônia, está no meu sangue e é a minha segunda casa. Quero começar agradecendo ao KSW por ter me apresentado ao mundo, por ter me dado a oportunidade que conhecer minhas raizes e um país lindo como a Polônia !!! Obrigada Martin e Maciej eu amo o KSW e sou muito feliz por ter trabalhado com todos dessa linda organização, foram ótimas experiências, muito obrigada !!!! Eu espero voltar a lutar pelo KSW um dia, e prometo voltar a Polônia o quanto antes !!! Obrigada aos fãs que ficaram feliz por mim pois entendem que é uma nova fase na minha carreira, o apoio de vocês é muito importante para mim sempre estarei com vocês. #socialqueencom – Published with SocialQueen.com™

A post shared by Ariane Lipski (@arianelipski) on

33 KOMENTARZE

 1. Od dawna mowila, ze nie maja jej kogo kontraktowac… i ksw nie zrobilo nic. Jej dywizja nie istniala w ksw.. odejdzie nastepnie Koike bo tez nie ma z kim walczyc. Maja w danych kategoriach wagowych po srednio 2-3 zawodnikow wiec jak maja pozostaw w ksw sportowcy?

 2. Ładna buzia, świetne sranie, ciałko zwarte, gibkie, seksowne, do tego dobrze się napierdala i KSW ją odpuszcza, bo tak i chuj.

  Mają za to łysego sterydziarza, "metr czydzieści w kapeluszu", który z fighterem nie ma nic wspólnego. Ale za to często kupuje karmę do schroniska dla psów.

  K&L rekiny biznesu w chuj,

 3. No i fajnie, zobaczymy ile fanów z Polski jej zostanie, jak zbierze po głowie ze dwa razy i wypadnie z UFC 😆

  Mimo wszystko życzę jej powodzenia, mega sympatyczna dziewczyna z uroczym uśmiechem.

 4. Ciekawy jestem jak wypadnie w UFC, na początku może być Ok ale potem bez dużego i szybkiego progresu szału nie będzie…

  Tak czy inaczej powodzenia Arianka :kissed:

 5. Mam nadzieję, że pewnego dnia wrócę do KSW

  Jak dostaniesz wpierdol z 3-4 razy z rzędu to gwarantuje ci, że wrócisz i to w podskokach:jjsmile:SPOILER
  Fajne zdjęcie:frankapprove:

 6. Świetne oświadczenie, KSW powinno zrobic podobne z podziękowaniem i nadzieją na dalsze sukcesy. A po za tym choć już tęsknię to jednak Arianko, obyś nie wracała do KSW "najszybciej jak to możliwe", tylko powalczyła w UFC i spędziła tam z sukcesami wiele lat.

 7. KSW jest w dupie? Ich gwiazdy przechodzą do UFC?…A tak serio to chyba już wiem czemu Jedrzejczyk przeszła wagę wyżej

 8. KSW jest w dupie? Ich gwiazdy przechodzą do UFC?…A tak serio to chyba już wiem czemu Jedrzejczyk przeszła wagę wyżej

  Bo wpierdala krówki z Redem:korwinlaugh:

 9. No i dobrze, ambitna dziewczyna. Cyrk to strefa komfortu dla przecietniakow. Bierzcie przyklad z Blachowicza, to jest gosc. hasztagJcyrk

 10. I bardzo dobrze że odeszła, a to czy sama odeszła czy KSW jej podziekowalo to już nie ma znaczenia. Teraz czekają ja naprawdę dobre rywalki i sam jestem ciekawy jak jej pójdzie w UFC.

 11. Życzę jej powodzenia. W KSW niestety nie miała możliwości pokazywać swoich umiejętności zbyt często a co za tym idzie – nieco przyhamował się rozwój jej kariery. Wg mnie może nieco ugrać w UFC

 12. Tym oświadczeniem Ariane pokazała wszystkim, że w jej żyłach płynie polska krew.

  Tak jest. Honorowo i z klasą. Nie to co Martin i Mejsi z "kej er es sekond łorld promołszyn menadżment ani słowa prawdy łone". A jebać to:kaczy:

 13. Mam nadzieję, że pewnego dnia wrócę do KSW i obiecuję, że zawitam do Polski tak szybko, jak to będzie możliwe.

  Czyli jak bedzie UFC w Polsce to na pewno będzie tam Arianka :heart::tellmemore:

 14. Tym oświadczeniem Ariane pokazała wszystkim, że w jej żyłach płynie polska krew.

  Wnioskując logicznie po przeczytaniu poniższego tweeta… "domieszka" lepsza niż oryginał…

 15. Wnioskując logicznie po przeczytaniu poniższego tweeta… "domieszka" lepsza niż oryginał…

  Martin to Niemiec

 16. Chciałabym podziękować KSW za zaprezentowanie mnie światu, za otrzymanie możliwości poznania moich korzeni i pięknego kraju, jakim jest Polska! Dziękuję Martinowi i Maciejowi. Kocham KSW i jestem szczęśliwa, że mogłam pracować w tej świetnej organizacji. To były świetne doświadczenia, dziękuję!

  K&L, przeczytajcie to kilka razy, potem przeczytajcie swój wpis i wyciągnijcie kurwa jakieś wnioski wreszcie. ::clintdis::

 17. A to ci nowosc, ze ci dwaj to aroganckie bucki. Otworzcie oczy. Z cyrkiem to jak z demokracja, kto w nia wierzy ten sam sobie szkodzi.

 18. Nie ma co się smucić, bo dla jej kariery lepiej, nic już tu po niej i KSW nie ma na nią pomysłu. Dla nas fanów bez zmian, będzie w TV w dalszym ciągu.

  Dziewuszka niesłychanie sympatyczna, urocza, zgrabna i powabna, ładny uśmiech…do tego potrafi się dobrze bić.

  Nie mówiąc już o tym, że ma klasę, co widać po tym oświadczeniu…wielu osobom w naszym półświatku tego jednak kompletnie brakuje.

  Taki zestaw gwarantuje, że w UFC powinno się jej powodzić. Powodzenia 🙂

  No akredytacji na KSW to Ty już @Szady nie dostaniesz.

  @Szady ma w to wyjebane, bo współpracuje z ich konkurencją i tam będzie miał tam zawsze najlepsze miejsca dla całej rodziny

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.